لیکرز’ فرانک وگل می گوید Dion پیشخدمت است “قطعا یک بازیکن است که می تواند به ما کمک کند’

لس آنجلس — ساندویچ بین دوایت هاوارد و Markieff موریس یک انسان جدید در زمان اقامت در لیکرز’ اتاق قفل در شب جمعه.

دیون پیشخدمت sauntered به اتاق قفل پوشیدن همه سیاه شب امضای خود را با لیکرز رسمی شد. در حالی که او را در بازی برابر Milwaukee Bucks او در یک تیراندازی در جلسه قبل از بازی دادن معلق در هوا طرفداران یک فرصت برای دیدن این تیم کسب آخرین.

چه نقش پیشخدمت را در تیم جدید خود را? مربی Frank Vogel ارائه شده مبهم کلمات: “خواهیم دید.”

لیکرز می دانم آنچه را که آنها باید در خدمت: در بهترین حالت که 28 ساله است از یک تهدید به ثمر رساند از backcourt. در بدترین حالت خود او سوخت درام برای تیم او بازی برای. پس از سه تیم تعلیق این فصل در میامی و پس از قطع تجارت به ممفیس, پیشخدمت’ حرفه ای است که حرکت خطرناکی به پایان آن است.

اما لیکرز در حال نورد تاس به دلیل استعداد خود را – چیزی که آنها بوده ام مایل به انجام این سال است.

“او قطعا یک بازیکن است که می تواند به ما کمک کند” Vogel گفت. “او توانایی برای قرار دادن توپ بر روی زمین و حمله از جناح موقعیت. و می تواند به بازی کردن با توپ را بگیر و شوت بازی به عنوان به خوبی. او یک ورزشکار سخت مدافع و قطعا کسی که ما احساس می تواند به ما کمک کند.”

پیشخدمت تنها بازی سه بازی در این فصل اما او به طور متوسط 13.2 امتیاز در طول زندگی حرفه ای او. لیکرز امید او به ارمغان می آورد توانایی رانندگی که خود را backcourt از نقطه تا بورس تا حد زیادی فاقد.

لیکرز جمعیت هستند با افرادی که می دانید پیشخدمت خوب: مدیر کل راب Pelinka استفاده می شود به نمایندگی از او را به عنوان یک عامل; LeBron James شد هم تیمی خود در کلیولند; دستیار فیل دستی نیز مربی او را با Cavaliers. اعضای کلیدی این تیم بر این باورند که آنها می توانید مهار پیشخدمت ” استعداد و پلیس برخی از خارج از دادگاه از مسائل.

وگل اذعان کرد که در دیدار با لیکرز مقامات پیشخدمت به نظر می رسید مانند “یک مرد آماده به حرکت گذشته” و مشکلات او تا به حال در این فصل است.

“I’m not gonna get به جزئیات در مورد آنچه در این گفتگو بود” Vogel گفت. “اما ما در حال آگاه از سفر خود را و به اعتقاد ما او کسی است که می تواند به ما کمک کند.”

اعتقاد بر این است خدمت خواهد صحبت می کنند به رسانه ها برای اولین بار از زمان امضای او در روز شنبه در تمرین.

دیگر ANTETOKOUNMPO

برادر با جایزه MVP ممکن است پوشیدن میلواکی نیوجرسی اما لیکرز باید یک Antetokounmpo.

Kostas Antetokounmpo که صرف بیشتر از فصل با G لیگ سهامداران جنوبی خلیج لیکرز آمد تا خود را بر روی دو طرفه قرارداد یکی دیگر از شیب با سوپراستار برادر Giannis. دیگران نیز باید یکی دیگر از برادران خود Thanasis در قرارداد.

Kostas بازی در دقیقه پایانی آخرین بار این تیم دیدار کرد. در سال دوم خود را به عنوان یک حرفه ای او به طور متوسط 13.7 امتیاز 7.7 ریباند و 1.4 مسدود شده عکس در هر بازی در لیگ.

“او یک لبخند, شخصیت های بزرگ و بسیار سخت کارگر” Vogel گفت. “او متناسب با فرهنگ ما. و او از ابزارهای فیزیکی به اکسل در NBA به طوری که او تا به حال یک فصل خوب در لیگ و زمانی که او شده است تا با ما در حال هیجان زده در مورد داشتن او در برنامه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de