LA County گزارش 58 بیشتر coronavirus مرگ و میر 1,568 موارد جدید

یکی دیگر از 58 لس آنجلس ساکنان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند شنبه, ژوئن 13 آوردن این شهرستان تلفات به 2,890.

این شهرستان همچنین گزارش 1,568 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. وجود دارد 72,023 موارد شناسایی شده در شهرستان لا همانطور که از شنبه.

“برای بسیاری از مردم در سراسر جوامع ما است که دچار غم و اندوه از دست دادن عزیزان به COVID-19,” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت: “ما عمیقا متاسفم برای از دست دادن خود را.”

این به روز رسانی شامل نمی شود چهار مرگ و میر و یا 34 مورد جدید که گزارش شنبه در ساحل طولانی که حفظ خود را در بخش بهداشت و درمان.

به تازگی گزارش شده مرگ و میر 36 بودند بیش از سن 65, 27 از آنها شرایط بهداشتی اساسی; 16 بين 41 و 65 و 11 از آنها شرایط بهداشتی اساسی و چهار بودند بین 18 تا 40 سه نفر از آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

دو نفر دیگر شد به گزارش جمعه در ساحل, هر دو از آنها در 80s.

از هر کسی که مرده است با این ویروس تا کنون در این شهرستان حدود 41 درصد لاتین 29 درصد سفید, 17 درصد, آسیایی, 11 درصد آمریکایی آفریقایی, کمتر از 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام ساکنان و 1% با شناسایی یکی دیگر از مسابقه.

در شنبه 1,397 مردم در بیمارستان بودند با این ویروس و حدود 30 درصد از آنها در بخش مراقبتهای ویژه در حالی که 21 درصد در هواکش.

بیش از 768,000 مردم در این شهرستان شده است تست شده برای COVID-19 به روز و 9 درصد از این افراد آزمایش مثبت است.

روز شنبه, اخبار یک روز پس از شهرستان اجازه کشت از صنایع از جمله ورزشگاه امکانات تناسب اندام, موزه ها و گالری ها به بازگشایی شده است.

فرر گفت که به عنوان مردم و در مورد آن مهم است برای ادامه به دنبال اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از افزایش موارد جدید.

“اگر شما این آخر هفته بازدید از کسب و کار است که بازگشایی, لطفا به یاد داشته باشید به دنبال همه دستورالعمل برای حفاظت از یکی دیگر از گسترش COVID-19” او گفت: “از جمله حفظ فاصله فیزیکی از حداقل 6 فوت هر زمان که ممکن است با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش که در اطراف دیگران و شستن دست و غالبا.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de