لاس وگاس اپیدمیولوژی وزن آن در چه مدت بسته خواهد شد و آخرین

Category: لاس واگاس No comments

Dr. Brian Labus: Expert on Communicable Disease surveillance, Epidemiology, and Outbreak Investigation

کریستوفر DeVargas

دکتر برایان Labus استاد در UNLV دانشکده بهداشت عمومی, چک آخرین آمار در COVID-19 چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است.

فقط یک هفته پیش coronavirus شناخته نشده بود به گردش به طور گسترده ای در نوادا و بسیاری از ولی هنوز عملیاتی کسب و کار به عنوان معمول است.

از آن پس 126 موارد تایید شده اند در Clark County دو نفر فوت کرده اند و رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور داد که همه غیر ضروری کسب و کار نزدیک به 30 روز ترک لاس گیاهخواران فقط بدونم که چه مدت خاموش شدن ناگهانی خواهد داشت و تا چه حد coronavirus را گسترش.

“اگر در پایان 30 روز وضعیت واز خیلی بدتر پس بدیهی است که ما باید برای گسترش آن گفت:” دکتر برایان Labus از UNLV دانشکده بهداشت عمومی. “اگر ما نزدیک به 30 روز و هر چیز بهتر است ما را نگاه کنید که چگونه به آن را تغییر دهید. این یک محل برای شروع, اما بدیهی است که چون ما نمی دانیم که چگونه این بازی را از آن سخت است برای گفتن که دقیقا چگونه بسیاری از روز آن خواهد بود و اینکه آیا یا نه آن را به اندازه کافی خواهد بود.”

برخی از کارشناسان در سراسر جهان می گویند virus خواهد شد به احتمال زیاد در گردش برای سال آینده یا دو تا واکسن توسعه یافته است که می تواند حداقل 18 ماه — وجود دارد نیاز به برخی از سطح اجتماعی فاصله برای مسافت های طولانی.

Labus که در خدمت به عنوان جنوب نوادا سلامت منطقه ارشد اپیدمیولوژی برای 15 سال در مقایسه سرکوب coronavirus به سرکوب آتش — اگر شما به طور کامل قرار داده و آن را به ناچار از جا در رفتن عقب.

“اگر وگاس موفق به دریافت همه چیز تحت کنترل است اما یکی از کشورهای اطراف ما نیست, آن می تواند به راحتی راه اندازی مجدد شیوع اینجا,” او گفت:. “ما باید به دنبال در سراسر کشور و در سراسر جهان به تصمیم می گیرید چه بهترین برای حفظ این از شعله ور به بالا.”

که گفت:, آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه این ویروس پیشرفت نه تنها در لاس وگاس بلکه کل کشور است. ویروس تمایل به تحت تاثیر قرار هر منطقه متفاوت; راه بیماری رخ می دهد در لاس وگاس در حال رفتن به متفاوت در چین یا ایتالیا و یا حتی شهر نیویورک است.

“ما باید به انعطاف پذیری. هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام چرا که هر جامعه متفاوت است و از جاهای دیگر در جهان” Labus گفت. “اگر شما نگاه کنید ما در مقایسه با ایتالیا, ایتالیا [است] بزرگتر [جمعیت] و اگر شما نگاه کنید در دولت های چین و کره جنوبی و ایتالیا, کسانی که تمام ساختارهای مختلف از ثروت.”

نیز وجود دارد دیگر هیچ بیماری همه گیر از این حوزه به منظور جلب مقایسه از به جز آنفولانزای اسپانیایی که آلوده تقریبا 27 درصد از جمعیت جهان کشته شدن حداقل 50 میلیون نفر گفت: دکتر مایکل گاردنر معاون رئیس امور بالينی در UNLV دانشکده پزشکی.

او اضافه کرد که میزان مرگ و میر بالا از کارکنان مراقبت های بهداشتی در آن زمان یک درس مهم — ما نیاز به حفاظت از افراد در مقابل خطوط ساخت مطمئن شوید که آنها دریافت اولویت در لوازم پزشکی و مراقبت هستند زیرا ما اولین خط دفاع است.

حتی با کسانی که درس آنفولانزای اسپانیایی اتفاق افتاده است بیش از 100 سال پیش پزشکان حتی می دانستم که چه ویروس بودند Labus گفت.

“آنها نمی تواند انجام این تست که ما می تواند انجام دهد در حال حاضر,” او اضافه شده است. “جهان نیز متصل, متفاوت, بنابراین شما در واقع می تواند به تماشای این ویروس در سال 1918 حرکت در سراسر کشور از شهرستان به شهرستان در طی یک هفته. در اینجا به خوبی متصل جمعیت در سراسر جهان گسترش آن بسیار متفاوت است.”

همچنین هنوز مشخص نیست که چگونه ایمنی کار می کند هنگامی که کسی بازیابی از COVID-19.

“معمولا حداقل شما چند ماه از حفاظت پس از یک بیماری است چرا که اگر سیستم ایمنی بدن شما کار نمی کند در تمام شما هرگز بازیابی” Labus گفت. “مشکل این است که در حال حاضر ما نمی دانیم که اگر بهبود ارائه خواهد شد در دراز مدت ایمنی یا نه.”

کار با این گمنام بخشی از قلمرو زمانی که شما مطالعه ویروس ها, Labus گفت و صادقانه ترین پاسخ او را می دهد به سوالات مربوط COVID-19 است “من نمی دانم.”

مهم نیست که چقدر بی سابقه این متاسفانه چیزی که جای تعجب نیست کسانی که در زمینه اپیدمیولوژی.

“ما همیشه می دانستم که آن را از راه دور امکان, اما آن را هنوز هم در عرصه چیزهایی است که می تواند رخ دهد” Labus گفت.

در آماده سازی برای چنین رویداد جنوب نوادا سلامت منطقه زد همه گیر مته در گذشته که شامل چه باید بکنید اگر این شهر قرنطینه و نحوه دریافت هواکش از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری استراتژیک ملی ذخایر اما داشتن به زندگی این سناریو این است که یک داستان کاملا متفاوت است.

“شما نمی توانید به طور کامل عمل چیزی شبیه به این … اما ما کار کرده ایم و از طریق چیزهایی برای دیدن آنچه که شکاف وجود دارد در سیستم به آنها را پر کنید” Labus گفت.

مهم ترین چیزی که مردم می توانید انجام دهید در حال حاضر گوش دادن به فرماندار و “ماندن در خانه برای نوادا است.”

“ما لغو همه این حوادث ما گفت: مردم از خانه کار می کنند اما اگر شما نگاهی به خیابان ها هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم رفتن در مورد روز خود را به زندگی روز” Labus گفت. “این مهم است که نگاهی به این چیزهایی که به عنوان نه تنها یک خطر برای خودتان اما یک خطر برای جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>