پلیس لس آنجلس به دنبال قاچاق انسان گمان می برند که frequents جنوبی LA پومونا و ویکتور ویل

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

پلیس لس آنجلس به دنبال قاچاق انسان گمان پس از یکی از مقتولین گفت: پلیس در وان Nuys شود که او مجبور شده بودند به تجارت گفته مقامات دوشنبه, فوریه. 24.

گمان می رود با نام مستعار “Creole خون” و توضیح داده شد در لس آنجلس اداره پلیس انتشار اخبار به عنوان یک 32 ساله با مرد سیاه با dreadlocks, قهوه ای چشم و خالکوبی در شکم او. او می ایستد 5 فوت و 10 اینچ قد بلند و وزن آن در حدود 175 پوند است. عکس منتشر شد امید این است که قربانیان ممکن است او را تشخیص دهد و به جلو می آیند اما او نام واقعی بوده نکردن که از دوشنبه شب به صورت تحقیقی اهداف پلیس لس آنجلس مامور روساریو سروانتس گفت.

مقامات شروع به جستجو برای او پس از 18 سال با نزدیک شدن ماموران در نزدیکی تقاطع خیابان هارت, و Sepulveda بلوار در وان Nuys شود در روز چهارشنبه. او گفت که او مشغول به کار بود به عنوان یک زن روسپی برای شک دارم.

زن گفت: مقامات که او را ملاقات کرده بود او را در یک مشروب فروشی در ویکتورویل, پلیس گفت:. مظنون یاد گرفته در مورد وضعیت مالی و تلاش برای جلب او را با وعده سفر و سود. او خودداری کرد و او بیشتر تهاجمی است. او در نهایت تبدیل به خشونت و به اجبار او را به کار به عنوان یک زن روسپی برای او به پلیس گفت:.

مظنون شناخته شده است به طور مکرر مناطق پومونا ویکتور ویل و جنوب لس آنجلس گفته است که در انتشار. پلیس فکر می کنم او ممکن است اضافی قربانیان و خواسته اند هر کسی که ممکن است تشخیص دهند او را به تماس با ون Nuys جامعه ایستگاه پلیس در 818-374-9500.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im