مقامات نیروی کار انفجار county مدیر تصمیم به تعلیق قرارداد اتحادیه

رهبران پشت نوادا فصل از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی خواستار Clark County مدیر Yolanda پادشاه اقدام به تعلیق اتحادیه قرارداد نه تنها بی سابقه ای اما غیر قانونی است.

تصمیم گیری ساخته شده سه شنبه تاثیر می گذارد تقریبا 9,000 شهرستان کارکنان از خط مقدم پزشکی کارکنان در مرکز پزشکی دانشگاه به آتش نشانان و خانواده کارکنان خدمات. SEIU است نوادا بزرگترین مراقبت های بهداشتی اتحادیه به نمایندگی از تقریبا 4000 کارکنان.

در اطلاعیه ارسال شده به شهرستان SEIU کارگران پادشاه گفت: این حرکت لازم بود قادر به تغییر کارکنان برنامه به شهرستان بیشتر پاسخگو به coronavirus بیماری همه گیر. شاه مدعی است که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اضطراری اعلام COVID-19 اجازه او اقدام است. پادشاه ارجاع یک دولت قانون بیان کرد شرایطی مانند شورش اقدام نظامی فاجعه طبیعی یا مدنی اختلال به شهرستان اقتدار را از جمله اقدامات است.

“این خواهد بود لازم به تعلیق مفاد قرارداد به منظور پاسخ سریع به خواسته ها و مسائل مربوط به این اورژانس” او در نامه ای نوشت به فضل Vergara-Mactal مدیر اجرایی SEIU, نوادا.

اما کار وکیل مایکل شهری گفت: پادشاه استدلال پشت تصمیم او دارای هیچ حقوقی زمین.

“بدیهی است که هیچ یک از این مسائل مندرج در اساسنامه) هستند و آنچه که ما در حال برخورد با” شهری گفت. وی افزود: پادشاه نادیده گرفته بخش دیگری از همان قانون است که در این رویداد یک اورژانس مالی اجازه این شهرستان برای بازگشایی یک توافق دسته جمعی و مذاکره با اتحادیه.

“آنچه را حتی بیشتر مهم است که او در واقع نوشته شده به هر SEIU و چانه زنی واحد عضو — همه 9,000 مردم — و به آنها گفت که به طور خاص این موضوع را یکی از منابع مالی و نه یکی مربوط به بهداشت و ایمنی و COVID-19 وضعیت,” او گفت:. “آنچه که می گوید همه ما این است که آنچه که او باید و می تواند انجام داده اند تحت شرایط موجود چانه زنی و توافق شد که کار با این اتحادیه در شرایط برای رسیدگی به این وضعیت اما (او) را نادیده گرفت که زبان و در خود تصمیم به این اقدام بی سابقه.”

شهری گفت: این تصمیم همچنین به معنای کانتی می تواند غیر روحانی کردن اتحادیه کارکنان بدون حمایت از توافق دسته جمعی.

“مردم ممکن است گذاشته شود بر روی یک willy-nilly اساس شهرستان و این که یکی از مسائل ما در مورد” او گفت:.

Vergara-Mactal گفت SEIU 1107 اعضا باید همیشه نگه داشته باز کردن خط ارتباطی با شهرستان و با UMC.

“ما می خواهیم با آنها کار می کنند و ما در حال کار با آنها را در همکاری برای حل و روشن شدن مسائل تأثیر اعضای ما. در این زمان از قطعیت SEIU 1107 عضو شده اند انعطاف پذیر بیمار و انعطاف پذیر است. حتی قرار دادن سلامت خود و خانواده خود را در خطر است.”

UMC سخنگوی اسکات Kerbis گفت: تعلیق قرارداد اتحادیه بدون تلاش برای مذاکره از نظر با رهبران اتحادیه لازم بود با توجه به “به سرعت در حال تحول طبیعت” این بیماری همه گیر.

“ما به سادگی انجام هم به تاخیر انداختن تصمیم های فوری,” او گفت:. “ایمنی بیماران و کارکنان از اهمیت به ما و ما باید مسئولیت برای اطمینان از UMC را پاسخ سریع به مسائل است.”

او افزود که شاه تصمیم مجاز UMC بلافاصله اجازه telework و با تاخیر کار با full-پرداخت برای کارکنان است که گام مهمی در ترویج اجتماعی فاصله بین کارکنان.

“UMC کل رهبری تیم احترام زیادی برای SEIU اعضای و رهبران” Kerbis گفت. “SEIU رهبری بوده است و ادامه خواهد داد به شرکای بزرگ با بیمارستان ما. UMC رهبری همچنان به روزانه ارتباط و همکاری با SEIU 1107 رهبری است. به طور موقت تعلیق قرارداد ما با SEIU 1107 به سادگی اجازه می دهد تا ما را به سرعت رسیدگی به مسائل در حال ظهور در فوری به شیوه ای که مورد نیاز است در طول این واقعا بی سابقه ای در زمان.”

اما SEIU جمهور برندا Marzan گفت: پادشاه انتخاب به نوار دور قراردادهای معامله شد “خطرناک” و “واکنشی” تصمیم گیری است.

“با تجهیزات حفاظت فردی کمبود در نوادا و در سراسر کشور ما در خط مقدم قهرمانان در حال حاضر ادعا باید با انجام شغل خود را با خیال راحت در حالی که همچنین ترس برای امرار معاش خود,” او گفت:.

شهرستان سخنگوی اریک Pappa گفت: این شهرستان شده بود در تماس منظم با SEIU رهبری و پرداختن به نگرانی — از جمله خرید و توزیع PPE —به بالاترین حد ممکن است.

“کلارک کانتی رهبری تیم احترام زیادی برای کارکنان و فداکارانه تعهد به خدمات عمومی ما به طور کامل درک که آنها انجام,” او گفت:.

شهری گفت: امید این بود که یک نامه SEIU رهبران ارسال به شهرستان کمیسیون خواهد منجر به واژگونی این تصمیم است. اگر آن را نمی کند SEIU به طور کامل آماده برای اقدام قانونی هر چند این چیزی است که اتحادیه ترجیح می دهد به تمرکز onduring یک بیماری همه گیر.

“ما باید تمرکز بر همکاری با یکدیگر و تلاش برای به دست آوردن یک قطعنامه که موجب صرفه جویی در شغل و محافظت از سلامت و ایمنی کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im