افسر پلیس لس آنجلس دیده می شود در فیلم قابل توجه مشکوک است به اتهام جنایت حمله تحت رنگ اقتدار

لس آنجلس — یک افسر پلیس لس آنجلس بود که دیده می شود در تلفن-تلفن تصویری بارها و بارها قابل توجه خاطی مشکوک در اواخر ماه مارس در بیل هایقتس بود به اتهام جنایت تعداد از حمله تحت رنگ اقتدار دادستان منطقه جکی Lacey اعلام کرد.

فرانک هرناندز 49 مجموعه به arraigned پنج شنبه در مرکز شهر لس آنجلس دادگاه.

“در این مورد ما معتقدیم نیروی نه از نظر قانونی لازم یا مناسب” شهرستان بالا دادستان گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

اتهام هرناندز خواستار افزایش نظارت از اقدامات پلیس در پی جورج فلوید مرگ در حالی که به زندان گرفته شده توسط پلیس در مینیاپولیس. فلوید از مرگ برانگیخته هفته از تظاهرات و تقویت نقد توسط گروه های محلی که ادعا می کنند Lacey شده است ساکت به محاکمه افسران پلیس. Lacey بارها رد اتهام.

هرناندز گفته پانچ مرد غیر مسلح بیش از ده بار در سر و گردن و بدن در طی یک درگیری مارس 27 بعد از افسر و شریک زندگی خود را در پاسخ به یک تماس از یک خاطی در بسیاری خالی, با توجه به دفتر دادستان منطقه.

هرناندز و دیگر Hollenbeck در بخش افسر در پاسخ به 2400 بلوک هوستون خیابان در نزدیکی صوت خیابان, جایی که آنها واقع یک مرد خاطی در مالکیت خصوصی و کارگردانی او را به ترک گفته پلیس لس آنجلس بیانیه صادر شده در ماه گذشته.

در طول تحقیقات یک مبارزه شکست بین مظنون و یک افسر پلیس گفت:. افسر پایدار جزئی آسیب دست و مظنون به حال به کاهش سر و صورت خود را, اما حاضر توجه پزشکی با توجه به این بیانیه.

ناظر به صحنه نامیده می شد و شاهد که دیدم بخشی از مبارزه به سرپرست یک کپی از یک تلفن همراه تصویری ،

“پس از بررسی محتوای تلفن همراه تصویری و درگیر افسر بدن فرسوده ویدئو سرپرست اطلاع او افسر فرمانده و محققان امور داخلی گروه در پاسخ به رفتار پرسنل شکایت تحقیقات” به پلیس گفت:.

مشکوک از زندان آزاد شد انتظار تحقیقات بیشتر در این بخش گفت.

یک تحقیق رسمی راه اندازی شد و هرناندز اختصاص داده بود به خانه وظیفه در انتظار نتایج تحقیقات پلیس گفت:.

در پاسخ به این اتهام که واصل پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور در روز پنج شنبه گفت: “این بخش گرفته شده است این موضوع بسیار جدی از یک روز و او پاسخگو خواهد بود برای اقدامات خود را.”

پلیس گفت: هرناندز است که هنوز تخصیص داده شده به خانه وظیفه او محروم شده تمام نیروهای پلیس. دو تحقیقات داخلی “در حال نزدیک شدن به اتمام” با توجه به لس آنجلس.

هرناندز چهره تا سه سال در زندان شهرستان اگر محکوم به این اتهام که واصل شد شنبه, با توجه به دفتر دادستان منطقه.

لس آنجلس تایمز در گزارش ماه گذشته که هرناندز درگیر شده است در سه روز-وظیفه تیراندازی از جمله یکی که در آن او گفته به ضرب گلوله کشته و یک گواتمالا روز کارگر پس از انسان گفته parejo اختیار داشت چاقو و تهدید دو زنان در وستلیک منطقه در ماه سپتامبر سال 2010. مظنون به حال گفته lunged در افسران.

در مارس 5, مور در توئیتر خود نوشت: “طی چند روز وجود داشته است حوادث گزارش شده در اخبار است که به وضوح مطابق با ارزش های اصلی از اداره پلیس لس آنجلس. من تعهد به شما این است که زمانی که این موارد رخ می دهد و ما سقوط کوتاه از انتظارات شما خواهد بود وجود دارد یک تحقیق کامل. من قصد گرفتن clear-eyed نمایش و نگه داشتن افراد مسئول رفتار است که مغایر با استانداردهای بالا از این سازمان است.”

این توییت به نظر می رسد به مراجعه به بیل هایقتس دستگیری و همچنین به حادثه ای که در خارج از وظیفه افسر پلیس لس آنجلس به اتهام ضرب گلوله و مجروح شدن یکی دیگر خاموش وظیفه افسر پلیس لس آنجلس در طول یک سفر کمپینگ در سن برناردینو کانتی.

که افسر متهم شده است با حمله با اسلحه گرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de