لا شهردار خواستار Angelenos به پوشیدن ماسک های خانگی در حالی که شیوع کروناویروس در ادامه

خیابان های لس آنجلس می تواند شروع به شبیه به کسانی که در برخی از جوامع آسیایی, به زودی, اگر Angelenos را شهردار اریک Garcetti توصیه شنبه به پوشیدن لباس های غیر پزشکی و یا ماسک های خانگی مورد نیاز در طول سفر در خارج از منزل به حداقل رساندن گسترش این رمان coronavirus.

بسته بندی یک ماسک سیاه و سفید در اطراف گوش خود را و چهره خود را در طول روزانه توجیهی Garcetti مدل جدید COVID-19-الهام گرفته از سبک و احتیاط ایمنی قبل از مخاطبان آنلاین تماشای این جلسه در جریان زندگی می کنند بیش از Facebook و Instagram.

“این خواهد بود که نگاه,” او گفت:.

تلاش های در جریان برای رزرو N95 پزشکی-درجه ماسک برای پزشکان پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران مبتلا به COVID-19 و به تولید میلیون ها نفر از ماسک ضروری کار می کند.

این خانه هستند “برای بقیه از ما, کسانی که در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی را انتخاب کنید تا دارو خود را,” او گفت:.

این ماسک می تواند ساخته شده از انواع مواد, او گفت:, و حتی آنهایی که از مد افتاده از bandanas را انجام خواهد داد برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

اما او اضافه کرد که چنین “پوشش صورت تنها موثر همراه با امن فیزیکی فاصله پس از این نیست بهانه ای برای به دست آوردن نزدیک به یکدیگر است.”

“روشن, شما هنوز هم باید در خانه بماند” او همچنین گفت. “این نیست بهانه ای به ناگهان همه بیرون بروید.”

مشاوره برای Angelenos تقویت مشابه توصیه اوایل روز چهارشنبه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و شهرستان بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر و پیروی از ظهور داده ها نشان می دهد افرادی که بدون علامت بازی یک نقش بزرگتر از آنچه قبلا متوجه شدم در گسترش عفونت است.

این نشان دهنده یک turnabout از سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره است که افرادی که متخصصان مراقبت های بهداشتی نیاز به پوشیدن ماسک و به عنوان کسانی که آژانس تجدید نظر توصیه های خود را.

Garcetti روز چهارشنبه با ذکر بخش هایی از جهان که در آن COVID-19 گسترش آهسته بوده است مانند جمهوری چک و تایوان و کره جنوبی — اگر چه برخی از این کشورها به کار اضافی دیگر اقدامات مانند تست و مانیتورینگ علائم برای مهار این بیماری است.

در حالی که تغییر در اعمال اجتماعی ممکن است به نظر می رسد “حقیقی” آن را ممکن است به زودی تبدیل به هنجار برای یک کشور که در آن وجود ندارد “این نوع از سنت فرهنگی از پوشیدن ماسک.”

“ما مرتبط است که با بخش های دیگر جهان است,” او گفت:. “آن قسمت از جهان شروع به انجام است که به دلیل حوادث بهداشت آنها را داشته اند.”

شاید در تلاش برای تولید برخی از فرهنگی به ارز برای اندازه گیری ایمنی Garcetti ارائه شده تا یک هشتگ #LAProtects روز چهارشنبه برای مردم را به استفاده از برای نشان دادن تلاش های خود را به اتخاذ عمل پوشیدن ماسک.

روز شنبه نیز یک فرصت برای Garcetti به یادآوری است که N95 ماسک باید محفوظ است برای حرفه ای بهداشت و درمان گفت: از جمله ماسک “می تواند صرفه جویی در هزینه و یا یک پزشک یا پرستار خود را زندگی, بنابراین ما نیاز به حفاظت از (کسانی که ماسک) برای آنها است.”

او همچنین گفت که تلاش برای ساخت ماسک برای دیگر کارگران ضروری مانند مواد غذایی کارمندان و تحویل مردم ساخته شده است پیشرفت. او گفت که نزدیک به 100 کسب و کار باید درخواست ماسک و بیش از 100 تولید کننده پوشاک نشست مورد نیاز مورد نیاز می تواند شروع به ساخت آن ماسک به زودی. Garcetti در ابتدا اعلام کرد که هدف او این بود برای ایجاد 5 میلیون ماسک مانند و او گفت: آنها در حال حاضر باید از این ظرفیت به بوسیله اسباب گردنده از 2 میلیون نفر در هر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im