لاس وگاس’ ملوان محلی شبان تماس ممنوعیت درایو-از طریق خدمات کلیسا ‘نفس بیش از حد’

Pastors Call on Governor to Reconsider Ban

استیو مارکوس

لاس وگاس شهر Councilwoman ویکتوریا ملوان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در بین المللی کلیسا از لاس وگاس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. ملوان و شبان محلی به نام رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به تجدید فرمان که کلیساها نه برگزاری هر گونه مراسم مذهبی.

شبان تماس با فرماندار به تجدید نظر در ممنوعیت

International Church of Las Vegas senior pastor Paul Goulet responds to a question during a news conference at the the church Thursday, April 9, 2020. Goulet and other pastors called on Gov. Steve Sisolak to reconsider his ban on worship services for 10 or more people, including drive-thru and pop-up services. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

لاس وگاس شهر Councilwoman ویکتوریا ملوان و چند کلیساهای محلی درخواست رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به تجدید نظر در ممنوعیت در خدمات عبادت برای 10 یا بیشتر مردم از جمله از طریق درایو و pop-up, خدمات برای مدت زمان COVID-19 وضعیت اضطراری.

تماس با فرماندار دستور “دولت نفس بیش از حد,” سیمن و شبان از بین المللی کلیسا از لاس وگاس آزادی کلیسای باپتیست جنوبی تپه کلیسای باپتیست و دیگر لاس وگاس-منطقه کلیساها جمع پنج شنبه در خارج از ICLV در Summerlin به نگرانی بان کی مون در درایو-از طریق خدمات خاص است. ICLV برنامه ریزی شده بود برای برگزاری عید پاک یکشنبه خدمات در پارکینگ خود را در این آخر هفته که در طی آن شرکت کنندگان خواهد ماندن در اتومبیل های خود را.

“آن نفس بیش از حد از مردم که در اتومبیل های خود را” ملوان گفت. “مردم در بازارها مردم در حال چیدن مواد غذایی و بودن در اتومبیل خود را به عنوان اجتماعی از فاصله به عنوان شما می توانید.”

Sisolak چهارشنبه اعلام کرد که خانه عبادت بودند رسما ممنوع از برگزاری خدمات اگر چه ممنوعیت تجمعات از 10 یا بیشتر مردم در حال حاضر ایجاد شده است. یک تمرین کاتولیک Sisolak تاکید کرد که این ممنوعیت بود “آسان نیست بپرسید” اما لازم است برای محافظت از سلامت عمومی در طول COVID-19 همه گیر است که بیمار بیش از 2000 Nevadans.

“رهبران مذهبی را تشویق به پیدا کردن جایگزین برای فرد در تجمعات مانند جریان اینترنت برای جلوگیری از به خطر انداختن خود را عبادت,” او گفت:.

رهبران کلیسا در حال حاضر گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه ای که از هم اکنون برای برگزاری هر گونه خدمات در این آخر هفته. اما اگر فرماندار شد اجازه می دهد تا آن ICLV می خواهم به نگه داشتن یک درایو از طریق خدمات ایستر که مطابق با اجتماعی فاصله گفت: کشیش پل مارک Goulet. رهبران کلیسا برنامه ریزی شده به دست سبدهای عید پاک برای کودکان در طول خدمت در حالی که با پوشیدن دستکش و ماسک و نیاز همه به ماندن در اتومبیل های خود را, او گفت:.

“این فقط دستور را دیکته کند. که درست نیست” Goulet گفت.

Goulet و جاش Teis پاستور از Southern Hills Baptist Church گفت: آنها توافق کردند که با Sisolak را از دست داده و همه گیر در کشور تا یکشنبه. آنها با میل و رغبت خود را بسته کلیساها هفته پیش بدون اینکه مجبور به, Teis گفت.

“دیروز و شب گذشته شما تغییر موقعیت خود را” Teis گفت: پرداختن به فرماندار. “به نوعی بیش از چند هفته گذشته دولت رشد در توانایی خود را برای تعطیل کردن کلیساها.”

به جای نیروی کلیساها برای جلوگیری از برگزاری خدمات Teis پیشنهاد کرد که Sisolak و دیگر مقامات منتخب رویکرد چند که هنوز هم ممکن است نگه داشتن خدمات و “صحبت کردن که یک کشیش.”

“چیزی که می بینید یک جامعه مسیحی که مایل به دنبال پیشنهادات خود را, اما فشار را از پشت در خود را دیکته,” او گفت:.

دیو Teis پاستور آزادی کلیسای باپتیست گفت: نوادا در قانون اساسی ممنوع فرماندار از گفتن نهادهای مذهبی “آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد زمانی که آن را می آید به عبادت.”

“ما آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از مردم ما” دیو Teis گفت.

Goulet تشکر ملوان برای حمایت از او به عنوان به خوبی به عنوان شهردار کارولین گودمن که او گفت: همچنین پشتیبانی درخواست خود را برای برگزاری درایو-از طریق خدمات. با توجه به شهرستان سخنگوی Jace Radke, پنج شنبه تظاهرات بود و نه یک شهر-حمایت رویداد.

به عنوان روز پنج 2,451 مردم در نوادا آزمایش مثبت برای coronavirus 2,009 که گزارش شده در شهرستان کلارک با توجه به جنوب نوادا بهداشت منطقه. هشتاد و مردم ایالت — 71 در شهرستان کلارک — اند و از عوارض مربوط به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im