لیکرز انتظار می رود به ثبت نام جانباز گارد J. R. Smith به NBA راه اندازی مجدد در هر گزارش

دیرین له برون جیمز هم تیمی است که انتظار می رود برای پیوستن به لیکرز برای NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو ماه آینده.

با توجه به ESPN گزارش لیکرز در حال نهایی یک معامله برای J. R. Smith, 34-year-old free wheeling, گارد که بازی کرده است و یک بازی NBA از ماه نوامبر سال 2018 است. تیم NBA را تا ژوئیه 1 به ثبت نام رایگان عامل جایگزین برای بازیکنان و نه شرکت کننده در زمانی که فصل رزومه ژوئیه 30 در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو فلوریدا.

اسمیت است که انتظار می رود به فهرست جایگزینی برای Avery Bradley گفت که لیکرز در هفته گذشته که او نمی خواهد آنها را به پیوستن با توجه به نگرانی خانواده. اسمیت به روت به صورت محلی برای ماه و تا به حال یک تمرین برای لیکرز در ماه فوریه در مدت کوتاهی قبل از وقفه.

اسمیت 15 سال کهنه که موفق به کسب ششمین مرد سال 2013.

یک Klutch ورزشی مشتری اسمیت رفت از کاوالیرز تیم در طول 2018-19 فصل زمانی که مشخص شد آنها بازسازی و او را نقش کوچکتر. اسمیت بازی کرده است و NBA دقیقه پس از. او در آخرین فصل کامل در 2017-18 او به طور متوسط 8.3 امتیاز و 2.9 ریباند در هر بازی و او شات 38 درصد از 3 نقطه در محدوده طول Cavs تصدی.

در حالی که اسمیت می تواند در برخی از نقش برادلی به عنوان یک تیرانداز و مدافع سهم شیر از برادلی دقیقه در حال انتظار برای رفتن به Kentavious کالدول-پاپ و الکس کاروسو که پر زودتر بخشی از سال که برادلی کنار با یک خط شکستگی در پای او.

پس از اسمیت برادلی جایگزینی برای راه اندازی مجدد لیکرز نیازی به برش برادلی که یک بازیکن گزینه برای دومین سال خود را معامله. ESPN گزارش داد که اسمیت را دریافت حداقل قرارداد pro rata باقی مانده از این فصل است.

تا کنون برادلی تنها Laker که رسما گفت تیم او در بازی های خارج از فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de