LADOT را داش خدمات ارائه رایگان سواری در پاسخ به کروناویروس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس وزارت حمل و نقل اعلام کرد در دوشنبه 23 مارس که خود داش اتوبوس خدمات را رایگان ارائه در تمام مسیرهای در پاسخ به شیوع رمان coronavirus.

سواران به خواسته هیئت مدیره اتوبوس از پشت در نظم اجتماعی را حفظ فاصله بین رانندگان و خود را. درب جلو باقی می ماند در دسترس برای افرادی که استفاده از صندلی چرخدار و نیاز به دسترسی به سطح شیب دار.

“در حالی که دولت و شهرستان و شهر دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه حمل و نقل باقی مانده ضروری خدمات است که بسیاری از تکیه به رفع نیازهای روزانه از جمله مواد غذایی, وانت, مراقبت از بستگان در نیاز و رفت و آمد و از مکان اشتغال” یک LADOT بیانیه می گوید.

افرادی که سوار اتوبوس هستند خواست برای حفظ امن فاصله اجتماعی در تمام زمانها. Backdoor شبانه روزی و کرایه-سواری رایگان کمک خواهد کرد که محدود کردن تعاملات بین رانندگان و دوچرخه سواران در حالی که ارائه مورد نیاز کمک مالی به مشتریان با توجه به LADOT مقامات.

LADOT مقامات همچنین گفته اند که آنها دستور داده اند که روزانه تمیز کردن و ضد عفونی از ناوگان حمل و نقل و تمیز با کلیه امکانات.

در تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض COVID-19, LADOT بسته آن پارکینگ عمومی مراکز خدمات و توقیف آن قضاوت دفاتر به فرد در جلسات اما عمومی مراکز تماس را عملیاتی باقی می ماند.

تا به روز اطلاعات خدمات در دسترس خواهد بود در LADOT وب سایت ladot.lacity.org/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>