LA تحویل مواد غذایی شرکت تنها می تواند شارژ خیلی طول COVID همه گیر می گوید: شورای شهر

در لس آنجلس تحت عمل گرفته شده در دوشنبه توسط شورای شهر لس آنجلس و انتظار می رود به طور رسمی ساخته شده توسط شهردار ثالث خدمات تحویل غذا نمی قادر خواهد بود به اتهام رستوران بیش از 15 ٪ از هزینه سفارش — و که حد باقی خواهد ماند و در محل به مدت 90 روز پس از شهرستان اجازه می دهد تا در محل ناهار خوری را از سر گرفت.

“در طول همه گیر آن است که تخمین زده است که تا 90 درصد از رستوران فروش نسبت به تحویل سفارشات” گفت: عضو شورای میچ O’Farrell که نویسنده این حرکت است. “چرا باید ما محلی mom-and-pop, رستوران ها, و همچنین به عنوان مشتریان خود را در یک موقعیت به کمک مالی برنامه تحویل شرکت ؟ این است که در مورد منافع محلی بیش از وال استریت ، تنها یک سطح میدان بازی ما کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک زنده ماندن.”

این شورا همچنین رای به حد شخص ثالث تحویل مواد غذایی شرکت از شارژ رستوران بیش از 5% به استفاده از خدمات خود را و یا به پرداخت کمیسیون.

لس آنجلس رئیس قوه مقننه و تحلیلگر اقتصادی و توسعه نیروی کار در بخش گزارش در اثر این فرمان بعد از 30 روز پس از ممنوعیت در محل ناهار خوری برداشته شده است.

این شورا همچنین کارگردانی CLA به گزارش بیشتر حمایت و اثربخشی قانون جدید با توجه به O’Farrell را فرمان که باید امضا شده توسط شهردار اریک Garcetti را به اثر.

Garcetti روز جمعه گفت: لس آنجلس رستوران می تواند بازگشایی در 60 درصد از ظرفیت خود و درخواست برای فضای ناهارخوری مجوز تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل قرار داده و با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. جزئیات فضای باز ناهار خوری برنامه در حال نهایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de