لس آنجلس گزارش 18 بیشتر مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus در چهار شنبه, مارس 26 عنوان شهرستان رخنه کرد به سمت 1,000 مرگ و 20000 تایید موارد بیشتر از هر شهرستان در کالیفرنیا است.

LA County, که در آن coronavirus در حال حاضر علت اصلی مرگ و میر بالا و بیماری های قلبی حساب برای بیش از نیمی از این ایالت مرگ و میر. این شهر همچنین دارای بسیاری از موارد تایید شده تا کنون. بالاترین مورد شمارش شد و در کنار رودخانه با کمی بیش از 3000 مورد تأیید.

در مجموع 913 نفر در شهرستان لا فوت کرده اند از عوارض مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از همه گیری آغاز شد. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان نیز گزارش 440 جدید موارد تایید شده در یکشنبه آوردن مجموع به 19,528 یک تعداد مقامات می گویند موظف است برای ادامه افزایش آنها به عنوان تکمیل تست بیشتر.

ارقام گزارش شده شامل چهار شنبه 29 مرگ و میر در هر یک ساحل طولانی و پاسادنا. هر دو شهرستانها کار خود را سلامت بخش است. همچنین روز شنبه, ساحل طولانی به طور جداگانه گزارش اضافی دو کشته و 10 مورد جدید.

در میان کسانی که مرگ گزارش شده در یکشنبه, 13 شد بیش از سن 65 چهار بين 41 و 65 و یک نفر بین 18 و 40. در مجموع 15 نفر تا به حال شرایط بهداشتی اساسی از جمله 13 بیش از سن 65 و دو نفر بین سنین 41 و 65. از همه 913 مرگ و میر گزارش شده در شهرستان لا از COVID-19, 92% حال اساسی شرایط بهداشتی.

ببینید که چگونه Southern California counties مقایسه

آمریکایی های آفریقایی تبار در ادامه به تجربه بالاترین نرخ مرگ برای COVID-19 هنگامی که در مقایسه با گروه های دیگر در 13 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در بخش بهداشت و درمان گفت. میزان مرگ و میر برای Latinx است 9.5; برای سکس نرخ 7.5; و برای سفید پوستان نرخ 5.5. داده ها به نژاد و قومیت بود که در حال حاضر در دسترس برای 98 درصد از تمام مرگ و میر در شهرستان لا مرتبط با COVID-19.

نابرابری را نیز دنبال درآمد. افراد در زندگی کم درآمد جوامع هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کسانی که زندگی در جوامع ثروتمند وزارت بهداشت اعلام کرد.

“سخت ترین بخشی از COVID-19 همه گیر است و از دست دادن مردم به این ویروس. به همه شما که باید از دست عزیزان ما عمیقا متاسف” گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی. “ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد که در حال مرگ است, ما در حال یادآور شد که کار جلوتر مستلزم آن است که ما مسائل dis-تناسب که در نتیجه نرخ های بالاتر از مرگ در میان آمریکایی های آفریقایی تبار Latinx و آسیایی و همچنین ساکنان در فقر زندگی می کنند. حصول اطمینان از دسترسی به تست های اولیه درمان و مراقبت و حمایت اقتصادی در میان آن جوامع در معرض خطر ویرانگر نتایج مرتبط با COVID-19 ضروری است.”

یکشنبه تقریبا 23 درصد از کسانی که تست مثبت برای COVID-19 بستری شده اند در برخی از نقطه در طول بیماری خود را. تست ظرفیت در ادامه به افزایش در شهرستان لا این هفته با نتایج تست در دسترس برای بیش از 117,000 افراد است.

آخرین آمار و ارقام در این آخر هفته می آیند و پس از اعلام روز شنبه که مقامات شهرستان خواهد گام تا تست در این منطقه خانه های سالمندان که تجربه سنبله در موارد جدید در روز های اخیر. شهرستان مقامات ذکر شده در جمعه 5,339 تایید موارد COVID-19 در امکانات سازمانی — 3,847 ساکنان و 1,492 دفاع کرد گرفته شد اعضای هیات. همراه با خانه های سالمندان نهادی تنظیمات شامل پناهگاه های بی خانمان امکانات درمان و زندان/مراکز تادیبی.

اداره پلیس لس آنجلس روز یکشنبه گزارش داد 77 کارکنان باید آزمایش مثبت است. از موارد 33 بهبود و بازگشت به طور کامل وظیفه در حالی که یک فرد در بیمارستان بستری شد. همه دیگران بودند خود منزوی در خانه و نقاهت با توجه به جسیکا کلاگ, اطلاعات عمومی افسر برای شهرستان مرکز عملیات اضطراری.

لس آنجلس آتش نشانی در ضمن تا به حال 20 کارمند تست مثبت برای COVID-19 تعدادی که باقی مانده است بدون تغییر برای بیش از یک هفته است. چهارده بهبود و بازگشت به کار با هیچ کدام بیمارستان بستری Kellog گفت.

The California Department of Public Health گزارش کرده است 1,710 مرگ و میر تا کنون از این ویروس با 42,164 موارد تایید شده. در تست های جلو بیش از 525,000 آزمون در حال حاضر اجرا شده است, در سراسر کشور از جمله از مکان های تجاری و علمی labs.

به عنوان از آوریل 25 ادارات بهداشت محلی گزارش کرده اند که مرگ و میر 24 کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور و 4,593 تایید موارد CDPH گزارش شده است.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de