الاییواسدی هیئت مدیره مورد بحث پاسخ به شیوع کروناویروس در جلسه اضطراری

لس آنجلس Unified School District مقامات رای به بحث در مورد پاسخ خود به شیوع کروناویروس در جلسه بسته در یک عجله مونتاژ 7 صبح جلسه اضطراری در منطقه مرکز شهر ستاد در روز جمعه, مارس 13. اعضای هیئت مدیره گفت: آنها اعلام خواهد شد اقدامات پس از آن.

روز پنجشنبه ایالات معلمان لس آنجلس رهبران اتحادیه خواست الاییواسدی رهبری به شاتر تمام مدارس منطقه برای کمک به کاهش سرعت پخش كردن, رمان coronavirus وقوع پیوستن به یک گروه کر از مشابه تماس از پدر و مادر و اعضای جامعه در رسانه های اجتماعی.

در طول هفته گذشته الاییواسدی سرپرست Austin Beutner اصرار داشتند که دانشگاه را نزدیک تنها پس از موارد بیماری COVID-19 داشت و در مدرسه جوامع را از نگرانی برای مضر بر روی دانش آموزان که تکیه بر مدارس برای خدمات و در هماهنگی با شهرستان مقامات بهداشت عمومی.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد شناخته شده به طور مستقیم متصل به L. A. یکپارچه مدرسه. مدارس برنامه ریزی شده بودند باز شود و در جلسه جمعه.

روز چهارشنبه منطقه صادر اجتماعی فاصله توصیه هایی — از جمله لغو تجمعات بزرگتر از اندازه یک کلاس درس — از خانه های باز به مجامع زمینه سفر و توسعه حرفه ای نشست. علاوه بر این هر کسی که به سفر خارج از ایالات متحده آمریکا در دو هفته گذشته است و دیگر مجاز در محوطه دانشگاه.

Beutner نیز روز پنجشنبه اعلام کرد همکاری با رادیو و تلویزیون های غول پیکر KCET برای آماده سازی دانلود آموزش برنامه نویسی اگر مدارس نزدیک است. این تصمیم پس از هیئت مدیره مدرسه اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه که به Beutner قدرت اضافی به سرعت عمل در مورد ویروس رسیدن به مدارس.

در سراسر L. A. County, در ضمن چند همسایه عمومی مدارس لغو شد در فرد-کلاس ها و انتقال به آموزش از راه دور در روزهای اخیر از جمله سانتا مونیکا-مالیبو و لوس Virgenes مناطق. K-12 خصوصی مدارس از جمله اوکس مسیحی باکلی دانشگاه هاروارد-Westlake و نوتردام در دره سن فرناندو نیز بسته شده است.

اکثریت قریب به اتفاق شهرستان کالج ها و دانشگاه های ساخته شده از shift اواسط هفته از جمله پپرداین کال ایالتی لانگ بیچ, Cal State Dominguez Hills, Loyola Marymount, کال ایالتی نورتریج, طولانی, ساحل, کالج شهر و مدارس در LA Community College District.

با توجه به آموزش و پرورش در هفته حداقل 10,000 مدارس در سراسر کشور بسته شده بود و یا در مورد تاثیر نزدیک به 5 میلیون دانش آموز.

خواستار الاییواسدی به مدارس رشد بلندتر روز پنج شنبه بعد از ظهر از جمله از قدرتمند صنفی معلمان ایران معلمان لس آنجلس در یک کنفرانس رسانه های.

“ما اعتقاد داریم در این پژوهش که یک رویکرد پیشگیرانه می شود که پیش از بازی به جای یک رویکرد واکنشی گفت:” UTLA جمهور الکس Caputo-مروارید. “Proactivity کلیدی در اینجا است. ما اعتقاد داریم که این نشان داده شده است که در کشورهای دیگر به سرعت و صاف کردن گسترش یافته است.”

یک درخواست اصرار همان دست آورد بیش از 28000 امضا توسط آن شب به عنوان پدر و مادر خواستار بسته شدن در رسانه های اجتماعی. برخی از روشن ساخته بودند نگه داشتن دانش آموزان خانه به طور داوطلبانه. “آیا منتظر نیست برای ما کودکان به کامپیوتر و اجازه دهید ما را جدی اندازه گیری و بستن مدارس” نوشت: این طومار.

L. A. County Department of Public Health مدیر باربارا فرر روز پنجشنبه گفت که او امیدوار است که سخت اجتماعی فاصله کنترل خواهد بود به اندازه کافی برای محدود کردن جامعه انتقال این ویروس در حالی که حفظ مدارس به عنوان یک محیط امن برای الاییواسدی دانش آموزان به ویژه هزاران نفر از خانواده هایی است که با تکیه بر آنها به ارائه وعده های غذایی و مراقبت از کودکان.

“شما پدر و مادر با درآمد محدودی که نمی مریض برگ در شغل خود و یا اغلب کار چندین شغل” فرر به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “آنها در واقع نمی تواند در این نقطه قرار دادن کودک خود را در یک مهدکودک تنظیم زمانی که مدرسه می بندد. بنابراین اگر وجود دارد یک راه برای نگه داشتن مدارس باز با خیال راحت توصیه ما این است که ما آن را واقعا خوب امتحان کنید.”

فرر گفت: شهرستان عمومی وزارت بهداشت تبدیل به تجاری آزمایشگاه تست امکانات برای کمک به یک پرونده بیماران واجد شرایط به صورت تست برای coronavirus که یک افزایش در تعداد موارد باید انتظار داشت.

الاییواسدی تخمین زده می شود که 50 درصد از این منطقه را به دانش آموزان فاقد یک کامپیوتر و یا قرص خود را برای شرکت در آنلاین برنامه درسی و 25 درصد از خانواده های فاقد دسترسی به اینترنت در خانه.

برای دور زدن که چالش های ایستگاه های تلویزیونی KCET و PBS تازه ها گفت: آنها برگزار خواهد شد سرپرستی برنامه نویسی برای دانش آموزان در مورد تعطیلی. والدین و دانش آموزان در مدارس مختلف را دریافت دستورالعمل از اصول را به خانه کتاب های درسی جمعه و دانش آموزان بدون لپ تاپ و یا قرص در صفحه اصلی صادر خواهد شد Chromebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de