لاس وگاس افسانه Lindy لا Rocque استخدام به عنوان UNLV بسکتبال زنان مربی

Category: لاس واگاس No comments

Image

Lindy لا Rocque

شهر لاس وگاس آوردن یکی از خود را بازگشت به خانه به عنوان UNLV اعلام کرد که سابق Durango ستاره Lindy لا Rocque خواهد بود و بعد از آن زنان مربی بسکتبال.

لا Rocque صرف سه سال گذشته به عنوان دستیار مربی در دانشگاه استنفورد کمک کاردینال به 87-22 رکورد در آن زمان از جمله سفر به شیرین 16 (2018) نخبگان هشت (2019) و چهار نهایی (2017).

لاس وگاس, مادری, لا Rocque یکی از مهمترین و تزئین آمادگی بازیکنان در تاریخ این شهر. او به ثمر رساند 2,678 امتیاز در Durango در حالی که بازی برای او پدر افسانه ای مربی آلن لا Rocque و او هنوز به مدرسه تمام وقت منجر گلزن (پسر و دختر). او سپس با انتقال به دانشگاه استنفورد که در آن او کمک کرد تا کاردینال رسیدن به چهار مستقیما نهایی چهار دست و پا از 2009 تا 2012.

لا Rocque خود را آغاز مربیگری حرفه ای به عنوان یک گرادیان دستیار در اوکلاهما پس از صرف دو فصل به عنوان دستیار در بلمونت (2015-17) قبل از پیوستن به دانشگاه استنفورد کارکنان.

در 11 فصل به عنوان بازیکن و مربی در سطح کالج لا Rocque هرگز موفق به ایجاد مسابقات NCAA.

“من خیلی هیجان زده می شود قادر به بازگشت به زادگاه من از لاس وگاس منجر به UNLV بسکتبال زنان برنامه” لا Rocque در بیانیه ای گفت. “این است که واقعا خاص برای بازگشت به یک محل و در یک جامعه است که اساسا مطرح شده و حمایت کرده است من در طول تمام زندگی من است. من یک شورشی فن از آنجایی که من یک دختر جوان و در حال حاضر سر مربی در UNLV واقعا یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

لا Rocque طول می کشد برای مربی سابق کتی Olivier که اخراج شد پس از ارسال 13-17 علامت در فصل گذشته. اولیویه وارد 182-193 رکورد کلی در طول 12 سال در UNLV اما هرگز موفق به رهبری بانوی شورشیان به مسابقات NCAA.

مدیر ورزشی دزیره نی-فرانسوا بانکی در لا Rocque به دراز مدت رهبر برای این برنامه است.

“ما از نامزدها استثنایی بود اما Lindy شخصیت عقل و انرژی واقعا ایستاده بود” نی-فرانسوا گفت. “او کرده و آموخته است که از برخی از بهترین رهبران در تاریخ ورزش است و یک ستاره در حال افزایش در مربیگری است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>