لا رهبران پیشنهاد تغییرات در بی خانمان گاه نوردد میان coronavirus بحران

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس شهر, رهبران مواجه با پاسخ به رمان coronavirus در یک شهرستان که در آن بیش از 27,000 ساکنان زندگی در خیابان در حال انتظار برای پیشنهاد اقدامات سهشنبه, مارس 17 به تغییر چگونه اردوگاه نوردد انجام می شود.

حداقل سه نفر از اعضای شورای خواهید به نگاهی دیگر بی خانمان گاه نوردد که شامل اجرای کد شهرستان 56.11 که محدود سازی اموال به اموال عمومی و اجازه نمی دهد که چادر می شود تا در طول روز.

فعالان به نام برای پوسته پوسته شدن پشت بهداشت وزارت-رهبری عملیات پاکسازی در تلاش برای کند کردن گسترش و کاهش شدت رمان coronavirus در لس آنجلس.

گروه خدمات نمی نوردد صادر دستورالعمل پیشنهادی در روز جمعه که در تقاضا در میان چیزهای دیگر, توقف تمیز-یو پی اس که نیاز مردم به حذف وسایل خود را از پیاده رو و جای دیگری حرکت می کند.

عضو شورای مایک Bonin است که انتظار می رود به یکی از نویسندگان برنامه ریزی شده حرکت نیز با ارسال نامه ای به دولت و شهرستان مقامات بهداشت عمومی درخواست آنها را “به آدرس بهداشت عمومی از چالش های مطرح شده توسط encampments و نشان می دهد که پروتکل حفاظت از بهداشت عمومی از مردم زندگی در encampments زندگی مردم نزدیک encampments و دولت و مددکاران اجتماعی مراجعه و یا خدمت encampments.”

روز دوشنبه یکی دیگر از لس آنجلس عضو شورای شهر, دیوید Ryu, لغو برخی از آینده عمده بی خانمان اردوگاه یورش های خود را در منطقه در پیش بینی از ورودی بیشتر از مقامات بهداشت عمومی در چگونه به جلو حرکت کند.

لس آنجلس وزارت بهداشت مدیر دکتر باربارا فرر گفت: این شورا در اوایل این ماه که کار شده بود در جریان بازرسی صدها پناهگاه در سراسر شهرستان. اما او هیچ جزئیات آنچه لازم است انجام شود را به آدرس این شرایط مواجه با زندگی مردم در خیابان.

اما او گفت که او مشغول به کار بود دولت برای تعیین نحوه رسیدگی به نیازهای این جمعیت بی خانمان در طول این بحران بهداشتی. فرر اظهار داشت: در آن زمان نیاز به در نظر گرفتن مقیاس جمعیت بی خانمان در لس آنجلس در آن جلسه.

“این یک وضعیت منحصر به فرد تنها به L. A. شهرستان به صداقت در نظر قدر اما آن چیزی که ما کاملا در حال رفتن به نیاز به آماده به آدرس و نشانی به سرعت گفت:” شورای.

Bonin و دو نفر دیگر از اعضای شورا نیز انتظار می رود به پیشنهاد باز کردن شهر حمام و سرویس بهداشتی و امکانات این شهر را برای ساکنان بی خانمان.

که در پاشنه های موجود و اقدامات انجام شده به منظور بهبود دسترسی به بهداشت و امکانات در نزدیکی encampments با نصب با قرار دادن دست شویی ایستگاه های توالت و فاضلاب, ایستگاه های.

در ضمن جزئیات باقی مانده های پراکنده از جمعه در چه بزرگتر برنامه ریزی مقامات دولتی باید برای کمک به این شهرستان نزدیک به 59,000 افراد بی خانمان و آماده شدن برای دفع رمان coronavirus. این معلوم نیست از کجا و چگونه افراد بی خانمان خواهد بود قرنطینه و یا درمان می شود.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti برخی از سرنخ ارائه شده در طول یک جلسه در روز یکشنبه در مورد تلاش برای آماده سازی فضا برای افرادی که احساس بیمار و یا قرارداد رمان coronavirus به قرنطینه خود و یا قرار داده می شود به یک فضای جدا شده.

شهردار گفت که او در حال همکاری با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به امن متل و هتل و همچنین تریلر به خانه افراد بی خانمان که نشان می دهد علائم این بیماری است.

او اضافه کرد که “جداسازی واحد” خریداری شده است که می تواند مورد استفاده در مراکز تفریحی و سایت های دیگر در این رویداد کسی قرارداد رمان coronavirus و نیاز به تنظیم جداگانه خود را از دیگران است.

در ضمن سایت در سایر نقاط شهرستان شد نشان داد بیش از آخر هفته به عنوان مورد نظر به عنوان قرنطینه مکان. آنها عبارتند از: در Dockweiler RV پارک در نزدیکی El Segundo.

اما تعداد فزاینده ای از مردم که زندگی در خیابان و نه در پناهگاه تا به ارائه یک چالش منحصر به فرد به شهر و شهرستان.

شورای شهر در روز سه شنبه نیز با دریافت یک به روز رسانی در رمان coronavirus’ تاثیر در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>