لاس وگاس تظاهرات برای آسیب پذیر به عنوان coronavirus تهدید تشدید

CCSD Hands Out Meals

وید Vandervort

Clark County School District خدمات مواد غذایی مدیر Deanne Fosterm چپ و سرویس غذا سرپرست Raquel آلمانی دست از وعده های غذایی به پدر و مادر در پایه دبیرستان در Henderson, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است.

CCSD فراهم می کند وعده های غذایی در طول تعطیلی

Young students walk away with meals at Basic High School in Henderson, Monday, March 16, 2020. The Clark County School District (CCSD) will continue providing breakfast and lunch to students during the closure at 15 school locations throughout the valley from 8 a.m. to 11 a.m. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

سه روز پیش, Clark County تا به حال 16 موارد گزارش شده از coronavirus. مدارس باز شد. کازینو کارگران در MGM اقامتگاههای تفریحی و وین استراحتگاه هنوز هم به کار می کنند. هیچ کس در لاس وگاس مرده بود از رمان بسیار مسری ویروس.

بسیار تغییر کرده است پس از آن.

کلارک کانتی گزارش اول خود را coronavirus مرگ دوشنبه. با وجود محدود در دسترس ویروس آزمون موارد شناخته شده در منطقه به صعود به 35. روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد که عمومی و خصوصی و مدارس سراسر نوادا خواهد دید حداقل تا 6 آوریل. همه وین و MGM نوار خواص بسته به یکشنبه.

به عنوان جهانی coronavirus همه گیر تعطیل لاس وگاس ساکنان محلی و سازمان های پله تا برای کمک به کسانی که نیاز به کمک.

در حال حاضر که مدارس بسته بیش از 200 ، 000 کودکانی که واجد شرایط به صورت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار و صبحانه به سمت چپ بدون که ثابت عرضه مواد غذایی است. Clark County School District راه اندازی 22 تغذیه و کلاس درس منابع ایستگاه های خدمت رایگان صبحانه و ناهار برای هر K-12 دانش آموزان که نشان می دهد تا.

اما کسانی که در ایستگاه ممکن است در دسترس به دانش آموزان در سراسر دره لاس وگاس. برای مثال همه دانش آموزان در سنگ قرمز ابتدایی دریافت رایگان صبحانه و نهار با توجه به سنگ قرمز معلم Elysa ارریو اما هیچ یک از CCSD را توزیع مواد غذایی مراکز در عرض دو مایل از مدرسه.

“برای من kiddos که اصلا قابل اعتماد حمل و نقل است که برای رفتن به دشوار” آرویو گفت.

همین دلیل است که او و چند نفر دیگر در حال سازماندهی برای کمک به دانش آموزان و خانواده ها به دست آوردن غذا با اتصال آنها را به داوطلبان است که می تواند تحویل آن به خانواده ها ” خانه و با تلاش برای راه اندازی یک “بدون تماس” مواد غذایی, شربت خانه, ارریو گفت. کسانی که علاقه مند به کمک کردن و یا نیاز به مواد غذایی و سایر منابع برای کودکان می توانید با عضویت در Facebook صفحه به نام منابع جامعه برای Clark County School District خانواده ارریو گفت.

او گفت که او در تماس با مقامات منطقه برای تعیین چگونگی توزیع مواد غذایی با خیال راحت زیر مدرسه و بهداشتی دولتی و مقررات و بدون قرار دادن داوطلبان و یا دانش آموزان در خطر ابتلا به کوروناویروس.

“من می دانم که وجود دارد قوانین مربوط به توزیع,” او گفت:.

لاس وگاس کسب و کار نیز پله تا برای کمک به کودکان و نوجوانان و خانواده ها است. هاوایی رستوران آلوها آشپزخانه ارائه وعده های غذایی رایگان به هر کسی که نشان می دهد تا در محل تعیین شده با کودکان بین 2 و 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه تا آوریل 3.

صبحانه مشترک پشته و زرده که دارای یک محل در جنوب غربی لاس وگاس و یکی در شمال غرب, دعوت از خانواده گرسنه به در آمده بین ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و ناهار رایگان دریافت کنید بدون سوال پرسید گفت: صاحب بهائی Damanzadeh.

“فقط در نشستن و ما مراقبت از بقیه” Damanzadeh گفت.

یکی دیگر از صبحانه نقطه Griddlecakes با سه مکان که متعلق به Damanzadeh برادر و خواهر, خواهر و ارائه شده است همان معامله در همان زمان برای خانواده ها با کودکان Damanzadeh گفت.

“ما زندگی در لاس وگاس برای 30-به علاوه سال و این شهر انجام داده بود هیچ چیز اما خوب برای ما است. اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه را به بازگشت به شهر ما,” او گفت:.

برای کسانی که فرزندان و یا نیازهای دیگر در گیر یک داوطلب محور “کمک های متقابل” سیستم های ایجاد شده توسط لاس وگاس دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. تا کنون 11 نفر درخواست کمک و 28 امضا کرده اند تا به ارائه کمک به, گفت:, اشلی موریس, لاس وگاس DSA عضو رهبری تلاش کنند. بسیاری از آنها خواسته اند برای کمک به پرداخت اجاره و غذا موریس گفت.

“که بسیاری از افرادی که به تازگی گذاشته شده است و چیزهایی مانند این که” او گفت:. طی چند روز گذشته این گروه دریافت کرده است $390 در کمک های مالی که این برنامه برای استفاده در درجه اول در مواد غذایی موریس اضافه شده است.

دیگر از پول سالم داوطلب می تواند ارائه مراقبت از کودکان و مراقبت از حیوان خانگی خدمات فضای ذخیره سازی برای افرادی که اخراج پس از از دست دادن کار خود را حمل و نقل به انتصاب دکتر و یا مواد غذایی اجرا می شود به طوری که افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی مردم— که بزرگترین خطر از قرارداد یک مورد شدید از coronavirus — لازم نیست که به ترک خانه های خود گفت: لاس وگاس DSA co-صندلی کارا سالن.

اگر چه DSA لاس وگاس یک سازمان سیاسی این گروه در حال همکاری با مردم در تمام زمینه های سیاسی و دیدگاه های تان هال تاکید کرد.

“این یک بازی بسیار متمرکز, جامعه, تلاش,” او گفت:.

محلی و سازمان های غیر انتفاعی در حال کار بر روی یک شبیه تلاش برای اتصال مردم به منابع در طول همه گیر رهبری LGBTQ سازمان دفاع از حقوق برابری نوادا است. سازمان های درگیر در این تلاش شامل تجاوز مرکز در لاس وگاس جنسیتی عدالت نوادا و سه مربع بانک مواد غذایی در میان دیگران گفت: Chris Davin بنیانگذار و رئیس جمهور برابری نوادا است.

این گروه در حال کار بر روی یک مورد به مورد و بر اساس به ارائه کمک های مالی برای خانواده ها و مردم کم درآمد با تمرکز ویژه بر نیازهای جامعه جامعه Davin گفت. آنها همچنین دارای یک خط تلفن و در حال کار بر روی توسعه یک سیستم کمک مالی و راه های توزیع مواد غذایی, مسکن, بودجه و منابع.

به عنوان یک Oct. 1 بازمانده ارریو گفت که او می بیند شباهت بین واکنش جامعه coronavirus همه گیر تا کنون و پاسخ آن را به جرم تیراندازی به دو سال و نیم پیش.

“این مرا به یاد بسیاری از آن زمان که در آن جامعه همه گرد هم آمدند و در زمان مراقبت از هر یک از دیگر,” او گفت:.

منابع

یک لیست کامل از مواد غذایی اضطراری سایت های توزیع در شهرستان کلارک را می توان در اینجا یافت نشد.

فوری, مواد غذایی, لوازم, اجاره, از کمک ها و منابع دیگر تماس برابری نوادا تدریس خصوصی در خانه: 800-495-5119

به درخواست کمک از لاس وگاس DSA یا به داوطلب با آنها تماس بگیرید در [email protected] و یا عضویت خود را در Facebook صفحه.

خانواده ها با کودکان می تواند به دست آوردن وعده های غذایی رایگان بین ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر در زیر صبحانه رستوران:

Griddlecakes, 9480 S. شرقی خیابان. #170 لاس وگاس

Griddlecakes, 6085 S. Fort Apache جاده #180 لاس وگاس

Griddlecakes, 6584 N. دکتور Blvd. لاس وگاس

پشته و زرده 3200 N. جونز Blvd. لاس وگاس

پشته و زرده 7150 S. Durango دکتر #140 لاس وگاس

وعده های غذایی رایگان نیز در دسترس هستند برای خانواده ها با کودکان بین 2 و 4 بعد از ظهر در مکان های زیر:

دوشنبه ها: سلام, آشپزخانه, 2605 S. دکتور بلوار صحرا & دکتور

سه شنبه ها: سلام, آشپزخانه 8150 S. مریلند پارک وی, آسیاب بادی & I-215

چهارشنبه: سلام و نوار 2605 S. دکتور بلوار. صحرا و دکتور

پنج شنبه ها: سلام, آشپزخانه, مریلند پارکوی در UNLV, 4745 S. مریلند پارک وی

جمعه ها: سلام, آشپزخانه 4466 E. چارلستون بلوار.

سالمندان بالای 60 سال سن که نیاز به کمک های غذایی می توانید تماس بگیرید 702-765-4030 دوشنبه تا جمعه بین ساعت 9 صبح و 5 p.m برای اتصال با یک مربوط به خدمات غذایی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im