عدم وجود ویروس تست استوکس ترس در جهان اردوگاه های پناهندگان

وجود دارد بیش از 70 میلیون نفر در سراسر جهان که رانده شده از خانه های خود را با جنگ و ناآرامی تا 10 میلیون بسته بندی شده به اردوگاه های پناهندگان و اسکان غیررسمی و تقریبا هیچ یک آزمایش شده اند برای coronavirus.

در حالی که این نسبت انزوای بسیاری از اردوگاه ها ممکن است آهسته ویروس’ گسترش none است که مهر و موم شده. بدون آزمایش که جهان به خود دیده است بارها و بارها این ویروس می تواند به گسترش بدون کنترل تا زمانی که مردم شروع به نشان دادن علائم. که می تواند نتایج فاجعه بار در میان پناهجویان در سراسر جهان وجود خواهد داشت چند اگر هر تخت های مراقبت ويژه و یا هواکش برای آنها. وجود دارد ممکن است حتی دستکش و یا ماسک.

“تست است در تامین کوتاه مدت و حتی در نیویورک و نروژ اما از آن وجود ندارد و در بسیاری از کشورهای در (جهانی) جنوبی برای مردم ما سعی می کنیم به کمک” ژان Egeland سر از Norwegian Refugee Council, آسوشیتدپرس گفت.

گروه خود را به تازگی انجام یک نقد و بررسی از 30 کشور که در آن این عمل در بر داشت و عملا هیچ تست قبل از مردم بیمار شد.

پناهندگان در حال حاضر آزمایش مثبت در ایتالیا و آلمان و ایران و استرالیا و یونان که در آن مقامات گفت: 150 نفر زندگی می کنند در یک قرنطینه هتل برای پناهندگی پناهجویان تا به حال قرارداد coronavirus و هیچ کدام نمایش داده می شود علائم COVID-19.

در سوریه جنگ زده استان ادلب تنها یکی از کوچک مرکز درمانی مجهز برای دریافت مشکوک coronavirus موارد است. در بزرگترین اردوگاه پناهندگان در بنگلادش کمک کارگران در حال مسابقه برای ساخت انزوا امکانات. در دو آلاینده اردوگاه در کنیا, سومالی که جان سالم به در دهه قحطی و جنگ ترس بدترین هنوز به آمده است.

“اگر آن را به کشتار روزانه مردم در آمریکا و پس از آن چه شما فکر می کنم اتفاق خواهد افتاد به ما پرسید:” مریم عبدی یک سبزی فروش در کنیا Dadaab اردوگاه که در آن 217,000 مردم زندگی می کنند در ردیف بی پایان از چادر. “ما همه هلاک خواهد شد.”

کشورهای غربی که پس از آن ممکن است شامل خود شیوع بیماری را به روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که اگر این ویروس می یابد پناه میان جهان های آسیب پذیر آن می تواند بازگشت در هر زمان.

برخی از اردوگاه های پناهندگان شده اند در اطراف تا زمانی که آنها را بلوک آپارتمان و جاده های اسفالت. دیگران کمی بیشتر از خوشه های چادر و یا ساختمان های رها شده. در بسیاری از شرایط تنگ و زیرساخت های ضعیف می تواند آن را غیر ممکن به عمل اجتماعی فاصله و مکرر دست شستن.

هیچ آمار رسمی از تعداد پناهندگان زندگی می کنند که در اردوگاه اما Egeland برآورد آنها را تا 10 ٪ تا 15 ٪ از تمام پناهندگان و آوارگان است, جمعیت سازمان ملل تخمین می زند در بیش از 70 میلیون نفر است.

بسیاری از افرادی که آلوده شدن تجربه خفيف علائم. اما این ویروس می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ به خصوص در میان افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی. آن است که بسیار مسری است و می تواند گسترش کسانی که به ظاهر سالم است.

___

یک “معجزه” است که هیچ موارد یافت شده است

Coronavirus در حال حاضر به نظر می رسد در سوریه که در آن دهه جنگ داخلی آواره کرده است بیش از نیمی از جمعیت 23 میلیون. حداقل 350 امکانات بهداشتی شده اند بمباران عمدتا توسط دولت است. بیش از 900 پزشکی کارکنان کشته شده اند و تعداد بیشماری دیگر فرار کرده اند.

هیچ مورد گزارش شده و در عین حال در سوریه و شمال غربی استان ادلب آخرین سنگر و استحکامات از مخالفت با رئیس جمهور بشار اسد و که در آن مبارزه سنگین مجبور نزدیک به یک میلیون نفر به ترک خانه های خود در اوایل این سال است.

ظاهر Sahloul به سوریه پزشک مستقر در شیکاگو است که سران MedGlobal بین المللی بهداشت سازمان تماس که یک “معجزه است.”

او اشاره می کند که در کل استان است که به 4 میلیون نفر دارای 98 هواکش نسبت به 230 در حمایت مرکز پزشکی مسیح, که در آن او یک انتقادی متخصص مراقبت. شیوع خواهد بود “فاجعه بار” او گفت:.

سازمان بهداشت جهانی فرستاده است 5,900 تست کیت به ادلب جایی که آنها هستند که با دقت جیره بندی. مقامات انجام شده حدود 200 تست تا کنون که آمد منفی است.

در اردن دو تا از بزرگترین اردوگاه های پناهجویان سوری شده اند مهر و موم شده از ماه گذشته. در Zaatari که در حدود 80,000 ساکنان دولت اردن انجام شده 150 تست تصادفی که برگشتم منفی گفت: Dominik Bartsch سر از U. N. آژانس پناهندگان در اردن. ساکنان Azraq, صفحه اصلی به حدود 40,000, تست خواهد شد به زودی.

روز چهارشنبه در لبنان یک زن فلسطینی از سوریه شد اولین پناهنده زندگی در یک کمپ برای تست مثبت موجب ترس و موجی از تست توسط مقامات بهداشتی برای دیدن اگر هر یک از ساکنان دیگر تا به حال آلوده شده است.

“ما نیاز نداریم اردوگاه مدیران به ما بگویید که چگونه جدی این ویروس است. ما آن را در اخبار و جزئیات در مورد آن گفت:” اضطراب مسعود علی, 35, که از سوریه گریخته اند برای یک اردوگاه در کشور همسایه عراق در ماه اکتبر.

___

تبدیل شدن به “نامرئی”

پناهندگان خارج از اردوگاه ها نیز منحصر به فرد در معرض خطر است.

نزدیک به 5 میلیون ونزوئلا فرار کرده اند هرج و مرج اقتصادی عبور با پای پیاده و اتوبوس به همسایه کلمبیا و دیگر کشورها است.

بسیاری از زندگی شلوغ آپارتمان در بوگوتا است که بخش عمده ای از کلمبیا coronavirus موارد و کار به عنوان فروشندگان خیابانی — شغل حال حاضر ممنوع است. در شهرستان پایتخت مستند بسیاری خارج شده اند از اجاره و جریمه برای بودن در خیابان به عنوان آنها در تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

“ناگهان همه آنها به تبدیل شدن به نامرئی محبوس در پشت درهای بسته گفت:” ماریان Manjivar بین المللی نجات مدیر کمیته برای کلمبیا و ونزوئلا است.

___

‘هیچ پزشکان می تواند ما را نجات دهد’

شده است وجود دارد کمی اگر هر تست در کخس بازار در جنوب بنگلادش که در آن بیش از یک میلیون عضو در میانمار را Rohingya اقلیت مسلمان در حال بسته بندی شده به بزرگترین اردوگاه پناهندگان.

کیت سفید, اورژانس های پزشکی, هماهنگ کننده برای پزشکان بدون مرز گفت: “بسیار محدود تست ظرفیت” در بنگلادش با آن در پایتخت داکا برخی از 250 مایل (400 کیلومتر) به دور است.

در حالی که موارد گزارش شده در منطقه هیچ یک تشخیص داده شده است در داخل اردوگاه. وجود پناهندگان هنوز هم جمع آوری در گروه های بزرگ به جمع آوری کمک های بشردوستانه و کارگران در حال آماده شدن برای بدترین.

شورای امنیت سازمان ملل متحد است که ساختمان انزوا و مراکز درمانی است که می تواند خانه 150-200 بیماران. همچنین توزیع صابون و صحبت کردن در مورد چگونه برای جلوگیری از ویروس’ گسترش, اما یک دولت ممنوعیت تلفن همراه و خدمات اینترنت در اردوگاه مانع است کسانی که تلاش.

چنانکه خاتون که با همسرش زندگی می کند و هفت فرزند در یک بامبو و tarp کلبه گفت: “این ویروس را بکشند همه چیز آن را لمس” اگر آن را وارد اردوگاه. “هیچ پزشکان می تواند ما را نجات دهد پس از آن.”

___

“این قطعا دوباره’

تاپیک مشابه حس پیشامد در مناطق جنگی در سراسر آفریقا.

بورکینا فاسو است دست و پنجه نرم کردن با یکی از جهان سریع ترین رشد جابجایی بحران با 800000 مردم پس از فرار از حملات توسط نیروهای جهادی در ماه های اخیر.

“ما دور زد از تروریست ها و به اینجا آمد اما در حال حاضر وجود دارد coronavirus و ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” Boureima Gassambe.

او و حدود 600 دیگران را حل و فصل در یک مدرسه رها شده در حومه پایتخت آن اوآگادوگو. بیست به 30 نفر اقامت در هر اتاق.

Aguirata Maiga می گوید صابون بسیار گران قیمت برای او — 40 سنت یک بار که او به انتخاب بین شستن کودکان دست و لباس های خود را.

بورکینافاسو شکننده نظام سلامت تنها 60 تخت های مراقبت ويژه و یک تعداد انگشت شماری از هواکش برای جمعیت حدود 20 میلیون نفر است.

در کنیا شلوغ Kakuma اردوگاه پناهندگان بیش از 190,000 پناهندگان زندگی در چادر و تکیه بر 19 چاه.

“که بیش از 10000 نفر گرفتن آب از همان گمانه” گفت: Kurt Tjossem بین المللی کمیته نجات.

وجود دارد همچنین کمبود تجهیزات حفاظتی مواد مخدر و آموزش بهداشت کارگران است.

هیچ coronavirus تست در Kakuma و یا در Dadaab اردوگاه گفت: IRC را در کنیا سلامت هماهنگ کننده جان Kiogora. وجود دارد هیچ بخش مراقبت های ويژه و یا هواکش یا.

این وضعیت حتی بیشتر نگران کننده در داخل سومالی که در آن بیش از 2.2 میلیون نفر زندگی می کنند در شهرک برای آواره. آنها درخت ریشه کن شده توسط چرخه خشکسالی و همیشه حاضر تهدید الشباب القاعده وابسته به گروه های افراطی.

شهرک سازی را بدون تست امکانات یا تجهیزات برای درمان کسانی که قرارداد این ویروس با توجه به U. N. مهاجرت سازمان. سومالی فقط 46 تخت های مراقبت ويژه در سراسر کشور.

در سودان جنوبی بیش از 180,000 مردم هنوز هم در زندگی شلوغ U. N.-اجرای اردوگاه پس از پنج سال جنگ داخلی که در سمت چپ نظام سلامت متکی بر سازمانهای غیر دولتی برای تقریبا تمام خدمات.

“واقعیت این است که اگر ویروس خود را ارائه ما هیچ انتخاب” گفت: Charles Franzen, مدیر بشردوستانه و در واکنش به این فاجعه برای جهان تسکین. “ما در یک موقعیت برای ارائه در پاسخ دیگر بیش از نیاز مردم فقط رفتن به خانه؟”

Egeland از Norwegian Refugee Council, می گوید آسیب پذیری در میان پناهندگان جمعیت قرار دادن تمام جهان در خطر است.

“اگر همه گیر مانده در ونزوئلا و یا در هندوراس و یا هر گونه دیگر از این بیشتر آسیب پذیر در کشورهای … این یک خطر دائمی برای ایالات متحده” او گفت:. “اگر coronavirus است گسترش از اروپا از طریق ترکیه به ادلب و دستاوردهای یک دژ وجود دارد, آن را قطعا دوباره به اروپا است.”

___

کراس گزارش از بیت المقدس جین از دهلی نو و آنا از ژوهانسبورگ. آسوشیتد پرس نویسندگان سام Mednick در اوآگادوگو, بورکینا فاسو; سارا ال دیب در بیروت; Samya Kullab در بغداد; Christine مشخصات armario در بوگوتا کلمبیا و اسکات اسمیت در کاراکاس, ونزوئلا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de