پلیس لس آنجلس گرفتن پاداش و افزایش می دهد با وجود coronavirus بحران بودجه

لس آنجلس — مقامات شهرستان در حال دفاع از برنامه به پیش بروید با حدود 41 میلیون در می برد برای لس آنجلس افسران پلیس با تحصیلات دانشگاهی و همچنین به عنوان یک برنامه ریزی 4.8 درصد افزایش برای همه افسران در سال مالی آینده.

لس آنجلس تایمز گزارش شهردار اریک Garcetti و شورای شهر امضا جدید پلیس لس آنجلس “آموزش و پرورش مشوق” در تابستان گذشته هموار کردن راه برای افسران با همکاران درجه به دریافت اضافی $190 هر دو هفته و کسانی که با لیسانس درجه اضافی $290. آموزش و پرورش پاداش به اثر رفت در ماه گذشته فقط به عنوان پیش بینی درآمدهای مالیاتی از هتل ها و رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی کاهش یافت به عنوان یک نتیجه از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

تایمز گزارش می دهد که 4.1 درصد افزایش برای سوگند افسران بخشی از قرارداد و توافق با لس آنجلس پلیس محافظ لیگ اتحادیه است که نشان دهنده رتبه و فایل افسران.

Garcetti معاون رئیس ستاد مت Szabo گفت: برابر افزایش مورد نیاز برای حفظ پلیس لس آنجلس حقوق رقابت با آن در دیگر مکان های عمومی-ایمنی سازمان. اگر چه پاداش به اثر رفت ماه گذشته آنها توسط شورای نگهبان تأیید شدند در ماه اوت زمانی که اقتصاد هنوز قوی و coronavirus هنوز یک تهدید است.

با وجود برنامه های به ریز ریز کردن بودجه در بسیاری از شهرستان ادارات Garcetti دولت نمی خواست این اتحادیه به تعویق انداختن آینده را افزایش می دهد و پاداش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de