پلیس لس آنجلس را مور پیاده برگشت قوی ‘کلمات’ گفت فلوید مرگ نیز دست از غارتگران

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور روز دوشنبه گفت که او “misspoke” زمانی که او گفت معترضان و غارتگران در لس آنجلس نیز تا به حال مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که کشته شد در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس “در دست خود.”

در طول یک جلسه با شهردار اریک Garcetti مور گفت که یک شب از اعتراض بوده است پیشی گیرد و توسط نابکار فعالیت در روز یکشنبه. از 700 نفر اداره پلیس دستگیر 70 از آنها درگیر شدند در سرقت یا غارت کسب و کار, او گفت:.

“ما نمی تظاهرات شب گذشته ما تا به حال اعمال جنایی,” او گفت:. “ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج فلوید. ما تا به حال مردم سرمایه گذاری.”

“مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران — و این است که یک بیانیه قوی,” او گفت:.

حتی اگر مور به زودی پس گرفت اظهارات در همان جلسه سخنان خود تولید حیرت زده از واکنش های بسیاری بودند که به تماشای این جلسه یا کلیپ از آن جمله برخی که خواستار استعفای خود را. .

مور به نظر می رسد که این اظهارات در تلاش برای excoriate غارتگران خرابکاری و دیگران که ممکن است شکسته اند, قوانین شب گذشته به معترضان در راهپیمایی لس آنجلس خیابان محکوم فلوید مرگ و خشونت پلیس با تجربه توسط آمریکایی های آفریقایی تبار.

“اما من باید بگویم که این ناآرامی های مدنی است که ما در میان — ما باید به نوبه خود گوشه ای از افراد … بودند که درگیر در خشونت افرادی که درگیر در preying بر دیگران” او گفت:.

حدود 10 دقیقه پس از مور ساخته شده خود را به اظهارات Garcetti آورده رئیس پلیس پشت تریبون گفت: “من می دانم که رئیس می خواهد برای روشن شدن یک چیز است که او گفت: قبل از سوال بعدی.”

مور پس از آن گفت که او “misspoke زمانی که من گفت: (فلوید) در خون است که در” دست افرادی غیر از چهار افسر که حاضر بودند از جمله مینیاپولیس اداره پلیس افسر درک چوین بود که نشان داده شده در ویدئو با فشار دادن زانو خود را بر روی فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت.

مور بعد از ارسال بیانیه ای در حساب توییتر خود گفت که فلوید مرگ بود و این مسئولیت تنها از آن چهار مینیاپولیس افسران. به دنبال آن با یک بیانیه از Garcetti تکرار کرد و گفت: این رئیس “تاسف کلمات او را انتخاب کرد و در این شب و روشن با آنها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de