محلی صنعت مد به رهبری لاس وگاس مد شورای اتحاد ایجاد ماسک نیروی کار به آدرس کمبود ماسک برای مراقبت های بهداشتی پرسنل. نیز وجود دارد یک نیاز بیشتری برای ماسک پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه که همه آمریکایی ها پوشیدن یک ماسک صورت ،

نیروی کار ساخته شده است تا داوطلبان از مد محلی صنعت یا صنعت سرگرمی و برخی که فقط sewists.

آنها با استفاده از مواد آنها را در دست داشته می گوید کری کارتر کوپر موسس و رئيس جمهور از لاس وگاس مد شورای. با کش و پارچه تبدیل شدن به بیشتر به چالش کشیدن به منبع که تقاضا بالا می رود کوپر می گوید: داوطلبان در حال گرفتن خلاق است.

“مردم می آیند تا با راه های جایگزین به ضمیمه ماسک. برخی از آنها با استفاده از مو روابط و یا آنها در حال ساخت روابط از همان پارچه به عنوان ماسک” کوپر گفت. “اگر آنها در حال اجرا از [پارچه] آنها در حال حاضر برش تا تی شرت یا bedsheets. … اما تا زمانی که همه از این زنجیره تامین هستند قادر به در واقع بیشتر از N95 و یا ماسک های پزشکی این است که یک نوع خوب از گزینه پشتیبان گیری.”

در حالی که تقاضا بالا است برای داوطلبانی که می تواند دوختن وجود دارد راه های دیگر برای درگیر شدن. شورای پذیرش کمک های مالی مانند پارچه و یا پول نقد برای خرید لوازم. همچنین رسیدن به صنعت پوشاک, یونیفرم, شرکت ها و شرکت های تولید برای کمک در یافتن منابع مواد و کمک به تولید است. به تازگی یکی از اعضای شورای, که با این نسخهها کار در بخش کمد لباس در Wynn Las Vegas کردم این کلمه را به این شرکت در مورد راه های کارکنان می تواند کمک کند.

با CDC توصیه در هفته گذشته که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, کوپر, پیش بینی تقاضا به رشد اما در حال حاضر اولویت این است که به ارائه ماسک برای خط مقدم کارگران رایگان. در نهایت شورای برنامه برای قرار دادن اطلاعات مربوط به قیمت گذاری بر روی وب سایت به طوری که مردم می توانند خرید ماسک برای خود و یا کمک به مراقبت از سلامت کارگر.

به داوطلب و یا به اهدای پول و/یا مواد بازدید http://www.lasvegasfashioncouncil.com/mask-task-force.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im