لیکرز چشم پوشیدن تروی دانیلز, ایجاد, باز, نقطه فهرستی برای حرکت ممکن است

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

NEW ORLEANS — لیکرز’ اولین عامل رایگان امضای تابستان و آخرین انسان زمین شده است چشم پوشی است.

تروی دانیلز 28 ساله است و دیگر در لیکرز’ فهرستی از روز شنبه زمانی که 3 نقطه تیراندازی متخصص و تیم آمد به یک توافق است که اجازه لیکرز به نقطه فهرستی باز و دانیلز برای پیدا کردن یک تیم جدید با بیشتر بازی در دسترس نیست ،

لیکرز مربی Frank Vogel تایید یک ESPN گزارش در مدت کوتاهی قبل از روز یکشنبه بازی در اسموتی شاه مرکز که در آن دانیلز در حال حاضر راه جدا با این تیم است. حداقل حقوق و دستمزد, بازیکن ساله به طور متوسط چهار امتیاز و 11 دقیقه در 41 حضور در این فصل است. لیکرز مشخص خروج خود را به عنوان یک قربانی رو به کاهش دقیقه در یک گارد-سنگین roster.

دانیلز شده بود سالم ابتدا در پنج لیکرز قبلی و نه بازی به عنوان تیم مشغول به کار در کوتاه به یک حذفی چرخش است.

“او فقط یک قربانی از یک تیم با تجربه با عمق” Vogel گفت. “من فقط خاموش گوشی خود را با او و به او گفت اگر شرایط متفاوت بود, اگر ما تا به حال بیشتر از یک جناح هسته ای, من می دانم که او خواهد بود 15 بازی 20 دقیقه یک بازی برای ما و ما نمی خواهد که قلم ضرب و شتم و قوی تر شده اند در برخی از مناطق است.”

آمد آن را به یک ماده از زمان: یکشنبه بود و روز آخر یک بازیکن می تواند برش و هنوز هم واجد شرایط برای رقابت برای یک حذفی فهرستی اگر Daniels است قادر به پیدا کردن یکی دیگر از تیم به ثبت نام با. رسانه های متعدد نیز گزارش لیکرز را در مجموعه ای به کار کردن Dion پیشخدمت یک گارد که بازی برای میامی در این فصل بود و با چشم پوشی ممفیس پس از یک تجارت در روز دوشنبه به عنوان آنها جستجو بیشتر بازیسازی و گل از خود backcourt. در میان قابل توجه رایگان عوامل تیراندازی گارد آلن Crabbe نیز چشم پوشی توسط مینه سوتا پیش از آن در هفته.

وگل گفت: بدون امضای قریب الوقوع بود برای لیکرز اما آنها می خواستند به Daniels پا در پیدا کردن یک نقطه فرود اگر آنها را در نهایت به یک حرکت.

“اگر ما به انجام کاری و عبور از آن جاده در برخی از نقطه, و ما تا به حال به استفاده از تروی فهرستی نقطه و سپس Troy خواهد بود در سرد چپ” او گفت:. “بنابراین ما می خواستیم به انجام کار درست توسط بازیکن و همچنین بدیهی است که خودمان را برخی از انعطاف پذیری اگر ما نیاز به برخی از نوع حرکت در آینده است.”

دانیلز توییتی در مورد حرکت در یکشنبه شب پس از آن اعلام شد آرزوی “برادران من در تیم ملی” موفق باشید.

“کاملا یکی از سخت ترین تصمیمات زندگی من,” او گفت:. “اما آن را بهترین بود برای من..! من تست شده در زندگی من قبل و من بیرون آمد و طوفان من هر زمان. چه لذت آن را از هم جدا می شود چنین باور نکردنی سازمان از @Lakers”.

آن را بزرگ دوم حرکت فهرستی لیکرز ساخته شده اند در یک هفته پس از امضای Markieff موریس و waiving DeMarcus Cousins یکشنبه گذشته. لیکرز باید به طور کلی بازی در بازار محافظه کارانه در این سال پس از معاملات به صورت آنتونی دیویس در تابستان گذشته — آنها قابل توجه نیست را به حرکت در فوریه مهلت تجارت.

ESPN گزارش داد که مدیر کل راب Pelinka شد زمان خود را به استفاده از نقطه فهرستی. تیم NBA نیز در حال حاضر قادر به ثبت نام در 10 روز قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>