LA جمعیت بی خانمان در حال حاضر 100 coronavirus موارد

تعداد رمان coronavirus موارد در میان بی خانمان ضربه سه رقمی در لس آنجلس در روز شنبه, آوریل 22 یک روز پس از مقامات اعلام کرد که 43 نفر تست مثبت در یک ردیف ترمز پناهگاه.

شهرستان 100 موارد 55 بودند پناه داد و خود را در تماس نزدیک قرنطینه بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

“زیادی افزایش” فرر گفت: با توجه به “شیوع است که ما در اتحادیه ماموریت نجات است.”

آزمایش های گسترده ای بود که به تازگی انجام شده در مرکز, که در آن صدها نفر از مردم بودند پناه داد. نزدیک به 200 تست شده اند تا کنون.

که قبلا بی خانمان کارگر در این ماموریت برای اولین بار آزمون مثبت و بعد از او درگذشت. بیشتر موارد پس از آن نشان داد در میان مردم ماندن در پناهگاه.

هشت پناهگاه بی خانمان را گزارش کرده اند موارد مسئولان شهرستان گفت: در این هفته. در میان آنها: سه بداهتا پناهگاه عامل از مراکز تفریحی در حال حاضر ذکر شده در این شهرستان ،

گرانادا هیلز مرکز تفریح و سرگرمی برای اولین بار بود در حال حاضر 21 rec مراکز با یک مورد تایید شده. در اوایل ماه آوریل یک کارمند بود که بدون علامت مثبت آزمایش با توجه به پناهگاه اپراتور.

نهادی تنظیمات مانند خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات تادیبی امکانات مراکز درمانی و پناهگاه را به عهده میان بیشترین عوارض از نظر مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در مجموع 292 ساکنان نهادی تنظیمات اند و از COVID-19 تا کنون قرار دادن آنها در 40 درصد از شهرستان در حال حاضر 729 مرگ و میر با اکثریت کسانی که زندگی مردم در پرستاری ماهر خانه فرر گفت.

شش سایت های اضافی اضافه شد به یک لیست از امکانات از جمله آوردن مجموع نهادی تنظیمات با موارد به 275, او گفت:.

با توجه به “اطلاعات جدید” در مورد infectiousness از افراد بدون علائم شهرستان مقامات بهداشت عمومی داشته اند به “تغییر استراتژی ما” به ویژه در نهادی تنظیمات رئیس در میان آنها خانه های پرستاری, او گفت:.

فرر توضیح داد: این شهرستان شده بود عامل تحت “فرض که ما نیاز به نگرانی در مورد افرادی که علامتی,” فرر گفت.

“اما معلوم است که ما در اشتباه بودند” او گفت:.

در حالی که آزمون به طور کلی هنوز هم اولویت بندی برای کسانی که با COVID-19 علائم فرر گفت: تلاش های در حال انجام در این هفته برای افزایش تست در نهادی تنظیمات با شیوع بیماری برای هر دو علامت دار و بدون علامت ساکنان و کارکنان.

به عنوان شهرستان با این نسخهها کار برای تست بیشتر مردم فرر افزود: آنها همچنین نیاز به مطمئن شوید که ما قادر به حفظ این سطح از تست برای ماه های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im