LAFC امیدوار به ساخت نیمه دوم هوستون قرعه کشی

از لحظه ای که کشیده شد این باشگاه در MLS برگشت مسابقات نهایی گروه به دست آورد بیشترین توجه از شش. دوشنبه شب هر چهار تیم در گروه F بازی خود را در اولین بازی از رقابت های مرحله گروهی.

لس آنجلس فوتبال باشگاه و هوستون دینامو بازی را 3-3 رسم است که می ایستد به عنوان سرگرم کننده ترین بازی از این رقابت ها به تاریخ اما Portland Timbers نشستن در بالای گروه پس از 2-1 پیروزی بر تیم لس آنجلس گلکسی. LAFC و کهکشان ها دوباره در یک دوره برخورد اما دو لس آنجلس تیم trended در جهات مختلف در طول های مربوطه خود را در مرحله گروهی آغاز بکار ESPN در جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در خلیج دریاچه Fla..

LAFC دفاع خم در نیمه اول تحت وزن از یادداشت رودریگز و Alberth Elis’ پیشرفت اما این تیم به یک مقدار بیشتر تلاش نماینده در دوم; LAFC را جرم بود و قادر به نجات یک نقطه از بازی به دلیل backline برگزار شد هوستون بدون گل حاصل کار دو تیم پس از.

“ما قطعا نمی خواهید به رها کردن اهداف, اما ما می خواهیم به بازی فوتبال که در آن ما کنترل بازی که در آن ما فشار رو به جلو که در آن ما برنده توپ را به سرعت. اگر شما از دست دادن اعصاب خود را اگر شما بلافاصله شروع کرد و گفت که “ما نمی تواند بازی است که راه” و سپس توانایی برای تبدیل شدن به واقعا تیم خوب می شود از دست رفته” LAFC سر مربی باب برادلی گفت.

“ما خوشحال نیست که ما بازی که در آن ما را در سه یا چهار تصمیم گیری های بد و هر هدف هر توپ معلوم در شبکه, اما این است که بخشی از این روند است. اگر شما می خواهم به یک تیم است که نقش حوزه و سپس شما باید به شجاعت به دفاع از بالا. مدافعان خود را باید قادر به پوشش فضای پشت سر گذاشت.”

در مشروب قبل از خواب خاویر “Chicharito” هرناندز کهکشان جدیدترین ستارگان یافت اولین هدف خود برای این باشگاه در از دست دادن تلاش بود اما دیگر خسته کننده شب برای این جرم به عنوان تیم همچنان به یکی شدن. پس از بازی به طور معمول فیزیکی قرعه کشی در نیمه اول برابر پورتلند, کهکشان دفاع بود outworked توسط سباستین Blanco; چوب به جلو ثبت نام کمک در این تیم گل اول و گل دیگر به امن پورتلند پیروزی.

Chicharito هدف این بود که برجسته از کهکشان شب اما این تیم دست دادن چند فرصت به ثمر رساند که مهمترین آنها هرناندز از دست رفته ضربه پنالتی در مراحل اولیه از نیمه اول. چوب مدافع داریو Zuparic فرستاده شد با یک کارت زرد دوم در 75 دقیقه اما Galaxy موفق به سرمایه گذاری در مزیت و پیدا کردن یک اکولایزر.

“من درک می کنم که هنگامی که شما به جلو خود را از دست شانس روشن مانند مجازات آن سنگین, شما نیاز به غلبه بر آن و من درک می کنم آن را به طور کامل اما ما باید قوی تر ذهنی چون جسمی ما به خوبی آماده” هرناندز گفت. “من همیشه بر این باورند که در این ورزش حتی در زمانی که گاهی اوقات هدف گلزن می توانید نمره آخرین لحظه هدف او یک قهرمان است. که من از دست رفته مجازات یا [زمانی که] کسی اشتباه می کند, آن را نه تنها تقصیر او.”

مسابقه بین LAFC و کهکشان یکی از مهمترین و بسیار پیش بینی وسایل از مرحله گروهی; این یکی از آن بازی های لیگ امیدوار به رسم چشم ترین فن های گاه به گاه. روز پس از نتایج پورتلند و هیوستون اشغال دو نقطه بالا در گروه F. هر دو لس آنجلس تیم نیاز به یک پیروزی برای بهبود چشم انداز خود را برای پیشرفت به مرحله حذفی.

اگر LAFC می خواهید برای کسب درآمد دوم خود را-همیشه پیروزی در برابر تالار گفتمان رقبای این تیم باید با انجام یک کار بهتر از کنترل مراحل اولیه روز شنبه در لس آنجلس دربی. برعکس کهکشان را شامل LAFC قوی جرم در حالی که امیدوار هرناندز اولین هدف این است که تنها آغاز یک حمله فوران. اما به عنوان هرناندز گفت: در postgame نظرات آن نیاز به یک تلاش گروهی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net