LA شهرستان ‘پال خواستار قطع بودجه دولت’ زندان های جنبش را باید صبر کنید و حتی به عنوان کلانتر طول می کشد بودجه آمار

ائتلافی از فعالان با حمایت از سیاسی محلی heavyweights باید یک طرح بلند پروازانه برای بازسازی لس آنجلس را در زندان به سیستم حتی به عنوان منطقه می پردازد ویرانگر رکود اقتصادی است.

این گروه ساخته شده تا از بودجه ناظران حقوق مدنی و طرفداران خود را ارائه مراقبت بودجه برای اولین بار در روز چهارشنبه. آنها خواستار به صورت گسترده نقل و انتقالات مالی از countywide سازمان های اجرای قانون به سایر دفاتر متمرکز در واقع انحراف زندانیان از زندان و حمایت از آنها را زمانی که آنها دوباره وارد جامعه است.

آیا توصیه های خود را — که در میان حرکت رو به رشد پال خواستار قطع بودجه دولت از سازمان های پلیس — گرفته خواهد شد تا روز شنبه هنگامی که هیئت ناظران رای در بودجه سال آینده اما یک سوال باز است.

هیئت مدیره خواهد می شود نهایی آن نگاه $34.9 میلیارد دلار بودجه است که طول می کشد تا اثر ژوئیه 1. در بیانیه ای شهرستان مدیر عامل Sachi Hamai گفت: این بودجه شامل “طیف گسترده ای از curtailments مؤثر تقریبا در هر شهرستان بخش” برای پوشش کمبود درآمد از تقریبا 1 میلیارد دلار.

کلانتر بخش اجرا می شود که بخش وسیع شبکه ای از زندان خواهد بود در میان سازمان های “بیشترین شدت متاثر از کاهش” با توجه به آن بزرگ و به اشتراک گذاری بودجه.

این کاهش می تواند به معنای بسته شدن برخی از زندان بال گفت: کنراد مردیت مدیر کلانتر خدمات اداری را بدست آورد.

برای هزاران نفر از معترضان که راهپیمایی در لس آنجلس و دیگر شهرهای اطراف شهرستان پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس افسران کلانتر از دست دادن صدها میلیون دلار و بسته شدن برخی از آن زندان بلوک به نظر می رسد به یک پیروزی.

فقط برش بالا کردن اجرای قانون بودجه نیست هدف از این متفکران در پشت جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت از سازمان های پلیس.

Ivette Alé, یک تحلیلگر سیاست برای حقوق مدنی گروه عزت و قدرت در حال حاضر گفت: هیئت مدیره نشده متعهد به اتخاذ هر یک از توصیه های آنها ارائه شده در مراقبت بودجه برای اولین بار.

“به ما که نه تعهد به defunding کلانتر بخش” Alé گفت: در یک ایمیل. “شهرستان همه ادارات خواهد شد انتظار می رود برای جذب کاهش است. آنچه ما خواستار حرکت به مراتب فراتر از اقدامات ریاضت با توجه به COVID-19 کسری بودجه.”

در یک ایمیل سخنگوی Hamai دفتر گفت: بودجه کارکنان استفاده نکرد “هر” مراقبت از اول’ اصطلاحات در بودجه توصیه هایی که قبل از هیئت مدیره” در روز دوشنبه. Alé گفت: فعالان فرستاده بودجه خود را به Hamai اما “باید پاسخ دریافت نکرده.”

شبیه به مردم بودجه پیشنهاد شده توسط Black Lives Matter فعالان لابی شهر لس آنجلس مراقبت بودجه برای اولین بار به دنبال تغییر پول به جای آن را دور.

بودجه را میلیاردها دلار از کلانتر شهرستان مشروط اداره و دفتر دادستان منطقه و سپس سرمایه گذاری مجدد که در آن از انحراف و ورود مجدد و برنامه های دیگر. بودجه خواستار حداقل معادل 1.4 میلیارد دلار برای منتقل می شود از کلانتر.

نویسندگان آن کار کرده اند در طرح های پیشنهادی خود را برای بیش از یک سال و شرکت در جایگزین حبس گروه کاری ایجاد شده توسط سرپرستان.

برخی از ناظران را تایید و عناصر این طرح است.

سرپرست شیلا Kuehl کار کرده است با جایگزین حبس ، در یک حرکت این هفته Supevisor هیلدا سولیس به نام برای پیری ویران مردان زندان مرکزی به پایان 2021.

در روز سه شنبه سرپرست جانیس هان به نام برای شهرستان به مطالعه تغییر میلیون ها نفر در A. B. 109 دلار به خدمات درمان به جای کلانتر یا مشروط و ادارات.

اما نویسندگان این مراقبت برای اولین بار بودجه هنوز در انتظار برای هیئت مدیره به نگاهی جدی در بودجه خود را.

برایان Kaneda محلی هماهنگ کننده برای کالیفرنیا آمریکا برای یک مسئول بودجه گفت: در حالی که هیئت مدیره شد به رای دادن در توصیه های خود را در هفته آینده آنها می توانید آنها را دوباره در پاییز.

“روشن است — آن را عملی چیزی که به انجام است. ما نیاز به انجام این کار در حال حاضر” Kaneda گفت. “این به اندازه کافی برای پا زدن می تواند به پایین جاده ها است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de