LA Garcetti سیاهی 2 تریلیون دلار معامله coronavirus کمک برای LA اما دو برابر کردن طول شهر خاموش کردن

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

شهردار اریک Garcetti گفت که L. A. بدترین روز هنوز پیش رو در طول coronavirus اورژانس یادآوری ساکنان که مستند همه اما خدمات ضروری در این شهرستان می تواند به دو ماه گذشته یا بیشتر.

“این مشکل برای من برای دیدن هر سناریو که در آن این است که کمتر از دو ماه او گفت:” در روزانه خود را شب جلسه از شهرستان سالن.

او تبلیغ L. A. ساکنان برای خود ضروری به اطاعت از “امن تر در صفحه اصلی” منظور است که پوشانده منطقه است. اما او افزود: “ما شاهد آن هستیم در جایی که استراحت و حتی کمی از آن را سنبله حق بازگشت.”

Garcetti همچنین بوق و کرنا اثر فوری کنگره پیشنهاد 2 تریلیون دلار اقتصادی kickstart را در لا:

  • 400 میلیون دلار برای تقویت این شهر فرودگاه.
  • 700 میلیون دلار به مترو برای منطقه سیستم های حمل و نقل
  • دهها میلیون نفر در جامعه توسعه بلوک کمک های مالی که شامل کمک های اولیه برای بیکاران
  • 32 میلیون دلار برای بی خانمان کمک کمک
  • 1200 $در هر فرد بالغ
  • و 500 دلار برای هر کودک

کاخ سفید و رهبران مجلس سنا درباره توافق روز شنبه در گذراندن لایحه, اما آن را هنوز هم در انتظار کامل Congresssional تصویب.

بی خانمان کمک دلار Garcetti گفت: می تواند به تقویت تلاش ها به نوبه خود موجود در اتاق های هتل به در دسترس مسکن. او همچنین مطرح کرد احتمال این که منطقه بی خانمان ارائه دهندگان نیز می تواند با کمک به COVID-19 تست در خیابان بی خانمان در مناطق.

Garcetti همچنین گفت محبوب Runyon دره عمیق و باریک پارک و دنباله در بالای تپه های هالیوود بسته شد, در تلاش برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری در نتیجه مهار گسترش ویروس.

شهردار گفت که پلیس لس آنجلس را نمی دهد بلیط به رانندگان با مجوز منقضی شده یا ثبت نام نه شهر خاموش کردن آب و برق در طول اضطراری دوره — و یا تحمیل هزینه های اواخر پرداخت.

و به عنوان گارد ملی شنود گذاشته شده است در جای دیگر او خاطر نشان کرد که ساکنان نظامی شده است رسما بسیج در این شهرستان است. او می گفت وقتی که می آید زمان او به شما اجازه می دانم ساکنان.

Garcetti نظرات آمده است که تلفات این ویروس همچنان به افزایش در این شهر و شهرستان. مقامات بهداشت عمومی راه اندازی جدید قرنطینه و خود انزوا سفارش در چهار شنبه, مارس 25 نیاز به هر کسی که تست شده برای جدید کروناویروس و یا مواجهه با یک مورد تایید شده به اقامت در خانه های خود.

سه نفر COVID-19 مرگ و میر گزارش شده در جمعه شهرستان. تمام بيماران بیش از 65 سال با مشکلات اساسی. این مرگ و میر به ارمغان آورد این شهرستان را در مجموع به 13 به طور کلی.

مقامات گزارش 138 تازگی تایید موارد COVID-19 پرورش این شهرستان را در مجموع به 799.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>