LA County رهبران با هدف گسترش اخراج مهلت قانونی به شهرستانها با استفاده از coronavirus اورژانس قدرت

لس آنجلس هیئت ناظران را کشف و با استفاده از آن قدرت اضطراری برای گسترش آن ممنوعیت اخراج به شهرستانها در سراسر شهرستان نه تنها در unincorporated areas.

یک حرکت معرفی شده توسط اساتید راهنما هیلدا سولیس و کاترین Barger در روز سه شنبه خواستار از جمله شهرستانها با توجه به کسانی که در حال حاضر خود را ممنوعیت. آن را به اتفاق آرا تصویب شد, همراه با علاوه بر این توسط سرپرست مارک ریدلی توماس شامل اجاره یخ در طول اخراج ban.

Barger گفت که او شنیده است از مردم بیش از چند هفته گذشته که ابراز ترس آنها نمی خواهد که شغل خود را هنگامی که “امن تر در صفحه” سفارشات برداشته شده است.

“اضطراب که من شنیده ام در صدای خود را واقعی است,” او گفت:. “و هر چیزی که من می توانید انجام دهید برای اطمینان از آنها نمی شوند موج بعدی از بی خانمانی حیاتی است … ما نیاز به رسمیت شناختن است که این عدم قطعیت بار و ما نیاز داریم با هم کار کنند.”

این شهرستان در اوایل این ماه در حال حاضر صادر اضطراری به منظور قرار دادن یک مهلت قانونی به طور موقت در برخی از اخراج در unincorporated areas.

Solis گفت موجود به طور موقت توقف برقرار مارس 19 بود “یکی از مهم ترین چیزهایی است که” این شهرستان را برای کمک به نگه داشتن مردم قرار دارد و قادر به پایبندی به ماندن در خانه ، اما او گفت: آن را “به سادگی کافی نیست و ما باید از ساکنان که هنوز هم در خطر از دست دادن خانه های خود.”

Solis گفت که “به راستی موثر آن نیاز به تقویت برای کمک به همه ساکنان در شهرستان است.”

مسئله این است که انتظار می رود به بازگشت به هیئت مدیره در جلسه آینده با کارکنان انتظار می رود به گزارش زودتر از آن در بخش اورژانس قدرت به تمدید مهلت قانونی به شهرستانها همراه با مسائل دیگر.

این موضوع به گسترش توقف countywide است که گرفته شده به عنوان اجاره است به دلیل بسیاری از مردم در کالیفرنیا در تاریخ 1 آوریل و در میان استارک بیکاری آمار و ارقام منتشر شده در سراسر کشور و در سراسر کشور.

در کالیفرنیا بیمه بیکاری براده افزایش یافت و این ماه با بیش از 186,000 ادعا ریختن به دولت آژانس اشتغال در هفته پایان مارس 21 آوردن. و در سراسر کشور از تعداد مشاغل از دست رفت و از نزدیک به 282,000 به حدود 3.3 میلیون نفر در طول یک هفته بر اساس آمار و ارقام منتشر شده از پنج شنبه گذشته.

در لس آنجلس بیش از یک دوجین از شهرستانها در حال حاضر به محل قرار خود را اخراج و ممنوعیت در حالی که همه از کالیفرنیا تحت ممنوعیت مشابهی صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom جمعه گذشته است.

شهر لس آنجلس بان کی مون به مردم ارائه می دهد 12 ماه پس از توقف برداشته است به پرداخت معوق خود را اجاره. شهرستان حرکت نیز خواستار مشابه دوره بازپرداخت.

دیگر شهرستانها در شهرستان اتخاذ کرده اند که اخراج moratoriums شامل Agoura Hills, الحمرا, بلدوین پارک Burbank, ال مونته گلندیل پاسادنا جنوبی پاسادنا, بورلی هیلز, Duarte, لا ورن رزمید سانتا مونیکا آمریکا و غرب هالیوود.

اما همچنان به تماس بیشتر با اخراج ممنوعیت. لس آنجلس شهر و فرماندار ممنوعیت اعمال موارد زمانی که مردم نشان می دهد آنها قادر به پرداخت اجاره خود را به علت اثرات آن از coronavirus. مسکن فعالان شده اند به دنبال گسترده تر و جهانی ممنوعیت اخراج برای افرادی که قادر به پرداخت اجاره دلیل دیگر دلایل دیگر.

و فقط به عنوان در لس آنجلس که در آن فعالان انجام یک خودرو مبتنی بر اعتراض شهردار اریک Garcetti دفتر اقامت تظاهرکنندگان در ال مونته این آخر هفته گذشته نیز تحت فشار قرار دادند برای جهانی اخراج ban در شهر خود را. رهبران در این شهرستان در حال حاضر به تصویب رسید COVID-19 مربوط به ممنوعیت بیش از یک هفته پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net