صاحبخانه شکایت L. A. بیش اخراج و افزایش اجاره بان

لس آنجلس — یک صاحبخانه انجمن شکایت کرد شهر لس آنجلس امروز ادعا که COVID-19-مربوط سراسر شهر بود ممنوعیت اخراج و اجاره بها را افزایش می دهد نقض آپارتمان صاحبان حقوق در ایالات متحده و در کالیفرنیا قانون اساسی.

آپارتمان Association of Greater Los Angeles استدلال می کند که در حالی که اعضای آن در حال دلسوز به مستاجران که دچار مشکلات به دلیل همه گیر احکام مستاجران اجازه می دهد که در واقع توانایی پرداخت تمام یا برخی از اجاره خود را به چشم پوشی از تعهدات قراردادی خود را برای آینده قابل پیش بینی با توجه به شکایت در دادگاه فدرال.

یک سخنگوی L. A. شهرستان دفتر دادستان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شاکیان به دنبال حکم دادگاه بی اعتباری اخراج ban و اجاره یخ.

اخراج بان کی مون “بود نه خوب است و خواهد شد به احتمال بسیار زیاد در معرض این شهرستان به صدها میلیون دلار در مسئولیت (اگر نه بیشتر) به مالکان و صاحبان املاک” ادعا Earle, Vaughan, AAGLA مدیره رئیس جمهور. “در حالی که سازمان های عمومی طبعا احساس می کنید مجبور به انجام کاری برای کمک به در زمان بحران این شهرستان خبر فوری اقدامات نه خوب است و باعث آسیب بسیار بیشتر از خوب است.”

صاحبخانه نمی تواند اخراج مستاجران برای اجاره پرداخت نشده اگر آنها به مشاغل از دست رفته و یا دستمزد و یا در غیر این صورت از نظر مالی آسیب دیده در طول همه گیر با توجه به شهر قوانین. مستاجران باید یک سال پس از پایان وضعیت اضطراری به re-پرداخت اجاره خود را. این شهر همچنین دارای گذشت یک اندازه گیری اجازه می دهد مستاجرها به شکایت خود را صاحبخانه اگر آنها را نقض ضد اخراج مقررات.

ماه گذشته در این شهرستان متوقف اجاره را افزایش می دهد برای واحد های حفاظت شده توسط شهر اجاره تثبیت فرمان برای یک سال برای کمک به مستاجران از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de