لاس وگاس, قیمت خانه رکورد با وجود coronavirus بحران

برخلاف ترس از کارشناسان صنعت در مورد چگونه coronavirus خواهد تاثیر بازار مسکن, متوسط قیمت خانه در دره لاس وگاس مجموعه تمام زمان بالا در ماه مارس است.

این COVID-19 pandemic فرستاده بازار مسکن به دوره عدم قطعیت با برخی انتظار دارند قیمت را به رها کردن. به جای این دره پس از بهبود آن سابقه و رکورد خوانده شده را علامت به پست متوسط قیمت خانه از $319,000 در ماه مارس با توجه به گزارش های منتشر شده این صبح توسط لاس وگاس ملکی که قبلا به عنوان شناخته شده بیشتر در لاس وگاس انجمن از Realtors.

که $3,000 افزایش از قبلی بالا علامت آب مجموعه در ماه فوریه است. آن را نیز 6.3 درصد افزایش از ماه مارس سال گذشته زمانی که قیمت 300.000 دلار.

“این فقط نشان می دهد که چقدر خوب از یک مارس ما در حال کار برای ما قبل از این واقعا آمار گفت:” تام بلانچارد محلی عامل و رئيس جمهور از لاس وگاس Realtors. “من فرض قیمت متوسط خواهد بالا رفته و حتی بیشتر (اگر نه برای همه گیر).”

بلانچارد بود بدبین هفته گذشته صحبت به لاس وگاس خورشید در گفت او انتظار ندارد در مارس اعداد به عنوان بالا به عنوان فوریه. قبل از این ویروس ضربه او را دیدم بازار مسکن در آسمان سیر شکستن رکورد در هر ماه. او نگران این امر باعث رکود در قیمت ها.

در عوض تعداد فروش خانه در ادامه به افزایش با قیمت. با توجه به لاس وگاس ملکی تعداد خانه های محلی آپارتمانهای و townhomes فروخته شده در ماه مارس بود 3,472 یک 5.2 درصد افزایش از ماه مارس سال گذشته در خانه و تا 11.7 درصد برای آپارتمانهای و townhomes. که شامل 2,542 فتح کرد گرفته شد سپردن cancelations نزدیک به دو برابر این رقم از مارس 2019.

حتی مقاطعه که در ماه مارس به روز بیشتر از ماه فوریه مارس بهتر بود در ماه برای خرید خانه, فروش نزدیک به پنج خانه در هر روز.

قبل از فوریه بالا تمام وقت به صورت متوسط قیمت خانه راه اندازی شد در ماه ژوئن 2006. فوریه یک روز طولانی انتظار برای لاس وگاس ملکی به عنوان قیمت تا به حال شده است در یک ثابت چشم انداز مثبت برای سال.

همه اخبار گلگون است. مقدار خانه های موجود در دره پایین باقی می ماند به عنوان تقاضا جلبک عرضه است. وجود دارد در مورد عرضه دو ماه از خانه های برای فروش که در آن شش ماه عرضه در نظر گرفته شده است و متعادل کننده بازار است. صفحه اصلی-فرآیند خرید نیز یکی از طولانی و بسیاری از خرید و فروش شد در این خط لوله قبل از همه گیر رسید. بنابراین حتی اگر مارس بود قادر به نگه داشتن مداوم در برابر یک بیماری همه گیر مارس ممکن است به عنوان خوش شانس.

“Realtors در حال انجام بهترین خود را برای کار با این محدودیت که ما در حال حاضر, اما این امر می تواند سخت به می گویند که مه را به عنوان درخشان یک گزارش به عنوان مارس بود” بلانچارد گفت. “مارس خواهد بود گفتن ماه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im