LAFC چهره های نبرد دشوار مقابل لئون به عنوان لیگ قهرمانان اروپا بازی رزومه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

لس آنجلس — به عنوان مرحله سوئیچ از Estadio لئون به Banc کالیفرنیا ورزشگاه باشگاه لئون در صندلی راننده از این کونکاکاف لیگ قهرمانان دور 16 matchup با LAFC پس از هفته گذشته با پیروزی 2-0 در مکزیک در پا برای اولین بار. اما LAFC باقی مانده اعتماد به نفس است که آن را می تواند به نوبه خود جزر و مد در آن لیگ مکزیک حریف در بازی برگشت در روز پنج شنبه.

LAFC چهره یک نبرد دشوار مقابل لئون. در لیگ قهرمانان کونکاکاف تیم بازی دو بازی در هر دور یکی در هر یک از خانه در ورزشگاه. این تیم که نمره اهداف بیشتر در طول دو بازی کشش برنده دور با راه اهداف خدمت به عنوان یک عامل تصمیم گیری در این رویداد از یک کراوات. LAFC بسته شد در Estadio لئون در پا برای اولین بار پس از این تیم هیچ راه اهداف به سقوط اگر این تیم پایان روز پنج شنبه در این مسابقه با همین تعداد گل در طول دو بازی.

اگر LAFC نمرات دو بار است و قادر به نگه لئون بدون گل این تیم خواهد ضربه پنالتی برای ایجاد یک برنده است. اگر LAFC نمرات سه بار و حفظ shutout از باز گشت خواهد بود کامل بدون مجازات مورد نیاز است. هر هدف لئون نمرات در بازی برگشت خواهد بود یک ضربه عمده به LAFC شانس رسیدن به مرحله یک چهارم. اگر لئون نمرات فقط یک بار در روز پنج شنبه LAFC خواهد نیاز به چهار گل به پیشبرد.

“هنگامی که ما در نگاه اول (پا) به عنوان یک کل من فکر نمی کنم ما تهدید خود را پشت خط کافی است. من فکر نمی کنم ما به اندازه کافی سخت اجرا می شود. ما هافبک را هل داد تا به اندازه کافی سریع برای دریافت بیشتر از اعداد در داخل و اطراف جعبه” LAFC سر مربی باب برادلی گفت. “در بازی برگشت در خانه مسئولیت است به ما فشار بازی در یک راه سریع برای دیدن اگر ما واقعا می تواند چیز خاصی اتفاق می افتد.”

وظیفه دلهره آور است به خصوص در برابر یک تیم مانند لئون که نقش یک سبک بسیار شبیه به LAFC. پس از تمرین روز شنبه بازیکنان اذعان LAFC را در موقعیت دشوار است اما ابراز اعتماد به نفس در تیم توانایی به تلنگر اسکریپت در لئون در حالی که بازی در خانه. اگر LAFC در حال رفتن برای به چالش کشیدن لئون برای یک نقطه در دور بعدی این تیم باید خیلی بهتر شب ادبانه.

“من فکر می کنم ما باید تهاجمی از اولین دقیقه از بازی” هافبک فرانسیسکو Ginella گفت. “ما نیاز به نمره به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و پس از آن همچنان به فشار برای دومین هدف است.”

LAFC همیشه با یک چشم به سمت اهداف بنابراین این تیم باید راحت در یک مسابقه که در آن نگرانی اصلی این است که پیدا کردن پشت net. LAFC توانایی شامل لئون را جرم تصمیم خواهد گرفت که پیشرفت تیم. در پا برای اولین بار LAFC کردم جامد اجرای برنامه از مرکز پشت ادی سگورا و Dejan Jakovic به عنوان به خوبی به عنوان دروازه بان کنت ورمیر اما لئون در زمان استفاده از خارج پشت به نمره هر دو اهداف آن است.

“هر بار که ما قدم در زمین ما در حال رفتن به بازی در راه است که ما همیشه انجام دهید. آنها دو گل در پا برای اولین بار پس ما باید به نمره اهداف و واگذار نمی,” مدافع تریستان Blackmon گفت. “ما همچنان به فشار سرعت راه ما همیشه انجام دهید (اما ما نیز باید سعی کنید برای به حداقل رساندن این بار ما آنها را ضد و تصمیم گیری هوشمند بر روی توپ تا زمانی که ما آن را داشته باشد.”

مدافع اردن هاروی و هافبک دفاعی ادوارد Atuesta در دسترس خواهد بود برای انتخاب پس از نه بازی در لئون در روز پنج شنبه. جلو بردلی رایت-فیلیپس و آدما Diomande باقی می ماند در دسترس نیست و هافبک خوزه کیفونتس خواهد بود یک بازی در زمان تصمیم گیری است. در غیر این صورت آن همه دست به دست در عرشه برای LAFC که نیاز قوی دفاعی در اجرای برنامه از هر بازیکن در این زمینه به خود جرم زمان به فاصله.

“ما می دانیم که ما یک تیم خوب است. ما 2-0 از اولین پا, اما ما در حال رفتن به بیرون رفتن اسلحه فروزان که باید تحریک مردم چون آنها را دیده ام آنچه که ما قادر به انجام” هافبک مارک آنتونی-کی گفت. “پشت ما هستند و به نوعی در برابر دیوار, اما ما فقط قصد بیرون آمدن سخت تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de