لا باید تمرکز بر راه حل های نه لقب در مورد پلیس مسائل: لورا جوجه

در 1990s من ریاست شورای شهر لس آنجلس عمومی کمیته ایمنی هنگامی که پلیس غیر نظامی کمیسیون تقویت بازرس کل نقش برآورده پلیس جامعه اجرا و جدید برنامه های جوانان ایجاد شده است. بعد از آن به عنوان شهر کنترلر من حسابرسی پلیس لس آنجلس چندین بار.

در حال حاضر من همچنان به تماشا و مشاهده شهر از راه دور — و من مبهوت.

پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس لس آنجلس? خشم در برابر اجرای قانون در کشور ما قابل فهم است. اما آنچه که ما نیاز به پرسش و پاسخ قبل از ایجاد تغییرات شدید است: چه تغییرات پایدار نیاز به ساخته شده است ؟ چه بهترین راه حل ؟

سالانه بودجه شهرستان است که به منظور ملاحظه تشکیل شده برای رسیدگی به این شهر اولویت دارد. بودجه کافی برای بی خانمانی و مقرون به صرفه مسکن جوانان برنامه های آموزش شغلی و فعالیت های جامعه باید در حال حاضر شده است بالا بودجه اولویت های طولانی قبل از بی معنی قتل جورج Floyd — و بنابراین باید سرمایه گذاری برای بهبود پلیس در ما فقیر ترین محله.

گذشته چهار شهرداران از جمله یکی از فعلی باید همه با هدف به حداقل 10,000 افسران برای دیدار با نیازهای ایمنی از این وسیع و پیچیده شهر. شده است وجود دارد یک اخیر است که تجزیه و تحلیل نشان می دهد که کمتر از افسران مورد نیاز هستند ؟ آیا ما نیاز به آموزش و یا کمتر نظارت? کمتر غربالگری کامل از استخدام جدید کمتر تصویری دوربین کمتر به عنف DNA کیت تحليل عملکرد crime lab, کمتر, تکنولوژی های مدرن پلیس?

یا آیا ما میخواهیم یک نوع متفاوت از پلیس و نوع دیگری از افسر در خیابان های ما? فقط به عنوان ما معلمان باید برای مقابله با تمام انواع از مشکلات اجتماعی را به کلاس های درس بنابراین ما باید به مقابله با شایع بی خانمانی, بیماری های روانی, خشونت خانگی و کودک آزاری, تروریسم, مت/بحران مواد مخدر, بهداشت بیماری های همه گیر و نژادی و بی عدالتی است. در بسیاری از افسران پلیس نیاز به مددکاری اجتماعی, مهارت. آنها قطعا نیاز به قادر به استفاده از حداکثر خویشتنداری در برابر خشم و عصبانیت است.

پلیس لس آنجلس به پیروی از رهبری از آن مقامات منتخب که مجموعه ای از تن و جهت برای آنها چگونه می خواهند در این بخش به کار گیرند. همان می رود برای این اتحادیه است که نشان دهنده افسران. اگر پلیس لس آنجلس محافظ لیگ برخوردار قدرت بیش از حد به این دلیل است که انتخاب رهبران قدرت آن است. در سال 2017 در دستور اتحادیه و سپس رئیس شورای گیاه Wesson و شهردار اریک Garcetti فریب عمومی به حمایت از منشور اصلاح C ساخته شده است که آن را مشکل تر برای نگه داشتن افسران مسئول رفتار بد و سوء رفتار.

اگر ما می خواهیم به نگه پلیس مسئول رفتار خود سیاستمداران نیاز به توقف به دنبال سیاسی کمک کند و درخواست برای مشارکت سیاسی از پلیس اتحادیه های کارگری.

این شهر اولویت برای پلیس لس آنجلس شده است جرم و جنایت کاهش. در حال حاضر وجود دارد یک نیاز و میل به چیزی متفاوت — فقط و جامعه واحد و یکپارچه که در آن افسران پلیس و ساکنان بپیوندید و با هم کار کنند.

پاره 150 میلیون دلار از LAPD چند هفته قبل از بودجه می رود به اثر نمی کند و ما را در این مسیر جدید است. Defunding اجرای قانون قطعا نه تشویق فارغ التحصیلان و منطقی مشکل حل برای شرکت راش برای تبدیل شدن به افسران پلیس.

عجله 150 میلیون دلار بیشتر به جامعه بدون یک متفکر و منسجم طرح بدون زمان ارزیابی است که نشان می دهد که سازمان ها با بهترین و آماده و به طور موثر با استفاده از تزریق پول نیست ما را در این مسیر جدید یا.

لس آنجلس شده است که اغلب در پیشتاز پلیس واقعی اصلاحات با آن قوی غیر نظامی نظارت تنوع نژاد و جنسيت در رتبه و فایل و فرماندهی افسران ممنوعیت نوار-arm سبد بهبود بحرانی حادثه رویه و یکپارچگی ممیزی و دیگر تلاش های قابل توجهی. پلیس لس آنجلس بوده است الگویی برای بخش های مختلف در سراسر کشور. بسیار وجود دارد اتاق را برای بهبود و تغییر اما defunding پلیس لس آنجلس است که پاسخ ندارد.

این بار برای شهردار و شورا برای حمایت از پلیس لس آنجلس و به حمایت موثر سازمان های جامعه است. این زمان برای ارائه و به اشتراک گذاری یک متفکر برنامه ریزی و چشم انداز جدید برای چگونه لس آنجلس می تواند و باید ای اداره در این قرن 21 است.

در حال حاضر زمان برای مقامات منتخب برای تعامل در pandering, موضع گیری و یا ترویج شخصی مشاغل سیاسی در هزینه های عمومی ایمنی.

لس آنجلس یک بار دیگر می تواند به الگویی برای بقیه ملت — اما تنها اگر سیاستمداران آمد تا با راه حل های واقعی به همه بیش از حد-مشکلات واقعی که چهره ملت ما.

Laura N. جوجه سابق لوس آنجلس شهر Councilmember و شهرستان کنترل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de