پلیس لس آنجلس مامور شکایت ادعای آزار و اذیت جنسی توسط Garcetti مشاور

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس — یک افسر پلیس لس آنجلس که در خدمت شهردار اریک Garcetti امنیتی جزئیات شکایت این شهرستان در این هفته ادعا او قرار گرفت به تکرار اعمال آزار و اذیت جنسی توسط شهرداری مشاور گاهی اوقات در حضور Garcetti که موفق به مداخله.

افسر متی Garza ادعا در لس آنجلس برتر دادگاه طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه و برای اولین بار گزارش شده توسط Fox11 و KNX-AM (1070) است که او هدف از “ناخواسته آزار و اذیت جنسی” توسط ریک Jacobs سیاسی مشاور Garcetti و بعد از آن معاون شهردار.

جاکوبز در بیانیه ای به شدت هرگونه تخلف و گفت: “این طرح دعوی در دادگاه است که یک کار از داستان خالص است و در سمت چپ میدان. افسر Garza, و من مشغول به کار با هم برای سال های بسیاری بدون حادثه است. من به شدت از خودم دفاع کنم من شخصیت و شهرت من.”

یک سخنگوی دادستان شهرستان و دفتر گفت: شهرستان, اخبار, خدمات, اتاق کار نشده بود خدمت کرده است با این شکایت که در آن شهر تنها به نام متهم در دست نیست. آن را به طور خاص نام Jacobs یا Garcetti.

Garza معتقد به اتهام آزار و اذیت رخ داده بین 2014 و اکتبر 2019. کت و شلوار معتقد است که Jacobs خواهد غالبا گسترش دست خود را به Garza برای دست دادن, اما زمانی که Garza متقابلا جیکوبز “را با استفاده از دست به جلو (Garza) نسبت به او و به (Garza) بلند, تنگ, آغوش, در حالی که به طور همزمان بیان به (Garza) کلمات برای اثر” تو خیلی قوی و خوش تیپ,’`, عضلات خود را آنقدر تنگ,’ `من عشق من من قوی افسران پلیس لس آنجلس ” و یا برخی دیگر نامناسب دهید.”

کت و شلوار نیز معتقد, “شهردار Garcetti شد و در حال حاضر در حدود نیمی از موارد زمانی که Jacobs رفتار در این راه شاهد Jacobs’ انجام, اما او هیچ اقدامی برای اصلاح Jacobs’ بدیهی است که اذیت و آزار و رفتار.”

Garza همچنین مدعی در این کت و شلوار که Jacobs به طور منظم را نظرات نامناسب در مقابل او مانند بحث “او جوان گی عاشق … داشتن `خشن’ با گی همکاران” و “در حال جذب به مردان جوان.” کت و شلوار معتقد Garcetti شد همچنین در حال حاضر در “بسیاری از, اگر نه بسیاری از موارد زمانی که Jacobs ساخته جنسی نامناسب نظرات” اما در زمان عمل است.

Garza همچنین ادعا می کند که در حالی که رانندگی Garcetti در اطراف به عنوان بخشی از وظایف خود Jacobs گاهی از رسیدن به صندلی عقب خودرو و ماساژ Garza شانه در حالی که ساخت مطرح و نظرات مانند “تو خیلی قوی” و یا “من عاشق افسران پلیس لس آنجلس.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه وجود دارد بیش از یک دوجین از موارد که در آن اعضای Garcetti کارکنان عذرخواهی به Garza “برای Jacobs’ آزار و رفتار نظرات” گفتن او “کلمات برای اثر” من متاسفم که شما باید برای مقابله با آن, او مانند یک خوک.”‘

هنوز هیچ اقدام گرفته شد کت و شلوار ادعا می کند.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال نامشخص خسارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>