لا سرپرستان تایید بیشتر coronavirus تست توسط پزشکی قانونی

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویس

با استناد به نگرانی در مورد خانواده های عزادار نامشخص در مورد اینکه آیا coronavirus نقش در یک دوست مرگ لس آنجلس هیئت ناظران در دوشنبه مه 26, تصویب طرح برای بیشتر COVID-19 تست توسط پزشکی قانونی ،

سرپرست هیلدا سولیس توصیه می شود ramping تا تست و پیشنهاد امکان یک وب سایت و یا خط تلفن که در آن خانواده ها می تواند به دنبال راهنمایی در مورد اینکه آیا به تازگی یک فرد متوفی می تواند آزمایش می شود.

“من شنیده است از خانواده هایی که سمت چپ بوده است و شاید اگر از عزیزان خود گذشت و به دور از COVID-19. بدون هیچ گزینه برای تست بسیاری از خانواده ها بدون پاسخ” Solis گفت: در بیانیه صادر شده پس از هیئت مدیره رای دادن. “در این موارد اعضای خانواده ممکن است می دانم که اگر آنها شده اند در معرض coronavirus.”

Solis گفت بیشتر تست ممکن است کمک به کشف سرنخ های مهم در مورد گسترش ویروس و کمک به با تماس با ردیابی.

“در این گیر بسیاری از مردم که بیمار در خانه مانده و درگذشت در خانه برای جلوگیری از بیمارستان های محلی ضعف با COVID-19 بیماران” Solis گفت.

حرکت هدایت معاینات پزشکی-پزشکی قانونی برای کار با شهرستان وکلای مدافع و وزارت بهداشت مقامات به توسعه معیارهای که می تواند آزمایش می شود و پروتکل های آن آزمون. Solis پیش بینی ساخت آزمون در دسترس است در مواردی حتی زمانی که پزشکی قانونی در غیر این صورت نمی تواند خواسته شده را به حوزه قضایی است.

تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در این سال بیش از روند تاریخی را حتی پس از در نظر گرفتن مرگ و میر ناشی از کوروناویروس رهبری برخی از کارشناسان به این باورند که COVID-19 مرگ و میر در حال undercounted.

اولین COVID-19 مرگ تایید شد و در فوریه. 28 در واشنگتن است. اما postmortem نتایج بعد نشان داد که 57 سال سن خوزه که تا به حال به نظر می رسد به مرگ از یک حمله قلبی درگذشت ویروس در فوریه. 6.

“شمارش تنها تایید یا احتمالی COVID-19-مرگ و میر مربوط به … به احتمال زیاد اهمیت جلوه تعداد مرگ و میر منتسب به این بیماری همه گیر” با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

اما در خود مارس گزارش از مرگ و میر بیش از حد فدرال آژانس بهداشت هشدار داد که افزایش نیز می تواند با توجه به افزایش مرگ و میر مربوط به خودکشی مواد مخدر مصرف بیش از حد و یا بیماری های قلبی ،

علت مرگ می تواند گاهی اوقات دشوار است برای تعیین زمانی که کسی می میرد در خانه و یا در مدت کوتاهی پس از ورود در اتاق اورژانس. تقریبی علت ممکن است موضوع به تفسیر زمانی که عوامل دیگر مانند بیماری قلبی یا پنومونی بازی در یک نقش است.

COVID-19 خود را در حال حاضر می تواند بسیاری از علائم مختلف. در حالی که شایع ترین به نظر می رسد مشکلات تنفسی نیز وجود دارد که گزارش از افراد جوان در حال مرگ از سکته مغزی و حملات قلبی بدون علائم تنفسی که آزمایش مثبت برای ویروس.

CDC توصیه می کند که مگر یک شکافی است که در حال انجام یک سواب بینی — مانند کسانی که برای زندگی بیماران — توان مورد استفاده برای تست برای COVID-19. کمتر احتیاطی در واقع لازم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی انجام آزمون با توجه به این که این ویروس به طور معمول اسپرد را از طریق سرفه یا عطسه. اما CDC هنوز هم توصیه می کند که کارکنان مراقبت های بهداشتی با استفاده از دستکش و روپوش و ماسک برای محافظت در هنگام انجام postmortem آزمون.

کالبد شکافی مشکوک COVID-19 موارد می تواند خطرناک تر است و باید انجام شود در یک اتاق ایزوله با فشار منفی با استفاده از بالاتر-درجه حفاظت فردی تجهیزات مطابق با دستورالعمل CDC.

گزارش انتظار می رود که در دو هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de