لاس وگاس مقامات برای ملاقات هفتگی به آماده شدن برای coronavirus

coronavirus

Elizabeth R. فیشر / موسسه ملی آلرژی و عفونت بیماری’ کوه های راکی Laboratori

این عکس نشان می دهد یک coronavirus نمونه های جمع آوری شده از یکی از موارد برای اولین بار در ایالات متحده است. چرا که این coronavirus, بسیار, جدید, کارشناسان درک درستی از چگونگی گسترش آن محدود است.

مقامات شهرستان در لاس وگاس برنامه ای برای ملاقات هفتگی به بررسی شهر اضطراری مدیریت برنامه ها و تجدید نظر در آنها را به عنوان لازم برای آماده شدن برای تهدید coronavirus شهرستان مدیر اسکات آدامز گفت.

هیچ مورد از رمان coronavirus گزارش شده در نوادا است. اما مراکز کنترل بیماری هشدار می دهد که این بیماری نشانه های پخش در سراسر کشور. بیش از 135 موارد ثبت شده در ایالات متحده از جمله حداقل 51 در کالیفرنیا است.

در مورد شیوع رخ می دهد در لاس وگاس شهر گرد هم آوردن مقامات ارشد مدیریت و ابداع یک طرح به طور موثر پاسخ به وضعیت آدامز گفت.

با اینحال هیچ کس در لاس وگاس باید احساس خطر در این مرحله آدامز گفت. فوری خطر سلامت از coronavirus برای اکثر آمریکایی ها کم باقی مانده است به گفته CDC.

“من فقط می خواهم ما را به آماده شود باید ما نیاز به آماده می شود,” او گفت:.

شهر مدیر ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه لاس وگاس است که بزرگترین شهر در نوادا و دریافت 40 میلیون بازدید کننده در هر سال در حال آماده سازی برای این بیماری است.

این شهر را اعلام می آید کمتر از یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak علنا خطاب تهدید coronavirus در نوادا امیدوار است که مقامات دولتی بودند نظارت بر وضعیت و در تماس نزدیک با کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. کالیفرنیا گزارش اول خود را coronavirus مرگ جمعه.

بهترین شیوه برای coronavirus آماده سازی شامل شستن دست یکی اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند و به طور منظم تمیز کردن اغلب لمس سطوح با توجه به CDC. آژانس فدرال همچنین توصیه می کند که مردم باید یک طرح در محل در مورد شیوع رخ می دهد در خانواده خود را در محل کار یا جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im