لس آنجلس ساکنان ممکن است قادر به برنامه ریزی برای سفر به اروپا یا دیزنی لند در تابستان امسال اما به لحاظ اجتماعی فاصله کمپینگ سفر با اعضای خود و خانواده ممکن است در افق.

که یکی از پیام های لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر به طول یک شهر مجازی سالن به میزبانی لس آنجلس سرپرست شیلا Kuehl در روز شنبه, مه 16. مردم پرسیده اعم از نرخ مثبت کاذب و منفی کاذب در تست به چه انتظار وقتی که می آید به ورزش جوانان.

بسیاری از سوالات با تمرکز بر آنچه که ممکن است تغییر در چند ماه آینده از جمله اینکه آیا مردم می توانند شروع به برنامه ریزی تعطیلات تابستان.

“من فکر می کنم آن را واقع بینانه است که فرض کنیم که در برخی از نقطه در تابستان وجود خواهد داشت برخی از برنامه های سفر که ممکن است آسان تر برای شما را به احساس راحتی در انجام” فرر گفت. “بسیاری از پارک های ما در حال بازگشایی و ممکن است فرصت های بعد در تابستان به عنوان کسانی که در پارک بازگشایی برای اردو نیز بازگشایی که در آن مردم می توانند در وسایل نقلیه خود را و یا خود را در چادر.”

اما برنامه ای که شامل پروازهای طولانی — به خصوص به کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا در حال تلاش برای محدود کردن پتانسیل برای افرادی که از خارج از کشور به این ویروس با آنها در سراسر مرزهای — بعید به نظر امن قبل از پایان تابستان فرر گفت.

فرر و Kuehl هم گفت که لس آنجلس ساکنان خوش شانس برای زندگی در یک منطقه بسیار زیبایی طبیعی را کشف کنند. به جای سفر به دور برای استراحت در طول تابستان آنها گفت: اقامت-کاتیون که شامل سفرهای یک روزه به پارک ها و مناطق تفریحی است که باز ممکن است یک جایگزین خوب.

در این موضوع که اگر یکی مطرح شده این سوال که چرا سواحل باز هستند برای استفاده فعال اما پارکینگ خود را باقی می ماند بسته شده است.

Kuehl گفت که در حالی که او می داند “این مشکل برای مردم” چه کسی زندگی نمی کنند در نزدیکی سواحل قادر به لذت بردن از آنها را در حال حاضر آن را یک راه مهم برای جلوگیری از سواحل از تبدیل شدن بیش از حد به سر می برند.

“این واقعا یک تلاش برای نگه داشتن مردم به عنوان دور از یکدیگر که ممکن است,” او گفت:.

فرر برای بخش او موافقت کرد که وضعیت چندان ایده آل نیست.

“این دقیقا همان نمایشگاه که ساده ترین دسترسی در حال حاضر به سواحل برای مردم زندگی می کنند که درست در کنار ساحل و به راحتی می توانید پیاده روی وجود دارد,” او گفت:. “شما از من تعهد است که ما می خواهم کسانی که پارکینگ دوباره قادر به بازگشایی شاید با محدودیت در ظرفیت.”

تا آنجا که ورزش جوانان نگران هستند فرر گفت: فعالیت های که در آن آن را آسان تر به نگه داشتن مردم از لحاظ جسمی فاصله از یکدیگر — مانند شنا و تنیس و دو و میدانی — به احتمال زیاد به بازگشت در برخی از تغییر مد زودتر از سایر رشته های ورزشی مانند فوتبال بسکتبال یا فوتبال.

“شما می توانید درک کنند که ما می خواهم برای رفتن به دقت به بازگشایی برای آنچه ما تماس بگیرید” بالا-تماس ورزشی ” که در آن در واقع ما می دانیم که بسیاری از مردم در حال رفتن به بسیار نزدیک به یکدیگر و متاسفانه تنفس در هر یک از دیگر و حتی سرفه در هر یک از دیگر.”

و در مورد تست قابلیت اطمینان فرر اذعان کرد که “با هر آزمون این امکان وجود دارد که شما در واقع نمی توانید دقیق نتیجه آزمون” او گفت:, “و این نیست که فقط با COVID-19.”

او گفت: برخی از آزمایشات دقیق تر از دیگران است که چرا از آن مهم است برای رفتن به تست سایت های که با استفاده از آزمون است که توسط FDA تایید شده. هر تست سایت و اجرا توسط شهرستان و یا شهر او گفت: می خواهم با استفاده از آزمون که کوچکترین احتمال بازگشت نتیجه نادرست.

در حالی که فرر گفت: او آگاه است که برخی از شرکت ها در حال ارائه در خانه, تست, او هشدار داد در برابر آن چون از شانس بالاتری از دریافت نادرست منجر شود.

“اگر آن را نه تایید شده توسط FDA تست,” او گفت:, “شما باید واقعا مراقب باشید.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de