لاس وگاس اظهارات نشانه کارفرمایی مارکوس Mariota

Marcus Mariota

AP Photo/ریک Scuteri

Tennessee Titans کارفرمایی مارکوس Mariota (8) در نیمه دوم یک بازی فوتبال NFL در برابر آریزونا کاردینالز یکشنبه آذر.10, 2017 در گلندیل, Ariz.

درک Carr ممکن است هنوز زنده ماندن به عنوان شروع کارفرمایی از لاس وگاس اظهارات اما او باید برای به دست آوردن آن است.

پس از یک offseason از حدس و گمان که چگونه این اظهارات را ادامه دهید در این بازی مهم ترین موقعیت این تیم تصمیم به اضافه کردن برخی از کهنه رقابت در روز دوشنبه با امضای مارکوس Mariota به عنوان یک عامل آزاد با توجه به گزارش. شرایط قرارداد نمی شد بلافاصله منتشر شد.

Mariota شروع فصل گذشته به عنوان تنسی تیتان’ استارت اما او با بازی ضعیف بیش از نیمه اول فصل و benched در حمایت از, علاوه بر جدید, Ryan Tannehill. Tannehill سپس چراغ تیتان به یک 7-3 رکورد پایین کشش پس از سفر به مسابقات قهرمانی آسیا بازی. Tannehill امضا دراز مدت با فرمت تنسی بیش از آخر هفته به طور موثر قرار دادن Mariota از کار.

شماره 2 به طور کلی انتخاب در 2015 پیش نویس Mariota پیشرفت به آرامی او در طول پنج فصل است. او به اتمام یک حرفه ای-کم 59.4 درصد از خود عبور در سال 2019 با هفت touchdowns و دو interceptions در زمان او جایگزین شد Tannehill.

اظهارات مدیر کل مایک Mayock بالا بود در Mariota استعداد به عنوان 2015 پیش نویس و سر مربی جان weather underground شهرت برای جذب شدن به سوی احیای پروژه های در کارفرمایی پس از آن جای تعجب نیست برای دیدن لاس وگاس را به یک فرصت در Mariota.

Carr وقت استارت تقریبا قطعا وارد اردوگاه آموزشی با شرکت نگه دارید و بر روی شماره 1 اما او باید به outplay Mariota به منظور نگه داشتن آن. که یک نتیجه بد برای Carr; برای بسیاری از offseason این اظهارات را شایعه شده است علاقه مند می شود در ردیف بالا رایگان عوامل مانند تام بردی و آنها نیز در نظر گرفته شده است به عنوان یک تیم است که می تواند نگاه به کارفرمایی در اوایل ماه آینده پیش نویس است.

چه حرکت وسیله ای برای اظهارات:

بازی وارونه

با توجه به همه گزینه های کارفرمایی برای لاس وگاس این offseason, Mariota حس می کند به عنوان یک بازی وارونه. او هنوز هم دارای استعداد ساخته شده است که او شماره 2 انتخاب کنید فقط پنج سال پیش اما او به وضوح یک میخ مربع در تلاش برای جا به سوراخ گرد در تنسی است. اگر مهارت های خود را تبدیل به بهتر مناسب برای یک weather underground جرم اظهارات می تواند دستیابی به حق رای بالقوه کارفرمایی فقط ورود نخست خود را.

اگر Mariota معلوم نیست به کلاسیک تغییر از مناظر مرد — است که اگر او را بد فقط ساده — کمی وجود دارد حرکت نزولی برای لاس وگاس. Carr است که هنوز هم در جای خود و هیچ پیش نویس میدارد شد تلف در کسب Mariota. بدترین سناریو این است که این اظهارات فقط امضا overqualified پشتیبان QB. این یک کم خطر بالا-پاداش امضای.

کلاه فضایی

یکی از دلایل این خطر بسیار کم برای لاس وگاس است زیرا این تیم بیشتر کلاه فضایی از آن می توانید با استفاده از این offseason. اظهارات وارد offseason با نزدیک به 45 میلیون دلار در فضا با توجه به OverTheCap.com و Mariota بعید است به خوردن مقدار زیادی از فضا.

همچنین بعید است که Mariota قرارداد به پایان می رسد تا در دراز مدت مانع است. این یک حرکت است که باید تاثیر کمی بر روی درپوش فراتر از 2020 و وگاس هنوز پول کافی برای ایجاد یک اجرا در یک زن و شوهر از مدافعان چپ در بازار است.

جیب حضور

Weather underground را دوست دارد مربیگری quarterbacks و اولین چیزی که او باید به آهن با Mariota خود آگاهی در جیب. Mariota ورزشی است و تا حدودی گریزان بنابراین آن را کاملا شگفت انگیز است که او نوشته شده یک گونی نرخ 13.5 درصد در سال گذشته است.

آن را نمی توان سرزنش در تنسی خط حمله — بازی پشت سر که همان واحد Tannehill کیسه ی میزان 9.8 درصد به نمایندگی از کاهش بیش از 27 درصد است. Mariota فقط اتفاق می افتد به رسمیت نمی شناسد و فشار به عنوان یک نتیجه می شود کاهش یافته و برای بسیاری از منفی بازی می کند. اگر weather underground می توانید پیشرفت وجود دارد Mariota هنوز هم می تواند سالم.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de