لیکرز در نهایت بالا کلیپرز در دور 3 از L. A. رقابت

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James جشن پس از به ثمر طراحی و ناپاک در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی برابر لس آنجلس چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 112-103. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس به جلو Kawhi Leonard, راست, dunks به عنوان لس آنجلس لیکرز گارد الکس کاروسو ساعت در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Kawhi Leonard کلیپرز پاسداران آنتونی دیویس #3 از لس آنجلس لیکرز در طول نیمه اول در مرکز استیپلز در مارس 08, 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • LeBron James لس آنجلس لیکرز درایوهای به سبد خرید در Kawhi Leonard از کلیپرز در طول نیمه اول در مرکز استیپلز در مارس 08, 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, سمت چپ, شاخه های لس آنجلس رو به جلو Kawhi Leonard دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, سمت چپ, شاخه های لس آنجلس گارد پل جورج دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس گارد پل جورج چپ yells او به عنوان نمرات در حالی که به جلو Montrezl Harrell ساعت در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی برابر لس آنجلس لیکرز یکشنبه, مارس 8 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, راست, شاخه های لس آنجلس مرکز Ivica Zubac دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس گارد لو ویلیامز چپ شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو Kyle Kuzma دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس مرکز Ivica Zubac چپ و لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد برای رسیدن به یک جهش در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • کلیپرز گارد لو ویلیامز چپ شاخه های لیکرز مرکز دوایت هاوارد دفاع در نیمه اول یک بازی NBA یکشنبه, مارس 8 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James جشن پس از به ثمر طراحی و ناپاک در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی برابر لس آنجلس چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 112-103. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس – در میان بازیکنان حداقل لیکرز و کلیپرز باید سعی ئی اعلام کرد که سری بازی های برگزار شده در همان ساختمان و تعقیب همان عنوان است نه رقابت.

در راه است که درست بوده است: برای درست رقابت هر طرف نیاز به نشان می دهد که آنها می توانید برنده شوید.

پس از پنج ماه از تعقیب لیکرز (49-13) بالاخره لحظه ای که در روز یکشنبه در مرکز استیپلز در 112-103 پیروزی در برابر کلیپرز (43-20) که تا به حال موفق به کسب دو نشست. لحظه ای که به اوج در دقیقه آخر به عنوان LeBron James (28 امتیاز و 9 پاس گل) در زمان مارکوس موریس به دندانه دار کردن به صورت یک و یک وضع تا جرقه ایستاده و M-V-P شعارهای در یک قرار کلیپرز بازی اصلی.

آینده خاموش ضرب و شتم در لیگ پیشرو Milwaukee Bucks در جمعه لیکرز هم قرار دادن آنها موثر ترین آخر هفته از فصل تا کنون ضرب و شتم دو روشن ترین و برجسته مخالفان چپ خود را در فصل به طور منظم از سر گرفت. برای کلیپرز آن به پایان رسید و در شش بازی برنده خط خط که بسیاری از احساس منعکس پتانسیل واقعی کاملا سالم فهرست.

برای شهر لس آنجلس آن را به معنای تنها یک چیز: رقابت رسما در.

آنتونی دیویس در واقع چراغ لیکرز تلاش با 30 امتیاز و ایستادن در طول شش دقیقه سوم-چهارم کشش و گسترش منجر شود در حالی که جیمز بود روی نیمکت.

کلیپرز’ پل جورج led تمام گلزنان با 31 امتیاز. پس از از دست رفته باز-شب مسابقه و تلاش برای شلیک در کریسمس جورج سخت ترین گلزن متوقف شود. او 6 برای 16 از جمله سه 3-اشاره گر و 10 و 11 در خط. به عنوان او در ابتدا شروع به داغ کلیپرز رهبری به عنوان بسیاری از نه امتیاز.

اما دوربرد تیراندازی تا حد زیادی نشان نمی دهد تا یکشنبه به عنوان کلیپرز شد فقط 7 برای 31. یک standout از کلیپرز’ نیمکت بود Montrezl Harrell که تا به حال 20 امتیاز.

تعجب از روز اوری بردلی که تا حد زیادی ناراضی تصدی با کلیپرز به پایان رسید در سال گذشته در یک تجارت است. در حال حاضر یک لیکرز استارت 29 سال انجام شده لیکرز خارج تیراندازی (6 تا 12) به پایان رسید و با یک فصل-بالا 24 امتیاز.

بیشتر به آمده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im