Marijuana Dispensaries

استیو مارکوس

یک نمای خارجی Inyo خوب شاهدانه ماری جوانا داروخانه 2520 S. مریلند پارک وی چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است.

درمانگاه ماری جوانا

An exterior view of Top Notch THC (The Health Center) marijuana dispensary, 5630 Stephanie St., Saturday, April 25, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

دیوید Goldwater یک شریک در Inyo خوب درمانگاه شاهدانه در لاس وگاس گفت: شرکت “آب تاسیسات” در طول coronavirus کسب و کار با خاموش کردن شناور ماندن با هنوز اجازه خانه تحویل.

در حالی که دیگر در تلاش کسب و کارهای کوچک کمک می کند از طریق فدرال بخشایش وام به کارکنان خود را پرداخت و پوشش دیگر هزینه های اولیه ماری جوانا مربوط به شرکت شده اند در سمت چپ سرد.

تفریحی ماری جوانا قانونی در نوادا و بسیاری از کشورهای دیگر است غیر قانونی تحت قانون فدرال است. برخی از مردم از دیدن شاهدانه به عنوان چیزی “بد یا بد و یا ارزش دولت فدرال توجه” Goldwater گفت.

برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در اواسط ماه مارس دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شده برای 30 روز بعد گسترش مستند حداقل تا پنج شنبه.

Kema, Ogden, یک شرکت صاحب اخرین THC در لاس وگاس گفت که در حالی که درمانگاه ها مانند او اجازه داده شد به باز بماند برای خانه تحویل خاموش تا به حال تاثیر دراماتیک در فروش.

اخرین مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن از 1200 به 1500 مشتریان یک روز در داروخانه; آن حدود 300 تحویل یک روز اگدن گفت.

“ما نبودند طراحی و راه اندازی برای تحویل در راه است که نه برای آن مقدار از حجم” اگدن گفت. “پس آن را قطعا تحت تاثیر قرار داده است ما چرا که ما تنها می تواند ارائه به مقدار کمی از مردم که قادر به در آمده” اگدن گفت.

Riana Durrett, مدیر اجرایی, نوادا, درمانگاه انجمن گفت: شاهدانه کسب و کار دیگر موانع مالی هم مانند قابل تنظیم و هزینه های سربار و بیشتر و دستمزد کمتر از بسیاری دیگر از خرده فروشی لباس است.

“من فکر می کنم که چه کسی در خارج از صنعت متوجه است که آن را در حال حاضر یک مبارزه به سود در این صنعت” او گفت:.

برخی از نوادا قانونگذاران در ضمن در حال هل دادن به حشیش صنعت در آینده شامل مدیریت کسب و کار کوچک برنامه های امداد رسانی.

“با توجه به ماهیت جهانی COVID-19 pandemic, ما باید اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی کسب و کار کوچک است که ظرفیت برای حفاظت از سلامت اقتصادی و رفاه جامعه خود و نیروی کار” نوادا دموکراتیک سنسور. Jacky روزن و کاترین کورتز متن ترانه مست و گفت: در بیانیه ای نیز امضا شده توسط هشت دیگر سناتورهای.

“ما بپرسید رهبری مجلس سنا را در هر آینده بسته امداد مقررات اجازه می دهد تا دولت قانونی شاهدانه کسب و کارهای کوچک و کسب و کارهای کوچک است که کار با این صنعت برای دسترسی به این مهم SBA حمایت از آنها باید در طول این چالش برانگیز و بی سابقه تایمز” در این بیانیه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de