لاس وگاس ساکن پنجه نرم می کند گناه در مورد تجاوز به کودکان, پورنو

Category: لاس واگاس

برای چندین سال در لاس وگاس مرد “مرتب” کودک قربانی تجاوز و فیلمبرداری از این عمل و سپس توزیع تصاویر نگران کننده در darknet به گفته مقامات فدرال.

یاهو! متهم کردن مقامات در مارس 2019 که برخی از این تصاویر تا به حال فرود در اختیار داشتن یکی از کاربران آن در سوریه است. زیر ماه, آندرس رافائل ویولا, 36, در دستبند.

از طریق یک توافق ظ روز شنبه ویولا التماس کرد گناه را به فقره سوءاستفاده جنسی از یک کودک و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان. در مورد درخواست توصیه Viola خدمت به 35 سال زندان از 50 سال حبس اگر مجرم از طریق یک محاکمه با حضور هیئت منصفه با توجه به ایالات متحده دادگاه منطقه سوابق.

آرژانتین ملی چهره اخراج پس از آزادی و یا یک عمر نظارت با توجه به توافق.

یاهو! تماس با مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان پس از آن در بر داشت 14 تصاویر پورنوگرافی کودکان بر روی سرور خود دریافت شده توسط کسی که در سوریه سخن گفته است. مهندسان متوجه شدند که ویولا ارسال آنها از طریق شبکه Tor — که اجازه می دهد تا ناشناس ارتباطات — و آنها او را به تصویر کشیده تجاوز به یک پیش از بلوغ دختر است.

“از عکس های آن را آشکار بود که ویولا بود و فرد با در نظر گرفتن عکس با دوربین تلفن همراه و این که عکس گرفته شده در تاریخ در مکان های مختلف در همان صفحه اصلی” مقامات گفت.

ماموران فدرال بازداشت ویولا در لاس وگاس خانه در 7 ژوئن 2019 و در نهایت در بر داشت بیش از 300 تصاویر پورنوگرافی کودکان در الکترونیک است.

شواهد نشان داد که او می خواهم توزیع معامله شده و به اشتراک گذاشته تصاویر از تجاوزات جنسی, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im