او همیشه انجام بهترین کار خود را در دادگاه. اما برای یک دهه به عنوان او ساخته شده خود را کسب و کار آموزش فیل دستی را یک نقره فولکس واگن GTI لرزاند که در سراسر جاده ها در سراسر شمال کالیفرنیا.

او لود کردن ماشین خود را در صبح از خانه اش در ال دردو هیلز – 30 مایلی شرق ساکرامنتو – و سوار به مارین کانتی به طور مستقیم در شمال سان فرانسیسکو. گاهی اوقات او زخم از طریق منطقه خلیج به استنفورد یا سنت مری کالج یا دانشگاه UC Davis یا برکلی است. چند روز شاید حتی بیشتر روزهای دستی را وارد 500 کیلومتر رانندگی با پایان 14 ساعت تغییر toting کیسه توپ پرش طناب مخروط و دیگر چیز قشنگ و کم knacks او مورد نیاز برای واژه از دهان-آموزش بسکتبال خدمات.

“به دنبال بر روی آن به شما حقیقت را بگویید من حتی نمی دانم که چگونه من آن را انجام داد” دستی گفت: در مصاحبه اخیر خود. “تنها راه من از طریق آن دلیل بود که من دوست داشتم انجام آن بسیار است.”

در نزدیک به دو دهه پس او در آغاز بسیار تغییر کرده است: دستی است که در حال حاضر یک front-of-the-نیمکت دستیار مربی برای لیکرز مشتری خود را در لیست مشخصات بالاتر و رفت و آمد کوتاه تر است. اما همان چیزی که درست است که حالا که درست شد و سپس: Phil دستی به ارمغان خواهد آورد مربیگری خود را به شما.

48 سال صرف چند سال گذشته فیلمبرداری و طراحی یک برنامه 94 پا از بازی (به نام برای شرکت آموزش) که خارج از غرفه به عنوان یک بیماری همه گیر ضد ابزار برای افرادی که با یک بازی بسکتبال کمی از فضا به دریبل و مقدار زیادی از زمان برای کشتن.

ممکن است وجود دارد هیچ کس بهتر مناسب برای انجام این کار از دستی که فروتن آموزش ریشه در نهایت آبشاری به یک حرفه ای به عنوان یک منادی NBA دستیار کار کرده است که با LeBron James, Kobe Bryant, Kyrie Irving و Kawhi Leonard. در حالی که نمک و فلفل کلش یقین نشانه ای از سن خود به تماشای او دریبل در دادگاه در تیرگی ممکن است شما را باور او یک مرد جوان.

این یکی از اصول هدایت به عنوان یک مربی: اگر شما نمی توانید آن را انجام نمی آن را آموزش می دهند.

“ورزشکاران بصری آموزان: آنها مسائل آنها آن را انتخاب کنید,” او گفت:. “همه چیز من تدریس کنم. اگر من می توانم چیزی است که من نه فقط رفتن به نقطه و بگو OK انجام این کار است.'”

این روزها دستی سهام خود را از شواهد درس خود را Instagram page – و بسیاری از آنها نه ستاره NBA. آنها سرحال گلوله سازهایی – تمرین در خود وآمد در گاراژ خود را در اتاق نشیمن و آشپزخانه در انزوا تقلید تصویری تمرینات که دستی نوشته شده است به برنامه خود را. در هفته گذشته دستی منتشر کرده است رایگان 10 دقیقه قطع از او دریبل تمرین است که می تواند در خانه انجام می شود.

آن زمانی که بسکتبال به عنوان ما آن را می دانم که عمیقا محدود است. ورزشگاه بسته شده است. پرتال تخصصی اولی ها در حال حذف شدن از در بیرون دادگاه به تضعیف انتخاب کنید تا بازی. برای بسیاری از افرادی که در گیر و قرنطینه برنامه تبدیل به یک بسکتبال تاسیسات. و به صورت دستی آن را یکی از راه های که در آن او می تواند به چوب شور و شوق است که او را هدایت پس از آن روزها زیپ از ورزشگاه به ورزشگاه در ماشین خود را.

“در هر اینچ از بدن من این است آنچه که من قرار بود بر روی زمین به انجام – من در بر داشت من تماس,” او گفت:. “من هنوز بازی اما نه مثل من آرزو می کنم من هنوز هم بازی بود. عشق من فقط تماشای ورزشکاران بهتر در آنچه آنها انجام می دهند.”

مدرسه اخلاق کار

رایان Sypkens کردم مبهم تماس از دستی چند سال پیش ارائه به پرواز ساکرامنتو بومی را به L. A. برای یک روز طولانی کار می کنند.

Sypkens یک UC Davis آلوم که بازنشسته با تعدادی از مدرسه 3-نقطه سوابق و بعد شد مربی خود در زمان پرواز بود در فرودگاه و رفت به یک سالن که در آن او زخم تا کار با دستی برای حدود چهار ساعت است. وجود دوربین ها و چراغ ها و وجود چند اضافی را می گیرد اما در غیر این صورت این احساس طبیعی تمرین – البته یک است.

“اگر شما به تماشای آخرین زن و شوهر, دریل, من قطعا کشیدن کمی” Sypkens گفت. “من در همان شکل من بود که من بازی شد, بنابراین من تا به حال به مبارزه را از طریق آن.”

نهایی کاهش از تمرین برخی از دریل دستی در حال حاضر در برنامه خود را توسعه داده شد با شرکت ستاره Vizn. این برنامه رایگان فراهم می کند روزانه تمرین و کامل اشتراک ارائه می دهد بیش از 100 ویدئوها از آموزش و مربیگری مفاهیم است که طیف وسیعی از اصول به مهارت های پیشرفته است که منطقی به ساعت و دقیقه به کامل است.

آن زمان برخی از زمان برای دستی به اطراف به این ایده است که تمرینات خود را باید به اشتراک گذاشته شود. جف Campanella یکی از نزدیکترین دوستان خود را پس از آنها نوجوانان به خاطر گفتن دستی در اواخر 1990s است که او باید ثبت تمرینات خود را بر روی دی وی دی.

“او نوع از کسی که باعث می شود شما احساس می کنید مانند یک میلیون دلار” Campanella گفت. “فیل هرچه انرژی و احساسات است که باعث می شود مردم احساس خاص. وجود دارد که در اوایل زندگی حرفه ای او صرف بیشتر پول در گاز نسبت به او در گرفتن پرداخت می شود چرا که او آن را بسیار دوست دارد.”

تمرین خود را شریک در این برنامه همچنین شامل سالن از شهرت گارد نقطه استیو نش و ساکرامنتو کینگز به جلو هریسون بارنز مشتریان او کار کرده با بیش از سال. دستی تاکید می کند که آنها پرداخت می شود برای کار خود: روابط خود را با ستاره NBA تقویت اعتبار خود را, اما او تلاش می کند به استفاده از آنها به عنوان تبلیغات کنسرت بربس. یکی از دیگر برنامه تمرین همکاران ایزابلا “Jiggy” Escribano, یک پاینت اندازه که ویترین دریبل دلاوری به بیش از 82,000 Instagram followers — دستی طول می کشد افتخار در فرصت برابر مربی بدون در نظر گرفتن جنسیت و یا سطح مهارت.

بارنز تمرین که تا حد زیادی بر توپ-دست زدن به احساس زیادی مانند عادی تمرینات او انجام می شود با دستی برای سال, او گفت:. 27-year-old بارنز است قدردانی خود را با هم کار کنند چرا که در یکی از حس آن را نشان دهنده بازگشت به اخلاق کاری.

“در این روز و سن افراد glamorize همه چیز را در رسانه های اجتماعی” بارنز گفت. “مردم می رفتن و تماشای برجسته اما این نتیجه مقدار زیادی از کار است که می رود پشت آن است. و فیل یکی از آن بچه ها که می تواند به کودکان و نوجوانان آموزان بالا, کالج, دیگر بازیکنان NBA, ‘OK شما می توانید کار بر روی این چیزها اگر شما یک توپ و پنج تا 10 از بتن است.”

این یک پس زمینه دستی می تواند مربوط به خود است.

شکل دادن شور و شوق خود را

بسیاری از بسکتبال حرفه متولد می شوند در یک مدرسه و یا در AAU مسابقات. دستی آغاز شده است در کلیسا.

جوانترین از هفت خواهر و برادر, سکس دستی بزرگ در منطقه خلیج فارس و با حضور چه نامیده می شد و سپس در سراسر جهان کلیسای خدا که میزبانی لیگ بسکتبال که spawled در سراسر ایالات متحده است. در آن زمان یک فکس معقول از آنچه AAU تبدیل شده است و از سنین 10 تا 18 دستی یاد گرفتم بیشتر از آنچه او می دانست که با تیم کلیسا.

او مربی بود که برادرش, C. L. دستی جونیور بود که فقط هفت سال ، Phil اول توسعه خود عشق بازی از برادر بزرگتر خود را بازی.

“گاهی اوقات من به تماشای فیلم های خود را و آن را مانند به نظر می رسد آنچه که من استفاده می شود به انجام برای ساعت ها و ساعت ها در گاراژ در 35 خیابان” C. L. جونیور گفت. “او را تماشا برویم بازی pick-up, دریبل بالا و پایین رفتن به پارک و بازی اسب بازی دو دادگاه با بچه ها ما نمی دانیم. و در طول زمان او بیشتر علاقه مند شد و آن را فقط که دانه کاشته شده.”

C. L. به نام Phil “پسر من” در آن کلیسا تیم گل میخ از بچه ها سن و سال او. اما رابطه خود را نبود تعریف شده توسط طرفداری: یکی از فیل سوزاننده خاطرات بود و از نزدیک بازی او را به مبارزه طلبیده برادرش دستورالعمل و در زمان ویژگی های رایگان می اندازد در جای مطمئن تر-تیراندازی تیمی – و آنها را از دست رفته. این تیم در ادامه بازی را به نفع خود اما فیل چسب بود به نیمکت در طول گشت. C. L. نبود رفتن به اجازه دهید هر کسی به خصوص برادر خود قرار داده و خود را قبل از این تیم است.

“من دیوانه شدم به برادر من کل سوار صفحه اصلی” فیل گفت. “اما بیش از زمان یاد گرفتم که یک مربی می گوید چیزی احترام می باشد. که رفت و یک راه طولانی با من.”

از راه های دیگر C. L. شد فیل بزرگترین مدافع: در زمانی که دبیرستان و کالج مربیان می خواستم برای قرار دادن 6-پا-5 ورزشی swingman در بال C. L. برگزار برادر خود را در نقطه گارد – کردم و نا امید زمانی که او دیگر مربیان در لیگ های دیگر نمی توانستم فیل ارزش در راس یک جرم. آن نیست تا زمانی که فیل تبدیل نرم افزار – پس از نانامی به بازی در افق JC در سان برونو و هاوایی – که او در بر داشت خود را به طور منظم گارد نقطه دوباره.

فیل نرم افزار حرفه ای است که شامل توقف در اروپا و استرالیا و اسرائیل در میان دیگران, کمک به او را جمع آوری غنی موجودی از تجارب مربیگری: یکی از مورد علاقه خود را نانامی به بازی آمد و در انگلستان هنگامی که او برای نیک پرستار با منچستر غول (بعد از رفتن به محل کار برای او به عنوان یک دستیار در تورنتو). او تا به حال نانامی به بازی تحت ریک آدلمن nest و مایک Thibault.

او همچنین برای مربیان او نمی خواهم بیش از حد که باعث تحکیم چقدر مهم آن این بود که شرکت اما دلگرم کننده است. هیچ چیز او را ناراحت کاملا مثل تماشای یک مربی که دریافت بیش از حد شخصی در دادگاه بود که یک راه تضمین شده برای نگه داشتن بسکتبال از سرگرم کننده است.

“هنگامی که شما عبور از خط شما شروع به چالش کشیدن مردم مردانگی شما آن را در مورد بسکتبال,” او گفت:. “من تا به حال برخی از مربیان که بد بودند مردم در آن حس. که به اندازه کافی برای من وقتی که من به این کسب و کار: من می دانستم که آن را همیشه باید به این گونه باشد.”

ایجاد یک کسب و کار

بعد از دستی حرفه ای به پایان رسید در اواخر ’90s, او گفت که او می دانست که او می خواست می شود یک مربی. اما از آن زمان او در حالی که به دست آوردن وجود دارد.

بسیاری از درس های خود را در اخلاق کار آمد از پدرش C. L. دستی Sr. که متعلق به فولاد ساخت شرکت در اوکلند. به عنوان یک نوجوان, Phil تابستان مشغول به کار در کسب و کار خانوادگی: آن آبی یقه کار صرف حرکت برش و شکل دادن فولاد میلگرد را به صورت پایه های ساختمان ها در سراسر منطقه خلیج است.

C. L. Junior که رفت و به کسب و کار خود را به یاد می آورد چند هفته وقتی که فیل بازنشسته از بازی و به این شرکت بازگشت.

“او تا به حال یک اجرا کار برای پدر من” C. L. خندید. “این آشکار بود که آن را برای او بود.”

برای یک زمان فیل فکر املاک و مستغلات ممکن است پاسخ. او به پیدا کردن مشتریان برای یک سرمایه گذاری سود آور با برخی از دوستان که به او پیشنهاد امنیتی برای چند سال. اما آن نبود شور و شوق خود را و در نهایت – با حمایت از او راه می رفت دور از آن را به منظور پرش به آموزش در سال 2003.

“من در واقع خواسته همکاران من برای خرید از من در کسب و کار و آنها دیوانه,” او گفت:. “آنها گفت:” کسب و کار ما می گذرد پس چرا شما ترک?'”

این یک سوال منطقی: در آن زمان دستی تا به حال هیچ بسکتبال مشتریان در حال انتظار. او ساخته شده او آموزش کسب و کار صرفا به کلمه از دهان با توصیه. او سوار در سراسر منطقه به ورزشگاه در جستجوی بازیکنان او می تواند کمک کند. در نهایت 94, پا, از, بازی و نرم خود شد عمیقا مورد احترام منطقه ای شرکت.

“همه می دانستند که او شماره 1 مربی در آن زمان گفت:” Sypkens که برای اولین بار شروع به کار با دستی به عنوان یک نوجوان. “اگر شما می تواند با او کار می کنند, شما خوش شانس بودند. شما تا به حال به کسی که او را دیدم عاشق این بازی – و نه لزوما بهترین بازیکن اما فقط متعهد به خودتان است.”

قبل از تامین امنیت اولین NBA با لیکرز در سال 2011 دستی در حال حاضر شروع به نصب و راه اندازی یک لیست از NBA, مشتریان, اما او نیز مشغول به کار کردن با بازیکنان در کالج های محلی – St. mary’s یکی از پایگاه های اصلی.

C. L. جونیور به یاد یکی از این تمرینات که شامل بارنز و دیگر جوانب مثبت و کالج بازیکنان – آن را یکی از اولین بار او می خواهم به تماشای برادر خود مربی زندگی می کنند. او به تماشای توجه شخصی برادر خود را به هر بازیکن چگونه او متناسب با تمرینات چگونه او نگه داشته خوش بین در حالی که هنوز هم دشوار است که چگونه او نشان داد هر یک از مهارت های او می خواست آنها را به یاد بگیرند.

“این فقط من منفجر دور” او به یاد می آورد. “بعد از آن من به او گفتم” شما به من بگویید در همه زمان ها بود که من نفوذ زیادی در آنچه شما انجام می دهند اما در این مرحله دانش آموز تبدیل شده است ، شما پیشی گرفتن آنچه که من به شما داده ام. شما در حال حاضر مرد است.'”

احترام از افسانه

دستی بود که اول توسعه مهارت مربی اما در بسیاری از راه مسیر خود را حرفه ای نشان دهنده افزایش اهمیت از مربیان با سابقه در مدرن NBA کارکنان است که در حال حاضر عادی است.

دستی ممکن است بیشتر شناخته شده است و تنها غیر رزمندگان کارمند که تیم بازی کرده اند در آخرین پنج NBA نهایی برنده بازی با کلیولند کاوالیرز در سال 2016 و تورنتو رپتورز در تابستان گذشته. در طول این مبارزات او با ستاره مجدانه در بازی های خود را – بازده نتایج که او را ساکت به اعتبار اما دیگران می گویند کار خود را برای خود صحبت می کند.

Sypkens را به نقطه چگونه ایروینگ بهبود تعادل خود را و پس از بازی در حالی که دستی مشغول به کار با او در کاوالیرز; چگونه لئونارد ضریب هوشی در حال اجرا توپ و صفحه نمایش pick-and-roll بهبود یافته زمانی که او معامله به تورنتو; چگونه James’ اواسط محدوده و بعد از بازی برخی از شباهت به کسانی که از برایانت یکی از دستی به دوستان دیرین و مشتریان. در طول لیگ اصول تعادل و ball-handling که دستی اتحاد و پشتیبانی در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است.

“من نمی دانم اگر شما می توانید اعتبار فیل برای هر چیزی که کمی است که برخی از کسانی که بچه ها باید بهبود یافته” Sypkens گفت: “اما او بخش عظیمی از آن است.”

گاهی اوقات بزرگترین اعتبار است آرام و مهربان. در ماه اوت گذشته برایانت خواست دستی به سازماندهی Mamba Pro دعوتی در مرکز در هزار اوکس. آن را بدون دریافت عمومی پوشش تا یک ماه پس از آن اتفاق افتاده بود – برایانت و دستی به سازماندهی هر دو منحصر به فرد دعوت فهرست و تمرینات خود را دارند.

این یک افتخار است که گرفته شده در یک معنی متفاوت به دستی برایانت پس از درگذشت غم انگیز در ماه ژانویه اما حتی در آن زمان از آن چیزی بود که او در شمارش به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردها در حرفه خود.

“آن نهایی شد نشانه ای از احترام فقط او اعتقاد من چگونه کار می کنند,” او گفت:. “که یکی از قلل برای من است.”

برایانت احترام به هم ریخت و در یکی دیگر از راه: دستی کار کردن با دختر, Gianna که Campanella دیدم که حتی بیشتر فروتنی مسئولیت.

“وجود دارد هیچ چیز بیشتر از یک پدر گفت:” من قرار داده و من فرزند خود را در دست های خود را,” او گفت:. “هنگامی که کوبه می گوید فیل, ‘آموزش دختر من به من است که حمل به مراتب بیشتر وزن است.”

زمانی که قرنطینه بالابر دستی امیدوار به از سرگیری اجرا در ششمین دوره متوالی به فینال ظاهر با لیکرز. او امیدوار است او offseason خواهد شد از ویژگی های فرد در تمرینات اعم از NBA بهترین خواهد بود-دبستان hoopers. اما در عین حال او خواهم آمد به شما از طریق تلفن خود را – و در جهان تحت مستند که هیچ شاهکار کوچک است.

“من نمی تواند در همه جا اما آن را خنک می دانید یک نرم افزار ساده می تواند نقش مهمی در گرفتن مردم از طریق یک زمان واقعا دشوار جهان,” او گفت:. “این نوع از ضربات من دور است.”

لیکرز دستیار مربی فیل دستی صرف چند سال گذشته فیلمبرداری و طراحی یک برنامه 94 پا از بازی (به نام برای شرکت آموزش) که خارج از غرفه به عنوان یک بیماری همه گیر ضد ابزار برای افرادی که با یک بازی بسکتبال کمی از فضا به دریبل و مقدار زیادی از زمان برای کشتن آنها به عنوان نگاه به خود اصول و یا کار در بیشتر مهارت های پیشرفته. (حسن نیت ارائه میدهد عکس 94FEETOFGAME.com)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im