لا آثار عمومی خدمه جمع آوری صدها تن از سطل زباله حذف گرافیتی پس از تظاهرات

لس آنجلس لس آنجلس اداره می کند گفت: کارکنان آن و صدها نفر از داوطلبان جمع آوری شده نزدیک به 400 تن زباله بین جمعه و شنبه پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“همانطور که ما همچنان به ارائه خدمات و پشتیبانی در جهانی همه گیر من افتخار اختصاصی اعضای گروه ما از خانواده که یک بار دیگر شدت و سرعت عمل خود برای کمک به این شهر اضطراری تلاش” گفت: لس آنجلس هیئت عمومی این نسخهها کار رئیس جمهور کوین جیمز. “این شده است یک تعهد بزرگ و من می خواهم برای تشکر از کارکنان و اعضای جامعه که پیوست به ما در تمیز کردن شهر ما.”

آثار عمومی خدمه نیز از بین بردن نقاشی های دیواری.

اداره بهداشت و محیط زیست حذف “بزرگ” آیتم های که به صورت غیرقانونی ریخته شده در خیابان و یا در سطل زباله در مناطق مشخص شده توسط اداره پلیس لس آنجلس.

اداره خدمه جمع آوری شده 395 تن زباله, سنگ, آجر بزرگ و سوخته مواد با استفاده از نزدیک به 100 سنگین-تجهیزات واحد ها و کامیون ها در هر روز.

دفتر خیابان های خدمات حذف بیش از 400 متر مکعب از زباله و باقی مانده از پیاده رو و خیابان و کمک به کسب و کار با پاکسازی همراه با خیابان های فراگیر که در آن مورد نیاز است.

دفتر جامعه زیباسازی اعزام متعدد حذف گرافیتی پیمانکاری خدمه که حذف 112,555 فوت مربع از نقاشی های دیواری از 2,477 مکان های عمومی کار می کند اعلام کرد.

مردم می توانند با تماس 311 ایمیل 311lacity.org و یا استفاده از MyLA311 برنامه برای عدم خدمات اضطراری به گزارش گرافیتی و زباله باقی مانده اقلام و خدمات دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de