LA County رهبران کار در اوایل ‘نقشه راه’ برای راه اندازی مجدد coronavirus-سرنگون اقتصاد

با فشار روزافزون به بازگشایی همه گیر-متزلزل اقتصاد لس آنجلس هیئت ناظران است طراحی اولیه نقشه راه برای کاستن از “امن تر در خانه” محدودیت.

این طرح به طور رسمی در یک حرکت از سرپرست کاترین Barger در روز شنبه, مارس 21 ساخته شده است در اطراف ایجاد دولتی و خصوصی ائتلاف کسب و شهرستان رهبران که کار در پشت سر هم با اهداف سلامت به بازگشایی کسب و کار و مدارس به اجرا در بیش از یک سری از مراحل است.

رهبران هنوز سرهم بند با پیشنهاد روز سه شنبه اما در اوایل نکات آن چارچوب همكاري با سرپرست هیلدا سولیس شد و در حال ظهور.

برنامه ها را حول یک “تابآوری اقتصادی نیروی کار” می شود و متشکل از رهبران صنعت, کار و اتاق بازرگانی به گفته مقامات شهرستان.

پانل خواهد بود وظیفه با تهیه پیش نویس یک طرح عمل در ظرف 15 روز است که اهرم های دولتی و خصوصی مشارکت. این امر تمرکز در خصوص سخت ضربه بخش های اقتصاد از جمله مهمان نوازی, خرده فروشی, خدمات مواد غذایی و آموزش و پرورش.

اما آنچه آن را نمی خواهد انجام دهید این است که به طور ناگهانی تلنگر از یک سوئیچ.

وجود دارد هیچ اشاره که “امن تر در خانه” محدودیت خواهد سهولت در مه 15 — از زمان پایان تاریخ مستند. اجتماعی-فاصله تلاش مقامات بهداشت عمومی می گویند در حال کار در L. شهرستان برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

این طرح از رهبران کسب و کار را شامل کوتاه مدت, میان مدت و بلند مدت اهداف اقتصادی و ارزیابی خواهد بود راه به راه اندازی مجدد “غیر ضروری” کسب و کار.

هیچ یک از آن می تواند حرکت رو به جلو بدون تجلیل ایالت و شهرستان بهداشت عمومی پیش نیاز به استراحت محدودیت با توجه به یک پیش نویس اولیه.

این شرایط عبارتند از:

  • مطمئن شوید که بیمارستان ظرفیت آماده است برای مقابله با هر موج;
  • اطمینان کافی دنده محافظ در دسترس است برای درمان افراد مسن و افراد با بیماری های زمینه ای و ارائه دسترسی بیشتر برای فقرا;
  • چرا که تست ظرفیت قادر به رسیدگی به جمعیت شهرستان از 10 میلیون نفر;
  • و تایید است که کسب و کار می تواند اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله و کنترل عفونت.

“ما می دانیم که ما نمی تواند احمقانه” گفت: سرپرست هیلدا سولیس گفت: در طول بهداشت عمومی جلسه. “فقط به این دلیل که صدای ابراز نگرانی در مورد باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است … که ممکن است وضعیت ما می خواهیم به در.”

فرر گفت: ممکن است 15 است و نه نوعی از “سحر و جادو تاریخ” که در آن همه چیز باز یا بسته ماندن. “ما در حال رانده داده و علم” او گفت:, و اضافه کرد که “ما به رهبری, به, بهبود,” اما تصمیمات کارشناسان بهداشت عمومی را می توان آرام تنها بر روی داده ها است.

تا کنون که داده شده است تغذیه به مدل سازی است که پیش بینی می کند که اگر L. A. شهرستان شد و برای کاهش آن اجتماعی فاصله سفارشات در حال حاضر 95.6 درصد از L. A. شهرستان جمعیت می تواند آلوده اعداد است که می تواند پایمال شهرستان بیمارستان.

از سوی دیگر مدل ها نشان می دهد که اگر اجتماعی فاصله است در سطح فعلی حفظ 29.8 درصد از L. A. شهرستان جمعیت می تواند مبتلا به این ویروس توسط Aug. 1. و اگر بیشتر فیزیکی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند ممکن است تنها 5.5 درصد از جمعیت خواهد قرارداد این بیماری تنفسی.

اضافه کردن یک دوز از احتیاط از کاخ سفید, Dr. Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت: در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس که ایالات متحده هنوز تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت.

هر گونه آرامش اجتماعی-فاصله را به رخ می دهد در یک “نورد” اساس نه همه در یک بار او گفت: بازتاب راه COVID-19 زده مناطق مختلف در زمان های مختلف.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de