لاس وگاس می شود 6 ماه زندان برای دیزنی لند و جدال

Category: لاس واگاس

Disneyland

یک صفحه نمایش گرفتن از ویدیو نشان می دهد یک نزاع و جدال در دیزنی لند.

سانتا آنا کالیفرنیا. — لاس وگاس مرد که در حمله به اعضای خانواده در یک نزاع و جدال در دیزنی لند که دستگیر شد در ویدئو ویروسی در حال رفتن به زندان است.

اوری رابینسون 35 محکوم شد پنج شنبه در اورنج کانتی به مدت شش ماه در زندان شهرستان و دستور داد برای حضور در خشونت برنامه درمانی پس از شفاعت گناه به اتهام جنایت و 13 جنحه اعم از حمله به کودک خطر افتادن.

دادستان گفت: رابینسون حمله او برادر در قانون و دوست دختر خود را در ماه ژوئیه گذشته در دیزنی لند Toontown در مقابل کودکان — از جمله خود او — که می توان با جیغ و گریه در این ویدئو.

این ویدئو نشان داد یک زن ظاهر می شود به تف در برادر او ، آن را به سرعت افزایش یافت به ضربات و مو کشیدن به چند نفر زدم به زمین در طی نزدیک به پنج دقیقه.

دیگران در خانواده مداخله آیا به عنوان تماشاگران که تلاش برای شکستن این مبارزه است.

دیزنی لند در نهایت امنیت وارد و همراهی خانواده از پارک اما دادستان گفت: رابینسون سعی کنید به آمار یک گارد امنیتی با ماشین خود را به عنوان او سوار دور و همچنین تهدید به قتل خواهر خود و شوهرش.

رابینسون, خواهر, Andrea رابینسون و همسرش, دامان پتری هر دو کامپتون روبرو هستند بزه اتهام باتری. آنها شکست خورده به نظر می رسد برای خود تاریخ دادگاه و حکم صادر شده برای بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im