لاس وگاس شرکت حقوقی فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر چین بیش از coronavirus

Category: لاس واگاس No comments

لاس وگاس شرکت حقوقی به طرح دعوی علیه دولت چین ادعا رهبران این کشور درگیر در یک پوشش مربوط به شیوع است که سرچشمه وجود دارد سال گذشته است.

رابرت Eglet یک شریک در Eglet Adams امروز اعلام کرد که کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از طرف یک تعداد انگشت شماری از کسب و کارهای کوچک در نوادا و در جای دیگر در ایالات متحده است.

“بین Nov. 17, 2019 که برای اولین بار (coronavirus) مورد شناسایی شد و تا فوریه. 11, 2020, که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر در جمهوری خلق چین عمدا گمراه جامعه بین المللی” Eglet گفت: در کنفرانس خبری امروز است.

“این متهمان تحت پوشش به شدت از این بیماری همه گیر بهداشت با ارعاب و پزشکان و دانشمندان و روزنامه نگاران و وکلا و دستور تخریب سوابق پزشکی و اطلاعات است که باید در معرض پوشش به” Eglet گفت.

به دلیل همه گیر است که در سراسر جهان گسترش گردشگری در لاس وگاس آمده است به متوقف مجازی پس از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور داد تمام قمار و غیر ضروری کسب و کار در تلاش برای مهار این ویروس.

این طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در لاس وگاس نیست به دنبال خاص دلار-میزان خسارت اما خواستار “اقتصادی و غیر اقتصادی خسارت و ضرر و زیان” از جمله “ویژه نمونه تنبیهی و جبران خسارت است.”

کت و شلوار واصل شد به نمایندگی از چهار نوادا شرکت — Bella Vista, LLC سبز & Co. Inc. ، زندگی املاک و مستغلات LLC, و موبایل, پزشکی, CPR, LLC همراه با یک شرکت کوچک مستقر در ایالت ایلینوی است.

این کلاس اقدام تشکیل پرونده به دنبال دیگر شامل کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده تحت تاثیر رکود اقتصادی ناشی از ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>