LA دوره نقاهت بعد از تنبل coronavirus تست rollout اما خسته کننده نوار قرمز ماندگار

درخواست L. A. County Fire مدیر پزشکی پیشرو در توسعه محلی COVID-19 تست شبکه چه چیزی را بزرگترین چالش است و شما بلانت پاسخ: “همه چیز.”

از آن خبری نیست هر که تصادفا در سطح فدرال و در کیت های آزمایش و همچنین به عنوان به طور مداوم بسته آزمایشگاه ترکیب فعلی سناریو است که در آن نتایج هنوز تاخیر به خوبی پشت تقاضا با وجود افزایش محلی تست سایت.

از توجه خاص یک چالش است که دکتر کلیتون کازان و شهرستان بهداشت عمومی مدیر Babara فرر هم اظهار تاسف از این هفته به عنوان عوارض این بیماری همه گیر به شدت در این منطقه قریب به اتفاق آنها خدمت می کنند. آن همه می رود به نوار قرمز است.

“آزمایشگاه که در حال تلاش برای رسیدن به بالا و در حال اجرا در حال گرفتن گیر کرده است برای هفته ها انتظار برای آنچه که قرار بود به شتاب اضطراری استفاده با مجوز FDA” کازان گفت: جنوب کالیفرنیا گروه اخبار این هفته است.

این شهرستان دارای مشکل خرید از کسانی که labs زیرا دولت فدرال نمی بازپرداخت هزینه های غیر EUA labs گفت کازان, L. A. County Fire Department, مدیر پزشکی پیشرو که به اتهام. و وجود یک انبار بزرگ در حال انتظار برای دریافت تایید شده است.

نتیجه ؟ کندتر اجرای تست و تمدید صبر دوره برای نتایج.

“پیشرفت های عظیمی ساخته شده است, اما من فکر می کنم زمانی که شما نگاه کنید در جایی که ما ایستاده ملی ما شده است محروم گفت:” فرر “و من می خواهم بگویم بخشی از عدم توانایی برای برخی از ما بیشتر شرکای محلی قادر به فرآیند به سرعت خود را به FDA مصوبات. ما باید برخی از کسب و کار در اینجا است که محلی به ما که خیلی دوست دارم به انجام بیشتر آزمایشگاه, تست, اما آنها هنوز هم در فرآیند تسریع FDA مصوبات.”

فرر بود که در پاسخ به یک مشکوک گزارش این هفته است. به عنوان کالیفرنیا تایید COVID-19 موارد دارای عقاید فراتر از 10,000 روز پنج شنبه نزدیک به شش بار به عنوان بسیاری از آزمون ها هنوز هم در انتظار پردازش.

درست است. همانطور که از اواخر این هفته نزدیک به 60,000 آزمون تا به حال هنوز به پایان خواهد رسید.

که خبر خوبی در هنگام تست به عنوان مهم به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی اعلام آن است. اول با چنین پرونده, آن را سخت برای به دست آوردن تعداد دقیق فقط چگونه بسیاری از موارد وجود دارد که در دولت است. مقامات می گویند توانایی تست مهم است زیرا آن کمک می کند حاوی و پیگیری گسترش قرنطینه کسانی که آن را اجازه می دهد کسانی که آن را به اطلاع کسانی که آنها را در تماس با آمده.

همچنین کمک می کند تا پزشکان که می تواند به منظور درمان است که حتی ممکن است نگه داشتن افراد آلوده از ازدحام اتاق اورژانس. بیمارستان ها در حال حاضر نیروبخش برای افزایش بیماران در روزهای آینده. اما حتی تخصیص تخت و منابع محاسبه شده بر اساس چگونه بسیاری از آنها تست شده است.

“کسانی که در آزمایشگاه در حال غرق تقاضا” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در روز شنبه نشست خبری. “به کارهای عقب افتاده هستند و نه لزوما بهتر در زمان واقعی است.”

Newsom تاکید کرد برای هفته که دولت نیاز به پهن کردن منحنی از موارد تا اوج می رسد و در اواخر به عنوان امکان پذیر است و دولت زمان برای آماده شدن برای آن است. داشتن دقیق و به روز اطلاعات از آزمایش کلیدی برای ردیابی که منحنی.

Newsom گفت: او را به قرار دادن با هم یک کار جدید نیروی تست و انتظار برای اعلام در روزهای آینده تلاش به طور قابل ملاحظه ای افزایش کالیفرنیا آزمایش ظرفیت.

“تست ناهموار است که آن را قرار داده مهربانی” دکتر دیوید Eisenman, مدیر مرکز سلامت عمومی و حوادث آسوشیتدپرس گفت. “تعداد موارد شناسایی شده است نه تعداد دقیق از هر چیزی به دلیل آن را مانند یک گروه را انتخاب کنید از افرادی که این تست انجام می شود.”

در واقع. و به عنوان یک داستان اخبار منطقه خلیج گزارش گروه اشاره کرد در حالی که شده است وجود دارد یک انفجار از آزمون های جدید در بازار — در-خانه آزمون ها و تست سريع. آنها تولید شده توسط فروشندگان مختلف هر کدام با اقدامات مختلف از دقت و صحت. و بسیاری از آنها حتی به بیماران در دسترس است.

تلاش که فرآیندهای آزمون در سراسر کشور دارای تعداد 115,000 آزمون – از کالیفرنیا و کشورهای دیگر در آن 12 labs.

برای کامل coronavirus پوشش به اینجا بروید

فرر روز جمعه گفت که حتی اگر این زمان تعدادی از آزمایش مردم آویزان است و در حدود 7000 هر روز آن را در واقع ممکن است بیشتر از 10 ، 000 با توجه به زمان تاخیر در نتایج.

هنگامی که از 10 ، 000 علامت رسما می آید در مورد حدود 1000 موارد مثبت انتظار می رود هر روز بر اساس زمان عفونت نرخ حدود 10 درصد است.

انتظار برای نتایج آزمون برای کسانی که ترس آنها coronavirus می تواند استرس زا باشد گفت: میشل Bertinelli که آزمایش در لس آنجلس پس از مادرش آموخته او آلوده در حالی که در کلیسا.

Bertinelli منتظر در ماشین برای 2.5 ساعت در یک درایو از طریق تست سایت قبل از او داده شد یک سواب با دستورالعمل اداره آن خودش با توجه به آسوشیتد پرس. او گفت: او می خواهم که نتایج در سه روز. اما به عنوان روز گذشت, او شروع به احساس می کنم مثل او سرد از “استرس از دانستن نیست.”

آن را در زمان یک هفته برای دریافت حکم اولیه: او نداشت COVID-19. اما او هم اتاقی آزمایش مثبت به طوری Bertinelli بازگشت به آزمایش دوباره چهارشنبه است. انتظار شروع دوباره با استرسهای های حمام با کسی که تست مثبت است.

“من تقریبا اقامت در اتاق من در تمام طول روز و رفتن به حمام احساس می کند مانند یک حکم اعدام در هر زمان” او گفت:.

آسوشیتد پرس و منطقه خلیج اخبار گروه کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de