جمعه, لس آنجلس, باشگاه فوتبال آخرین تمرین قبل از تیم پرواز به مکزیک به صورت لئون در لیگ قهرمانان کونکاکاف اولین اما قبل از آن خروج این باشگاه تا به حال یک بازیکن جدید به طور رسمی معرفی کند.

پس از روزها حدس و گمان LAFC اعلام کرد امضای بردلی رایت-فیلیپس در صبح روز جمعه. جنوب انگلستان بومی شروع کار خود را با منچستر سیتی در سال 2004 و خود را صرف اوایل سال بازی در لیگ برتر و EFL قهرمانی انگلستان بخش دوم. رایت-فیلیپس پیوست New York Red Bulls از MLS در سال 2013 و او را هدف اصلی خود را گلزن بین 2014-2018.

“ما هیجان زده به اضافه کردن برادلی بدیهی است که ثابت گلزن. او در اینجا برای چند روز و همه رو حس او چگونه قطار و مخلوط با هم تیمی های روزمره” LAFC سر مربی باب برادلی گفت: رسانه ها پس از تمرین جمعه. “ما هیجان زده برای اضافه کردن یک تجربه شماره نه که ما می دانیم این است که یک تهدید واقعی در اطراف هدف است.”

رایت-فیلیپس برنده بوت طلایی به عنوان MLS’ بالا هدف گلزن در سال 2014 و 2016. 27 گل در سال 2014 مجموعه ای از MLS رکورد در آن زمان هر چند که عنوان در حال حاضر متعلق به جدید خود را به هم تیمی Carlos Vela. 35 ساله رایت-فیلیپس بالا اروپایی هدف-بهترین گلزن در لیگ, تاریخچه پس از گل 108 گل در 195 MLS حضور برای قرمز گاو نر. زانو و کشاله ران آسیب محدود به جلو به دو گل و یک کمک در 29 حضور در 2019.

رایت-فیلیپس در اردوگاه های آموزشی پیش از آن در پیش فصل به باشگاه یک فرصت برای ارزیابی سلامت خود را. او هنوز هم نیاز به انجام عمل جراحی برای فتق ورزشی, اما او ساخته شده است پیشرفت های پس از پایان 2019 کمپین و با اعتماد به نفس است که او را دوباره فرم قبلی خود هنگامی که او بهبود است. LAFC آگاه بود Wright-Phillips’ وضعیت پزشکی در طول مذاکرات این باشگاه تا به حال قبل از امضای قرارداد.

“به محض این که من شنیده LAFC علاقه مند بود و آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. آنها بهترین هستید و من فقط نمی گفت که. شما نگاه کنید در سال گذشته فرم خود را چگونه آنها بازی بازیکنان آنها. از آن آسان است برای دیدن” رایت-فیلیپس گفت. “من یک بازیکن در حال حاضر با فصل من تا به حال در سال گذشته با تعداد زیادی برای اثبات کند. این باعث می شود آن را کمی آسان تر از آمدن به اینجا.”

رایت-فیلیپس’ امضای رسمی این بدان معنی نیست که او می تواند در این زمینه برای LAFC در برابر لئون در روز سه شنبه. با توجه Wright-Phillips’ زمان وضعیت سلامت خود را با امضای نماینده جایگزینی فوری برای آدما Diomande در حالی که نروژ به جلو بازیابی از استخوان شکسته در پای راست خود را.

“برادلی (Wright-Phillips) در حال رفتن به یک کمی از زمان. او نیاز به عمل جراحی فتق ورزشی ما می دانستند که در طول بحث. به عنوان به زودی به عنوان ما چیزهایی مربع دور اول منظور از کسب و کار بود روش. واقعا خوب پیش رفت. من می خواهم انتظار می رود که او در حال حاضر حدود شش هفته دور” برادلی گفت. “این یک امضای که ما هیجان زده در مورد دانستن که ما نیاز به آن را کمی از زمان اوایل اما هنگامی که او بازگشت و بدون درد ما فکر می کنم آن را به خوبی کار می کنند.”

فیلیپس با اعتماد به نفس است که پس از او مطابقت مناسب او خواهد بود بسیار نزدیک به این بازیکن از 2014-2018 از آنچه او در طول فصل نهایی با قرمز گاو نر. یکی از عوامل در کنار او این واقعیت است که Red Bulls بازی با فشار دادن یک سبک شبیه به LAFC است; او آشنایی با LAFC سبک از بازی را می دهد هر دو رایت-فیلیپس و برادلی اعتماد به نفس است که او را متناسب با آنجاییکه به باشگاه پرقدرت جرم زمانی که سالم است. LAFC خواسته بیشتر از آن به جلو از تولید فیلم توهین آمیز اما فیلیپس گفت که او به دنبال به جلو به افزایش به چالش های تعیین شده توسط کادر مربیگری.

“من نفرت فقط شناخته شده به عنوان یک هدف-گلزن. من همیشه فکر می کردم وجود دارد خیلی بیشتر به من بازی از ضربه زدن به توپ در. من فکر می کنم که آنچه که مردم می بینند اما هر کسی که با من می داند که من سعی می کنم” Wright-Phillips گفت. “من کمی را بیش از اهداف به ثمر رساند و من از آن کار می کنند. من مانند گرفتن توپ را به عقب به زمانی که ما آن را از دست بدهند. آن حفر شده است به من شش سال گذشته. من هیچ مشکلی با آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im