Las Vegas travel عوامل مطبوعات در میان ‘هیستری جمعی’ بیش از coronavirus

یک زن به تازگی راه می رفت به اعتبار مسافرت و گشت در افق خط الراس شرقی و خیابان و رزرو تعطیلات. برخی از آنها اجتناب از سفر به دلیل coronavirus نگرانی. دیگران بسیار است.

مدیر شعبه دانا گلر گفت: صنعت تا حد زیادی در یک الگوی برگزاری به عنوان coronavirus نگرانی همچنان به پتو بسیاری از جهان است. بیش از 3,800 که مردم در سراسر جهان از coronavirus و بیش از 110,000 عفونت های ثبت شده, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

“مردم فقط نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد در این نقطه وجود دارد تعداد زیادی از عدم قطعیت” گلر گفت. “من به تازگی به حال یک زن است که با این نسخهها کار در صنعت مراقبت های بهداشتی کتاب سفر. او گفت که او نگران نیست در مورد کوروناویروس. وجود نگرانی های وجود دارد خارج وجود دارد, اما آن نیز زمان زیادی به کتاب تعطیلات به دلیل تخفیف های فوق العاده ارائه شده است.”

بسیاری از آنچه گلر و همکاران او مشغول بوده است به تازگی با کمک مردم با موجود بسته های تعطیلات به reschedule. محلی متعلق به شرکت پرستیژ دارای چهار محل در اطراف دره.

“بسیاری از مردم با برنامه سفر در 30 روز آینده و یا به طوری که مایل به تغییر برنامه های خود” گلر گفت. “آنها نمی خواهید برای رفتن در حال حاضر. آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که صنعت کروز است که بسیار انعطاف پذیر و به مردم اجازه حرکت تاریخ سفر نزدیک به دو سال در برخی از موارد است. این واقعا بی سابقه است.”

مانند مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که با رزرو گلر است و ماندن در منزل و در موارد آب بطری و کاغذ توالت. های مختلف اعتبار عامل گفت: او به تازگی رزرو تعطیلات اروپا برای یک مشتری برای کمتر از $2,000. بسته او گفت که معمولا تا چند هزار دلار است.

ترس برای برخی از آنها ممکن است دریافت قرنطینه برای مدت نامعلوم در حالی که روی عرشه کشتی کروز. که آنچه رخ داده به مسافران در بزرگ شاهزاده خانم یک کشتی با یک خوشه از coronavirus موارد که idled خاموش سواحل کالیفرنیا برای روز قبل از کشیدن به بندر اوکلند در روز دوشنبه. بیش از 3500 بودند در کشتی بود که مسکن نزدیک به دو دوجین تایید موارد coronavirus.

خطوط کروز انجمن بین المللی صنعت بزرگترین انجمن تجارت قرار دادن یک لیست از افزایش اقدامات غربالگری برای اعضا در روز یکشنبه. آن اقدامات عبارتند از: انکار شبانه روزی به هر کسی است که “سفر از بازدید و یا ترانزیت از طریق فرودگاه در کره جنوبی و ایران و چین و ایتالیا” در دو هفته گذشته.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تا به خواست کاخ سفید برای تضعیف آمریکایی ها از شبانه روزی کشتی های کروز.

“بسیاری از شایعات رفتن در اطراف” گفت: Abby اوقات صاحب سعادتمند Travel Co. در هندرسون. “وجود دارد یک نوع هیستری جمعی در مورد کوروناویروس در حال حاضر. این وضعیت اول از نوع خود در رسانه های اجتماعی سن, بنابراین من فکر می کنم که می افزاید: به همه چیز. من فکر می کنم سخت ترین قسمت کار برای مردم است فقط ناشناخته است.”

اوقات گفت: او می داند که چرا مردم خواهد بود نگران خود را به خوبی بودن اما coronavirus هیستری نیست و توقف او را از سفر. او بازگشت و در هفته گذشته از سفر به آمریکای جنوبی و او در حال برنامه ریزی برای سفر به کانکون در اواخر این ماه.

“این یک زمان خوب به دنبال سفر” اوقات گفت. “این است که بر کل جهان و مؤثر در بسیاری از صنایع مختلف. نگاه به آنچه اتفاق افتاده است در بازار سهام (دوشنبه). آن را نه فقط در صنعت مسافرت. ما فقط باید به ماندن مثبت است.”

سفر سهام هر چند نه به تنهایی آمار شده اند به خصوص سخت جهانی نگرانی در مورد کوروناویروس. به عنوان مثال سهام Royal Caribbean Cruises کاهش بیش از 25% دوشنبه به تنهایی. در بورس نیویورک معامله در Jan. 17 سهام شد و قیمت $135.05. در روز دوشنبه آن را بسته در $48.27.

اوقات گفت: مصرف کنندگان می تواند صرفه جویی صدها و حتی هزاران نفر در برخی از موارد — دلار در سفرهای اگر آنها هوشمند است.

“وجود دارد و فروش وجود دارد کاهش می یابد بلیط هواپیما اوقات گفت. “آن را سخت به بگویید که چه نوع از معاملات ممکن است در خارج وجود دارد در حال حرکت رو به جلو است. ما شده ایم از این طریق قبل با آنفولانزای مرغی و آنفولانزای خوکی. من یک پرواز در طول 9/11 و گذاشته بودم. ما در حال رفتن به گزاف گویی — ما باید به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im