لا به اعزام ‘خیابان های پزشکی تیم برای تست بی خانمان برای coronavirus

لس آنجلس آغاز خواهد شد اعزام خیابان “تیم پزشکی” به ارائه coronavirus تست در بی خانمان encampments شروع دوشنبه.

پزشکی تیم به ارمغان بیاورد سریع-نتایج تست درست به Skid Row و مناطق دیگر که در آن بی خانمان encampments متراکم هستند به گفته شهردار اریک Garcetti

یک pop-up تست درمانگاه نیز تاسیس شود در ردیف ترمز و کارکنان لس آنجلس آتش گروه Garcetti گفت.

“اگر ما در برخورد با کسی که زندگی در خیابان یا در ماشین کسی که در یک پناهگاه که بیمار آنها (تیم) قادر خواهد بود برای تست آنها را از حق دور برای دیدن اگر علائم مربوط به COVID-19,” Garcetti گفت: در طول شب جمعه livecast. “در صورت نیاز آنها قادر خواهید بود به تماس (emergency medical services) حمل و نقل بلافاصله به ارمغان بیاورد unhoused مردمی به ایمنی.”

خیابان های پزشکی تیم ارائه خواهد شد افراد بی خانمان اجتماعی فاصله گرفتن اطلاعات و همچنین اطلاعات مربوط به اقدامات پیشگیرانه می تواند آنها را در برابر ویروس.

حمل و نقل ارائه خواهد شد با این تیم به unhoused مردم به پناهگاه یا هتل و متل اتاق که تحت توافق با شهر و شهرستان به طوری که آنها می توانید با خیال راحت قرنطینه با توجه به دفتر شهردار.

Garcetti گفت: لس آنجلس آغاز شده است و دریافت آن اولین تریلر از دولت به خانه بی خانمان Angelenos که در معرض خطر کسانی هستند که 65 ساله و مسن تر بدون علامت هستند و یا حداقل نشان دادن علائم و یا کسانی که با شرایط مزمن پزشکی.

10 اولین تریلر باز خواهد شد در وودلند هیلز تفریح و سرگرمی مرکز با هدف ارائه 300 تریلر سراسر شهر بود در هفته آینده شهردار گفت.

Garcetti همچنین گفت e است گسترش ضرب العجل در شهرستان مورد توافق برای ساخت مسکن مقرون به صرفه به طوری که مسکن مقرون به صرفه ساخته می شود و توسعه دهندگان نمی تواند جریمه در طول امن تر در خانه ،

از طریق این شهر با همکاری شهرستان پروژه Roomkey وجود دارد در حال حاضر 24 هتل و متل ارائه حدود 2,400 اتاق به افراد بی خانمان که بدون علامت هستند اما باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

Garcetti گفت: این شهرستان در مذاکرات با یکی دیگر از دو دوجین هتل ها و متل ها برای باز کردن اتاق برای استفاده از چنین.

این مرکز کنوانسیون لس آنجلس در حال حاضر در دسترس برای دریافت coronavirus بیماران باید در بیمارستان سیستم در سراسر شهرستان غرق شده با موارد جدید.

Garcetti گفت: برای ارائه اطلاعات بیشتر در پرداختن به بی خانمانی در طول دولت خود را از شهر, آدرس, است که میله میله برای 5:15 بعد از ظهر یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im