LA County آبی مجمع ولسوالی فرصت مبارزه برای ماندن در آن راه

توسط Kat شوستر کمک نویسنده

در سال 2018 دموکرات ها قادر به رنگ هر کنگره صندلی در اورنج کانتی آبی. لا شهرستان دنبال شد مشابه است. و در حال حاضر که حزب دارای فمن در کالیفرنیا مونتاژ آنها خواهید بود برای انتقاد از هاشمی باقی مانده قانونی کرسی در انتخابات آینده 3 مارس.

از 24 مونتاژ مناطق در داخل و با هم تداخل دارند LA County, تنها دو منطقه یک جمهوری خواه نشستن در یک صندلی قانونی. اگر عربستان است و در همه تقسیم شده و در جایی که آنها ایستاده در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوران آنها نیاز به آشتی معکوس آبی موج جزر و مدی از سال 2018 است.

در اینجا این است که خلاصه ای از 2020 شهرستان لا مجمع مسابقه:

منطقه 36

وقت تام سرسپرده خواهد سعی کنید به نگه دارید به پست خود به عنوان یکی از قانونگذاران جمهوری خواه در لس آنجلس. در سال 2018 او برنده فقط با 60% در برابر دموکرات Steve Foxاو روبرو خواهد شد دوباره در این انتخابات است. گذشته از فاکس سرسپرده چهره یک ناوگان از پنج دیگر دموکرات — Johnathon اروین Lourdes اورت Diedra Greenaway و Ollie M. McCaulley, هیچ یک از آنها تایید شده توسط خود را ،

منطقه 38

دموکرات کریستی اسمیت دقت ربوده شمال شهرستان لا/Ventura County District 38 کرسی از حزب جمهوری خواه دانته Acosta, کوه در می رم از منطقه آبی در سال 2018 است. در انتخابات آینده اسمیت اجرا خواهد شد به صورت سابق منطقه Rep. کتی هیل مقر کنگره ترک دو خواهان و چهار دموکرات به رقابت برای صندلی.

جمهوری خواه نامزد Suzette مارتینز Valladaresسابق کنگره دستیار و Luci Volotzky یک صاحب کسب و کار کوچک. نامزدهای دموکرات هستند آنی چویک روابط عمومی حرفه ای; کلوین Driscoll, مدیر برنامه با شهرستان لا خدمات اجتماعی; Brandii لطفیک بازی ویدئویی طراح و دینا Cervantes یک صاحب کسب و کار کوچک.

این منطقه شده است چرخش آبی در سال های اخیر اما جمهوری خواهان فکر می کنم آنها هنوز هم یک شات و شاید حتی برنده شدن در هر دو کنگره و مونتاژ صندلی در این منطقه که شامل Simi دره و سانتا کلاریتا.

منطقه 39

لوز ریواسدموکراتیک فعلی در دره سن فرناندو صندلی را ملاقات دشمن قدیمی او به عنوان چهره جمهوری خواه نامزد ریکاردو بنیتزچه کسی او را ضرب و شتم در سال 2018 است.

ریواس در دانشگاه فنی ماساچوست و دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل مشغول به کار به عنوان مهندس برق در موتورولا و پیشگام غیر انتفاعی تبادل نظر دختران برای کمک به ارائه آموزشی برای دختران جوان علاقه مند به تکنولوژی و مهندسی.

دموکرات لوز ریواس چپ و جمهوری خواه ریکاردو بنیتز خواهد شد رقابت در مارس 3rd اولیه برای مونتاژ منطقه 39.

بنیتز یک محافظه کار جمهوری خواه و یک مهاجر از ال سالوادور است که یک صاحب کسب و کار. او همچنین در سال 2014 نامزد برای منطقه 18 از کالیفرنیا سنا.

در 2018, snagged در زمان یک حاشیه گسترده ای علیه بنیتز مصرف تقریبا 78 درصد از آرا.

منطقه 41

وقت کریس هولدن یک دموکرات که برگزار شد صندلی خود را از سال 2012. او خدمت در پاسادنا شورای شهر از 15 سال به عنوان شهردار در سال 1997.

هولدن خواهد شد تا در برابر جمهوری خواه رابین Hvidston, مدیر اجرایی, ضد مهاجرت غیر قانونی گروه ما مردم در حال افزایش است.

هولدن برنده با 64 درصد آرا در برابر مستقل آلن رینولدز در سال 2018 است.

منطقه 43

دموکرات وقت لورا فریدمن انتخاب شد در سال 2016 و به صورت نیست هر رقبا در سال 2018 است. این زمان سابق گلندیل و شهردار شهرستان councilmember اجرا خواهد شد در برابر جمهوری خواه مایک گوریک صاحب کسب و کار مستقل و رابرت خادمیک تولید کننده.

منطقه 44

در 2018, Jacqui ایروین سابق اوکس هزار شهر councilmember و شهردار تقریبا از دست داده و به حزب جمهوری خواه رندا بالدوین-کندی garnering تقریبا 59 درصد از آرا. در مارس 3 او می خواهد تا در برابر دیگر جمهوری خواه دنیس Pedrowیک ساخت و ساز هماهنگ کننده برای چند خانواده پروژه های مسکن.

منطقه 45

وقت جسی گابریلیک دموکرات وکیل است که شکایت علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ارتباط به عمل معوق برای ورود دوران کودکی انتخاب شد در سال 2018 به نمایندگی از این منطقه که شامل بسیاری از غرب دره سن فرناندو. بر خلاف سال های گذشته که در گذشته دموکراتیک امتیازهای مبارزه کرده اند برای حفظ منطقه آبی از حداقل یک جمهوری خواه در حال اجرا گابریل هیچ رقبای این انتخابات است.

منطقه 46

در مسابقه مرکزی و جنوبی دره سن فرناندو صندلی Adrin دکتر رافیک نظریاندموکراتیک وقت است که انتخاب مجدد توسط یک زمین لغزش در هر سال از سال 2012 چهره دیگری دموکرات Lanira مورفییک مربی.

منطقه 48

دموکرات وقت بلانکا روبیومنتخب در سال 2016 چهره بدون رقبای این انتخابات است. او در بزرگ نماینده در بلدوین پارک متحد مدیره از آموزش و پرورش تا زمانی که او انتخاب شد.

منطقه 49

رقبا هستند تا در برابر توانمند به عنوان دو نامزد دموکرات و جمهوری خواه به دنبال خراب کردن حزب دموکرات ادوین Chauکه انتخاب شد در سال 2012. Chau یک قانون پزشک و صاحب کسب و کار کوچک در خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره Montebello Unified School District برای 12 سال بود و هیئت مدیره رئیس جمهور سه بار. او همچنین به عنوان یک قاضی pro tem برای لس آنجلس دادگاه عالی.

جمهوری خواه برتون آستانهاز دست رفته به Chau در سال 2018 درآمد فقط خجالتی از 30 ٪ از آرا و اجرا خواهد شد دوباره در این انتخابات است. دموکرات Bryan Mesinas پرزیک معلم و پریسیلا سیلوایک حمل و نقل هماهنگ کننده پروژه نیز در انتخابات.

منطقه 50

دموکراتیک وقت ریچارد بلوم را در مقابل دو آبی دیگر نامزدها خواهد هس و جیم شاه در مارس 3. شکوفه برگزار شد و موقعیت از سال 2012 به نمایندگی از منطقه ای که شامل Agoura Hills, Bel Air, بورلی هیلز برنت وود, هالیوود, هالیوود هیلز غرب و مالیبو.

منطقه 51

دموکرات وندی Carilloیک نیروی کار فعال که آورده بود به آمریکا از ال سالوادور به عنوان یک کودک او برنده مونتاژ صندلی دو سال پیش در یک انتخابات ویژه به نمایندگی از یک areat که شامل عقاب راک و Highland Park, در میان دیگران. او چهره بدون رقبای این زمان.

منطقه 52

دموکراتیک وقت فردی رودریگزکه برگزار کرده است صندلی از سال 2013 در حال اجرا است در برابر جمهوری خواه Toni هللیک حساب تکنسین در برابر overregulation و برای مالیات کم است. رودریگز خدمت در پومونا شورای شهر به مدت هفت سال. صندلی شامل بسیاری از دره داخلی از جمله انتاریو چین و پومونا در میان دیگران.

منطقه 53

میگوئل سانتیاگودموکراتیک وقت که برگزار شد پس از سال 2014 خواهد بود به چالش کشیده شده توسط همکار دموکرات گادفری سانتوس پلاتایک مدافع برای مربیان است.

این منطقه شامل مناطق از جمله Koreatown کمی توکیو و هانتینگتون پارک ،

منطقه 54

وقت سیدنی Kamlagerیک دموکرات که منصوب شد و در سال 2018 شد رئیس جمهور از لس آنجلس Community College District هیئت امنا و مدیر منطقه به دولت آمریکا به مردم ایران ، هالی J. Mitchell.

Kamlager اجرا می شود در برابر دو حزب دموکرات — کلینتون قهوه اییک توسعه دهنده املاک و مستغلات و تریسی برنارد جونزیک معلم و یک جمهوری خواه گلن Ratcliff. Ratcliff که شدیدا مبارزات برای کاهش مالیات و فقر و اجرا شده است با همان صندلی در سال 2018, 2016 و 2014.

منطقه 55

منطقه 55 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان ریچارد نیکسون زادگاه شده است در طول تاریخ جمهوری خواه منطقه اما به عنوان انتظار می رود حزب دموکرات خواهد سعی کنید به تلنگر این صندلی آبی رنگ است. ایران وقت فیلیپ چن برنده صندلی در سال 2016 با سهولت. او به چالش کشیده است توسط حزب دموکرات و تایید اندرو Rodriguez, گردو شهرستان Councilmember.

منطقه 57

این به لحاظ تاریخی آبی طبقه کارگر و لاتین در جنوب San Gabriel Valley district را ببینید دو سیاسی خانواده ها رفتن سر به سر. وقت ایان کالدرون در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد, اما خود طبقه میراث خانوادگی قبل از او شده است وجود دارد کالدرون در یک صندلی قانونی هر سال برای چند دهه. خود را گام به گام مادر, دموکرات, لیزا کالدروناجرا خواهد شد در جای خود.

در میان هفت دیگر دموکرات ها در انتخابات است Syliva روبیو, خواهر به سن. سوزان روبیو و Assemblywoman بلانکا روبیو.

رای گیری نیز شامل دموکرات ها Josue Alvarado, Primo کاسترو, Gary مندز, دورا Sandoval, Vanessa تایسون و اسکار Valladares.

جسیکا مارتینزتنها جمهوری نامزد خواهد شد و سعی کنید به ضرب و شتم از هر دو خانواده و تلنگر صندلی قرمز برای بار دوم به عنوان او را از دست داده و در سال 2018 با 35 درصد آرا.

منطقه 58

این تا حد زیادی لاتین و منطقه حومه که شامل بل باغ پیکو ریورا و Montebello و تجارت شده است آبی از اوایل 1990s. دموکراتیک وقت Cristina گارسیاکه انتخاب شد در سال 2012 به احتمال زیاد آن را نگه دارید که راه.

گارسیا یکی از بیش از یک و نیم دوجین کالیفرنیا قانونگذاران دموکرات از شهرستان لا متهم به آزار و اذیت جنسی پس از سال 2017, زمانی که رسوایی مربوط Hollywood mogul Harvey Weinstein جلب توجه به مشکلات در بسیاری از صنایع. در Garcia مورد او از دست صندلی در چهار کمیته و رو ملامت در مجمع گرچه تحقیقات به طور رسمی او را پاک از خطا و او حفظ او نشسته است. او در ادامه به یک کج پیروزی. او رقیب است مارگارت ویلا از حزب سبز.

منطقه 59

این شهری جنوب لس آنجلس منطقه انتخاب دموکراتیک وقت رخی جونز-ساویر در سال 2012. جونز-سایر دولت وزیر کالیفرنیا از حزب دموکرات و رئیس جمهور جدید Frontier دموکراتیک باشگاه دیدار خواهد کرد توانمند رقیب دموکرات, Efren مارتینزیک سیاست عمومی کمیسر.

جمهوری خواه مارچلو Villadea نیز اجرای او به عنوان یک کارگر عادی کلاس شهروند.

منطقه 62

جنوب خلیج می بیند دو رقیب را برای مونتاژ به عنوان دموکرات وقت پاییز برککه برنده توسط یک حاشیه بزرگ در آخرین سه اولیه انتخابات.

جمهوری خواه و رابرت استیل را به چالش بکشد ، استیل یک مرد کسب و کار که با این نسخهها کار در فن او زندگی می کردند در کالور سیتی در سال 2015.

منطقه 63

Re-match!

این به شدت دموکراتیک منطقه — که شامل دروازه جنوبی و بخشی از ساحل را ببینید یک بازی سخت بین دو آبی نامزدها — وقت آنتونی رندن و ماریا Estrada. رندن به سختی برنده با 54 درصد آرا و بیش از استرادا در سال 2018 و او را در حلقه دوباره آوریل 3.

منطقه 64

جنوب لا و جنوب خلیج جوامع را ببینید دموکرات-در مقابل دموکرات مسابقه. پارتی-تایید وقت مایک Gipson انتخاب شد در سال 2014 و یک عضو شورای شهر کارسون برای نزدیک به یک دهه. فاطمه اقبال-زبیر متولد شد و در دبی کار کرده است و به عنوان یک معلم خصوصی و عمومی استاد.

منطقه 66

در سال 2018 دموکرات Al Muratsuchi قادر به تلنگر این مقننه صندلی آبی از قبلی جمهوریخواه عضو مجمع فرانک Scotto. منطقه — که شامل پالوس وردس استیتس, ردندو بیچ و تورانس — شامل برخی از سیاسی تقسیم قلمرو تنها با چند حزب دموکرات از توافق اعضای. این بار Muratsuchi خواهد شد تا در برابر حریف آرتور Schaperیک راست جمهوری خواه بود که نه تایید و حزب او.

منطقه 70

دموکراتیک وقت Patrick O’ Donnell متعلق به این ساحل طولانی صندلی پس از 2014. او می رود تا در برابر کمتر شناخته شده جمهوری خواه رقیب در حد دموکراتیک منطقه است.

دیوید توماستایید شده توسط پیام محرمی نیست اجرا برای انتخابات از سال 2012 که در آن او از دست داد رقابت برای کالیفرنیا مجمع منطقه 32.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر