شهرستان لس آنجلس از ۷۹۸ مورد جدید COVID-19 و پنج مورد مرگ و میر دیگر در روز یکشنبه ۶ سپتامبر خبر داد و مجموع این شهرستان را به ۲۴۸٬۳۳۴ مورد و ۶۰۰۵ کشته رسید.

مقامات وزارت بهداشت عمومی این شهرستان گفتند که پرونده پایین و مرگ و میر به احتمال زیاد نشان دهنده تاخیر گزارش به دلیل تعطیلات آخر هفته است.

تعداد افرادی که در این شهرستان بستری شده اند به کاهش مداوم خود ادامه دادند و از ۹۸۴ شنبه به ۹۶۶ نفر کاهش یافت. مقامات شهرستان اشاره کرد که این رقم حداقل کاهش 50٪ از مجموع اوایل ماه اوت است که در صدر 2،000.

نتایج آزمایش برای 2,373,050 نفر با 10% از کل افراد تست مثبت در دسترس بود.

این گزارش اواسط روز شامل اعداد به روز شده برای پاسادنا و لانگ بیچ، شهرهایی که بخش های بهداشتی خود را اداره می کنند، نبود. پاسادنا روز يکشنبه پنج مورد جديد را، در مجموع ۲۴۳۹ مورد اضافه کرد، اما هيچ گونه مرگی به مجموع ۱۱۷ مورد خود اضافه نکرد. لانگ بیچ است بیش از تعطیلات آخر هفته گزارش نیست; مجموع آن در ۱۰٬۹۲۷ مورد و ۲۲۷ مورد مرگ و میر باقی ماند.

مقامات بهداشتی به ردیابی تعداد موارد مثبت و مرگ و میر در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی ادامه می دهند و در مجموع ۸۷ کشته و ۱۴۴۴۸ مورد مثبت را در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در شهرستان لس آنجلس اعلام می کنند.

پرستاران همچنان اکثر موارد را به حساب می آورد (37%) و مرگ و میر (41%) در میان بخش. یک سوم کارکنان مراقبت های بهداشتی که آزمایش مثبتی برای این ویروس انجام دادند، در پرستاری ماهر و کمک به امکانات زندگی کار می کردند و ۲۶٪ در بیمارستان ها کار می کردند.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی می گوید: «قلب ما با همه کسانی است که عزیزان خود را به COVID-19 از دست داده اند، و ممکن است صلح و آسایش هر یک از شما را در این دوران سخت پیدا کند.» وی تصریح کرد: افکار ما نیز با همه خانواده ها و دوستان کارکنان مراقبت های بهداشتی است که هر روز نگران خطراتی هستند که عزیزانشان در حالی که از ساکنان بیمار و معلول ما مراقبت می کنند، با آن مواجه هستند.

مقامات شهرستان امیدوارند برای جلوگیری از تکرار شکست کروناویروس تجربه شده پس از روز یادبود و تعطیلات چهارم ژوئیه، که منجر به خوشه چشمگیر در موارد ویروس، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. هر سه از آن متریک شده اند روند رو به پایین در هفته های اخیر در شهرستان، و مقامات بهداشتی شده اند درخواست برای دو هفته گذشته است که ساکنان اجتناب از احزاب روز کارگر و یا تجمع با مردم در خارج از خانوارهای خود را.

مسئولان بهداشت عمومی از مردم خواستند که تنها با اعضای خانواده خود جمع شوند، و از لوازم، فنجان، غذا و نوشیدنی های خود استفاده کنند و با دیگران در میان ن گذارند.

اداره شهرستان سواحل و بندرها نیز تاکید کرد که کباب و bonfires در سواحل و در پارکینگ ساحل ممنوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de