الاییواسدی سرپرست Austin Beutner را به روز رسانی دوشنبه, مارس 16

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس Unified School District سرپرست Austin Beutner ارائه شده در این به روز رسانی یکشنبه شب به عنوان منطقه آماده برای بستن مدارس در روز دوشنبه:

لس آنجلس جامعه مدرسه

برای محافظت از سلامت و ایمنی جامعه مدرسه ما و کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus همه مدارس در لس آنجلس واحد بسته هستند بعد از دو هفته که در طی آن زمان ما تعیین مسیر مناسب است از وجود دارد. من خواهد شد ارائه یادداشت ها به طور منظم در این کاغذ برای نگه داشتن جامعه ما آگاه است.

در طول این زمان ما باید سه اولویت:

  • تداوم یادگیری برای دانش آموزان
  • حمایت از ما دانش آموزان و خانواده های آنها
  • حمایت از کارکنان

مارس 16 نشانه یک فصل جدید برای لس آنجلس متحد به عنوان دانش آموزان ما نخواهد بود اما تمام ادامه خواهد داد برای یادگیری با حمایت از معلمان خود را. همه ما می دانیم که وجود دارد هیچ جایگزینی برای یادگیری در یک محیط مدرسه اما در این غیر معمول ترین از شرایط ما می رویم به انجام بهترین برای دانش آموزان ما که ما می توانیم.

در علاوه بر این به آموزش ما شما را به یک شبکه امنیت اجتماعی برای بسیاری از ما دانش آموزان و خانواده های آنان است. در حالی که مدارس تعطیل هستند کسانی که بیشترین نیاز را نیاز به پشتیبانی به عنوان کودکان از بهداشت و درمان کارگران و پرسنل امنیت عمومی و اولین پاسخ دهندگان که در حال پاسخ دادن به تماس به خدمت می کنند. در همان راه به اعتقاد من ما باید کمک به عنوان بهترین ما می توانیم اگر ما می توانید انجام دهید تا با خیال راحت.

ما در حال کار برای باز کردن 40 خانواده مراکز منابع در جوامع ما در خدمت برای کمک به ایمن نگه داشتن کودکان. مراکز باز خواهد شد 7 صبح تا 6 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی. دانش آموزان ارائه خواهد شد با مواد غذایی مغذی تعامل با همسالان خود و جایی برای ادامه مطالعات مستقل.

ما باید در یک سری از سلامت و پروتکل های ایمنی از جمله دما نمایش و اجباری شستن دست برای هر فرد بالغ و یا دانشجو (K-12) کسی که وارد این تاسیسات.

ما برنامه را به کتاب خواندن Chromebook برای هر دانش آموز و تلویزیون برای مشاهده PBS محتوای آموزشی و سرگرمی و فعالیت های تفریحی. ما در حال کار برای باز کردن 20 گرفتن و رفتن مواد غذایی مراکز به ارائه تغذیه برای دانش آموزان است. این باز خواهد شد 7 صبح تا 10 صبح روزهای هفته آغاز مارس 18.

حقایق و شرایط می تواند تغییر به سرعت و باز از منابع خانواده مراکز و همچنین گرفتن و رفتن مواد غذایی مراکز خواهد بود موضوع به ادامه هدایت دولت های محلی و مقامات بهداشتی است که آن را مناسب برای انجام این کار.

ما همواره افزایش یافته است به این مناسبت ما برای کمک به دانش آموزان و خانواده خود را هنگامی که دیگر چالش های ارائه شده خود را در گذشته و من با اعتماد به نفس ما را دوباره انجام این کار در مواجهه با این بحران است.خانواده ها می توانید تماس بگیرید (213) 443-1300 با هر گونه سوال و یا بازدید lausd.net. من نیز ارائه می شود به طور منظم به روز رسانی در توییتر @AustinLASchools.

Austin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>